20 Mayıs 2019 Pazartesi 16:03

GÜNDEM

Nıke'tan Melike Pekel'e Kampanya


34volt » 34Volt

Nike’ın Türkiye Milli Takımı oyuncusu Melike Pekel’in ilham veren kariyerini paylaştığı yeni kampanya videosu yayınlandı. Milli sporcu ve kadın futbolcu olmanın gururunu taşıyan Melike Pekel’in hayalinin peşinden koşması, çaba ve fedakarlık göstermesi sonucunda hayalini değil, dünyayı değiştirmesinin hikayeleştirdi.

Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com


İlginizi Çekebilir

Siber Suçlular Şimdi De Popüler Tv Dizilerini Kullanıyor

Kaspersky Lab araştırmacıları, siber suçluların zararlı yazılımları yaymak için popüler TV dizilerinin yeni bölümlerini kullandığını keşfetti. Saldırganların en çok ilgi gösterdiği dizilerin başında Taht Oyunları, The Walking Dead ve Arrow geliyor. ‘Tehdit Oyunları: Siber suçlular zararlı yazılımları yaymak için popüler TV dizilerini nasıl kullanıyor?’ başlıklı yeni rapor, konuyla ilgili tüm bulguları ortaya koyuyor.


Siz Hiç Çocuğunuz Büyümesin İstediniz Mi

“Siz hiç çocuğunuz büyümesin istediniz mi?”


Gıtex’Te Mitsubishi Electric Robotundan Türk Kahvesi İkramı

Ekim 2019


Doğaya Saygılı Ve Sürdürülebilir Üretimin Dönüm Noktası Lenzıng™ Ecovero™ Viskon Elyafı

Tekstil sektörünün vazgeçilmezleri arasında yer alan viskon üretiminde gerekli önlemler alınmadığı takdirde yüksek gaz emisyonu salınımı ve aşırı su tüketimi gibi olumsuz etkiler görülüyor. Bu durum doğaya ve sürdürülebilir yaşama ciddi ölçüde zarar verdiği gibi çevreye duyarlı tüketicileri de olumsuz etkiliyor. Sertifikalı yenilenebilir ağaç kaynakları kullanan ve çevre dostu üretim yöntemleri geliştiren Lenzing Grubu ise yüksek çevre standartları gözettiği LENZING™ ECOVERO™ Viskon elyafı ile temiz bir doğaya katkıda bulunuyor.


Basın Daveti Tisk 2018 Kurumsal Sosyal Sorumluluk Ödül Töreni

Değerli Basın Mensubu,


Etiketler: Nıke, Melike, Pekel, KampanyaYorumlar 0 adet

Yorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.

img