12 Aralık 2017 Salı 01:53

EKONOMİ

Nezih Barut: "Hedefimiz, 2023’te Türkiye’nin Bir Numaralı Japon İlaç Firması Olmak”

Nezih Barut: "Hedefimiz, 2023’te Türkiye’nin Bir Numaralı Japon İlaç Firması Olmak”

34VOLT

Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com
Türk ilaç sektörünün lideri Abdi İbrahim ile Japonya’nın ilaç devi Otsuka’nın ortaklığında 2012 yılında kurulan Abdi İbrahim Otsuka, bu yıl 5. yaşını kutluyor. Şirketin genel merkezinde düzenlenen 5. yıl etkinliğinin onur konuğu Otsuka Pharmaceutical Başkanı İchiro Otsuka oldu. Abdi İbrahim Yönetim Kurulu Başkanı Nezih Barut, etkinlikte yaptığı konuşmada, iki ülke arasındaki ticari ilişkilerin gelişiminde ilaç sektörünün stratejik öneme sahip olduğunu belirterek, Abdi İbrahim Otsuka’nın Japonya ile köklü ticari ilişkilerin ve dostluğun en iyi örneği olduğunu söyledi.

İlginizi Çekebilir

Reflüsü Olanlar Oruç Tutarken Nelere Dikkat Etmeli

REFLÜSÜ OLANLAR ORUÇ TUTARKEN NELERE DİKKAT ETMELİ?


Anadolu Hayat Emeklilik’İn Aktif Büyüklüğü 18 Milyar Tl’Yi Aştı!

Anadolu Hayat Emeklilik’in 2018 yılı ilk çeyrek finansal sonuçları açıklandı. Bireysel emeklilik ve hayat sigortası branşları fon büyüklüğü toplamında sektör liderliğini devam ettiren Anadolu Hayat Emeklilik, 2018 ilk çeyreği itibarıyla geçen yılın ayın dönemine göre aktif büyüklüğünü %22, brüt kârını %46, teknik kârını ise %52 oranında artırdı.


Sosyal Medya, Sms Ve E Postayı Geride Bıraktı!

Sosyal medya, SMS ve e-postayı geride bıraktı!


Anneler Günü Dıadermıneden Annelere Nem Mucizesi

Cildi şehrin yıpratıcı etkilerine karşı koruyan ve susuzluğuna son veren yeni DIADERMINE HYDRALIST Serisi, özellikle günü yoğun yaşayan anneler için en özel Anneler Günü hediyesi olarak öne çıkıyor.


Nilüfer’De Kedi Kurtarma Seferberliği

Bursa’Nın merkez Nilüfer İlçesindeki bir binanın çatısında 3 gün boyunca mahsur kalan kedi, Nilüfer Belediyesi Veteriner İşleri Müdürlüğü ekipleri ve Nilüfer Arama Kurtarma (NAK) ekiplerinin ortak operasyonuyla kurtarıldı.


Etiketler: Otsuka, Abdi, İbrahim, ilaç, NezihYorum Yazın

420

Üye olmadan yazmak istiyorum

Yorumlar 0 adet

Yorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.

img