13 Şubat 2020 Perşembe 11:01

GÜNDEM

Netflix, Hakan Muhafız'ın 3.Sezon Resmi Fragmanını Paylaştı


34volt » 34Volt

Bu sefer tehlike daha büyük, mücadele daha zor!

Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

Ancak geçmiş, seni bugünün tehlikelerinden kurtarabilir.

Hakan Muhafız 3. sezonuyla 6 Mart’ta tüm dünyayla aynı anda Netflix’te

Hakan Muhafız: 3. Sezon görsellerini indirmek için tıklayınız.

Fragmanı izlemek için tıklayınız.

Hakan Muhafız: 3. Sezon Hakkında:

Dizinin yeni sezonunda Hakan, Muhafız kanı taşıyan abisi tarafından cehennem yerine dönen İstanbul’u kurtarmak için kıyasıya bir savaşa giriyor. Şehir Ölümsüzler’in saldırısı sonucu yayılan bir virüsle mücadele ederken, Faysal ve Rüya kötü emellerine ulaşmaya çok yaklaşıyor. Hakan panzehiri yapması için ulaşacağı Nisan (Funda Eryiğit) ve bu yolda karşılaşacağı Burak (Taner Ölmez) ile şehrin insanlarını kurtarmak için maceraya koyulur. Tüm bunlara karşı ayakta kalmaya çalışan Hakan aynı zamanda altı yüz yıllık bir öfkeyle İstanbul’u kendisine dar etmeye hazırlanan Vezir’i bulması gerekir. Atalarının yaşadıkları Hakan'ın bugünkü mücadelesine ışık tutar ve geçmişle şu an arasında gidip gelen bir yolculuk için kolları sıvar.

10 bölümden oluşan fantastik dizinin başrollerinde Çağatay Ulusoy, Hazar Ergüçlü, Funda Eryiğit, Taner Ölmez, Okan Yalabık ve Burçin Terzioğlu yer alıyor.

Netflix Hakkında:

Netflix, 190'dan fazla ülkede 158 milyondan fazla ücretli kullanıcının farklı türlerde ve dillerde diziler, belgeseller ve sinema filmleri izlediği dünyanın lider internet eğlence hizmetidir. Üyeler yayınları istedikleri kadar, istedikleri zaman, istedikleri yerde, internete bağlı tüm ekranlarda izleyebilirler. Yayınların tamamını reklamsız olarak ve herhangi bir taahhütte bulunmadan oynatabilir, durdurabilir ve daha sonra izlemeye devam edebilirler.İlginizi Çekebilir

Moda, Müzik, Eğlence Ve Trendler Marka Konferansı’Nın 20’Nci Yılında

MARKA Konferansı 20’nci yılında İstanbul markasını merkezine alıyor ve tüm dünyada İstanbul rüzgârı estirecek büyük bir sorumluluğa liderlik yapıyor. MARKA Konferansı bu yıl da modadan müziğe, eğlenceden son trendlere birçok konuyu, çok özel konuşmacılarıyla ele alacak.


Dilara Koçak'tan Doğru Beslenmenin İpuçları Kendinizi Cezalandırmayın

DİLARA KOÇAK TEPE NAUTILUS’TA


Onat Kutlar Kadıköy’De Anılıyor

Şair, yazar, sinema eleştirmeni Onat Kutlar ölümünün 25. Yılında Kadıköy Belediyesi’nin düzenlediği “Onat Kutlar Bir Şenliktir” adlı programla anılıyor. Kadıköy Belediyesi Süreyya Operası’nda düzenlenen anma programı 12 Ocak Pazar, saat 20.00’de.


People Make The Brand 2019'A Sayılı Günler Kaldı

PEOPLE MAKE THE BRAND 2019’A


Lg K Serisi Uygun Fiyata Üstün Performans

LG Electronics Hakkında:


Etiketler: Hakan, için, Netflix, istedikleri, MuhafızYorumlar 0 adet

Yorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.

img