14 Şubat 2019 Perşembe 15:03

GÜNDEM

N11.Com’Dan Seçili Tv’Lerde 9 Taksit Fırsatı Geliyor

N11.Com’Dan Seçili Tv’Lerde 9 Taksit Fırsatı Geliyor

34volt » 34Volt

E-ticaret platformu n11.com 3.000 TL altında fiyatlarla satışa sunulan televizyonlarda 9 taksit ile ödeme imkanı sunmaya başladı. n11.com’da 9 taksitle satışa sunulan televizyonlarda 24” inç ve 55” inç aralığında değişen ekran boyutlarında pek çok markanın ürünü kullanıcılarla buluşuyor. Teknoloji alanında öncü markaların televizyon modellerini tekno severlerle buluşturan n11.com herkese uygun seçenekleri 9 taksit imkanıyla satışa sunuyor.

Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

Sevim Songün 0506 153 69 93İlginizi Çekebilir

Sigorta Cini, Akdeniz Bölgesi’Nde Büyümesini Sürdürüyor

Türkiye’nin ilk perakende sigorta mağaza zinciri Sigorta Cini, geçtiğimiz sene Antalya’da açtığı 2 mağazasının ardından yeni yatırım yeri olarak Finike’yi seçti. Sigorta Cini, Finike’de açılışını yaptığı yeni mağazası ile hizmet ağını genişleterek büyümeye devam ediyor.


Eminevim Ve İstanbul Sabahattin Zaim Üniversitesi Genç İstihdam İçin Elbirliği Yaptı

EMİNEVİM VE İSTANBUL SABAHATTİN ZAİM ÜNİVERSİTESİ GENÇ İSTİHDAM İÇİN ELBİRLİĞİ YAPTI


Aile Şirketleri İçin, Nitelikli İş Gücü Nasıl İstihdam Edilmeli.

İnsan kaynakları uzmanı ve Digital İK yazılımları üreten Poldy A.Ş'nin yönetim kurulu başkanı Kadri Demir. Bir çok şirketin insan kaynakları departmanları ile ilgili olarak araştırmalar yaptı. Özellikle çok ortaklı aile şirketleri üzerinde ki gözlemlerini şu şekilde derledi.


Kafein Teknoloji'nin Güçlü İştiraklerinden Smartiks Yazılım A.Ş. Halka Arz Edildi

Borsa Istanbul'da işlem görmeye devam eden Kafein Teknoloji'nin yüksek teknoloji bileşenleri kullanarak müşterileri için etkin iş çözümleri üreten iştiraki Smartkis Yazılım A.Ş. halka arz edildi.


Grand Hyatt İstanbul’Da Havuz Ve Yeşillik Keyfi Bir Arada

İstanbul’un en önemli yaşam merkezlerinden Taksim’de yer alan Grand Hyatt Istanbul, yeşillikler içinde gizli kalmış bahçesinde yer alan havuzunda bu yazın tadını çıkarın.


Etiketler: Sevim, Songün, 0506Yorumlar 0 adet

Yorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.

img