20 Şubat 2019 Çarşamba 16:28

AİLE

“Mutluluk Gardırobu”

“Mutluluk Gardırobu”

34VOLT

Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com
Mutluluk Gardırobu”, Korunmaya Muhtaç Çocukları gülümsetiyor!

Bir sosyal sorumluluk projesi olanMutluluk Gardırobu” kapsamında CarrefourSA Bursa AVM’de yer alan mağazalardan yapacağınız minimum 10 lira tutarında ki bir alışveriş ürününü gardıroba bağışladığınız da, hem gardıroptan korunmaya muhtaç çocuklara mutluluk hediye ediyor hem de yaptığınız tüm alışverişlerinizden puan kazanıyorsunuz!

Korunmaya Muhtaç Çocuklara yardım etmek ve yüzlerinde sayısız gülümse bırakmak adına çok özel bir sosyal sorumluluk projesi olanMutluluk Gardırobu” için yapmanız gereken tek şey kendi ihtiyaçlarınızı karşılarken, Korumaya Muhtaç Çocuklar adınada küçük bir hediye almak olacak. 01 - 28 Şubat tarihleri arasında devam edecek olan bu gardıroba mutluluk eklemenin yolu Carrefoursa Bursa AVM’den geçiyor.

Siz de “Bir mutluluk da benden olsun!” diyerek bağışta bulunmak istiyorsanız, 01 - 28 Şubat tarihleri arasında Mutluluk Gardırobu’nu ziyaret edebilirsiniz.

İlginizi Çekebilir

Sevgililer Günü’Ne Özel Hediye Seçenekleri Paşabahçe Mağazaları’Nda

Ev ve yaşam alanlarınız için sunduğu fikir ve önerileriyle hayatın her anını güzelleştirmeyi amaçlayan Paşabahçe Mağazaları, Sevgililer Günü’nde de özel kupa seçenekleri ile sevginizi gösterebileceğiniz hediye alternatifleriyle yanınızda olmaya devam ediyor.


Levi's® X Peanuts® Snoopy'den Sonra Peanuts Ekibinin Diğer Üyeleri De Ona Eşlik Ediyor

PEANUTS® EKİBİ İLKBAHAR/YAZ 2019 SEZONUNDA LEVI’S® İLE İŞBİRLİĞİ YAPIYOR


Chp Şişli Adayı Muammer Keskin İstanbul Çözümleri Tanıtım Toplantısına Katıldı

CHP ŞİŞLİ BELEDİYE BAŞKAN ADAYI MUAMMER KESKİN İSTANBUL ÇÖZÜMLERİ TOPLANTISINA KATILDI.


Kidzmondo’Dan Yüzde 50 İndirim Fırsatı! 31 Mart Pazar

Trump Alışveriş Merkezi’nde yer alan Türkiye’nin ilk çocuk şehri KidzMondo, girişlerde yüzde 50 indirim fırsatı sunuyor. 31 Mart Pazar günü geçerli olacak tüm biletlerde yüzde 50 indirim fırsatı, çocukları olduğu kadar ebeveynleri de mutlu edecek. Çocuklar tüm gün KidzMondo’da eğlencenin keyfini çıkaracak.


Türklim 22. Olağan Genel Kurul Toplantısı Gerçekleştirildi

Türkiye Liman İşletmecileri Derneği (TÜRKLİM)’nin 22. Olağan Genel Kurul Toplantısı IMEAK Deniz Ticaret Odası’nda gerçekleştirildi. Genel kurul divan seçiminin ardından faaliyet raporunun açıklandığı toplantıda, yeni dönemde yapılması planlanan projeler konuşuldu.


Etiketler: Mutluluk, Gardırobu, Muhtaç, olan, mutlulukYorum Yazın

420

Üye olmadan yazmak istiyorum

Yorumlar 0 adet

Yorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.

img