20 Şubat 2019 Çarşamba 16:28

AİLE

“Mutluluk Gardırobu”

“Mutluluk Gardırobu”

34VOLT

Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com
Mutluluk Gardırobu”, Korunmaya Muhtaç Çocukları gülümsetiyor!

Bir sosyal sorumluluk projesi olanMutluluk Gardırobu” kapsamında CarrefourSA Bursa AVM’de yer alan mağazalardan yapacağınız minimum 10 lira tutarında ki bir alışveriş ürününü gardıroba bağışladığınız da, hem gardıroptan korunmaya muhtaç çocuklara mutluluk hediye ediyor hem de yaptığınız tüm alışverişlerinizden puan kazanıyorsunuz!

Korunmaya Muhtaç Çocuklara yardım etmek ve yüzlerinde sayısız gülümse bırakmak adına çok özel bir sosyal sorumluluk projesi olanMutluluk Gardırobu” için yapmanız gereken tek şey kendi ihtiyaçlarınızı karşılarken, Korumaya Muhtaç Çocuklar adınada küçük bir hediye almak olacak. 01 - 28 Şubat tarihleri arasında devam edecek olan bu gardıroba mutluluk eklemenin yolu Carrefoursa Bursa AVM’den geçiyor.

Siz de “Bir mutluluk da benden olsun!” diyerek bağışta bulunmak istiyorsanız, 01 - 28 Şubat tarihleri arasında Mutluluk Gardırobu’nu ziyaret edebilirsiniz.

İlginizi Çekebilir

Colorado 1650 Ve Uvgel Mürekkebi, 3M Performans Garantisi Sertifikası Aldı

Görüntüleme teknolojileri lideri Canon’un yeni yazıcısı Colorado 1650 ve UVgel 460 mürekkebi, medya üreticisi 3M şirketinin, “3M Performans Garantisi” sertifikasına layık görüldü. 3M, Canon’un yenilikçi teknolojiye sahip UVgel 460 mürekkeplerini kalite standartlarını denemek amacıyla kendine ait farklı baskı seçenekleri üzerinden testten geçirdi. 3M’in bu sertifikası, Canon’un güncel teknolojiye sahip baskı ürünü Colorado 1650’nin en yüksek kalite standartlara sahip olduğunu onaylıyor.


Odeabank Enflasyon Endeksli Mevduat Hesabıbb 18.12.2019

Odeabank, Enflasyon Endeksli Mevduat Hesabı ile müşterilerinin birikimlerini enflasyona karşı korumaya alıyor. Odeabank, birikimlerini uzun vadede ve TL mevduatında değerlendirmek isteyen tasarruf sahipleri için “Enflasyon Endeksli Mevduat Hesabı”nı geliştirdi.


Küçükçiftlik Bahçe Olduğu Gibi Sunar! Küçükçiftlik Bahçe Kaldığı Yerden Devam Ediyor!

Çimlerin üstünde yıldızların altında!


Ücretsiz Maske Dağıtımı Başlıyor

Koronavirüs salgınına karşı alınan tedbirler kapsamında Türkiye’nin Milli Pazar Yeri ePttAVM.com üzerinden vatandaşlarımıza ücretsiz olarak maske sağlanacak, kargo gönderimleri de PTT Kargo ile ücretsiz gerçekleştirilecektir.


Erol Evgin, Unutulmaz Şarkılarıyla Xıı. Ayd Alışveriş Ekonomisi Zirvesi’Nde

Alışveriş Merkezleri ve Yatırımcıları Derneği (AYD) tarafından Soysal iş birliği ile düzenlenen XII. AYD Alışveriş Ekonomisi Zirvesi -çok özel bir ismi- Türk pop müziğinin duayen sanatçısı Erol Evgin’i ağırlamak için gün sayıyor…


Etiketler: Mutluluk, Gardırobu, Muhtaç, olan, mutlulukYorumlar 0 adet

Yorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.

Aile Haberler
img