2 Temmuz 2019 Salı 10:54

MODA

Msı Saılıng Teamag Büyük Yarışa Hazır

Msı Saılıng Teamag Büyük Yarışa Hazır
Msı Saılıng Teamag Büyük Yarışa Hazır
Msı Saılıng Teamag Büyük Yarışa Hazır
Msı Saılıng Teamag Büyük Yarışa Hazır

34volt » 34Volt

MSI SAILING TEAM/AG BÜYÜK YARIŞA HAZIR

Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

MSI Sailing Team/AG, Büyük Yarış öncesi yapılan Marmara Adası ve TAYK MDK Kabotaj Kupasında aldığı birincilikler ile 2019 sezonundaki iddiasını sürdürürkenBüyük Yarış için hazır olduğunu da kanıtladı.

Türkiye'nin en önemli açık deniz yarışı olan Deniz Kuvvetleri Kupası 5 Temmuz 2019 tarihinde İstanbul boğazından start alacak. Türkiye'nin bu en uzun rotalı açık deniz yarışı için bütün ekipler gibi MSI Sailing Team/AG de hazırlıklarını sürdürüyor. Büyük Yarışa hazırlık olması açısından önem taşıyan ve 15 Haziran 2019 tarihinde gerçekleşen Marmara Adası yarışında ve 29-30 Haziran hafta sonu gerçekleşen TAYK MDK Kabotaj Kupasında alınan birincilikler ile takımda moraller oldukça yükseldi.

24 ekibin katıldığı Marmara Adası yarışının başlarında rüzgar bulmakta zorlanan ekipler Büyükçekmece önlerinde Poyraz'ın yetişmesi ile hava kararmadan önce Marmara Adası önündeki Asmalı adayı dönebildiler. Ancak orsa seyrine dönen ekipler bu kez sert esen poyraz ile tüm gece mücadele etmek zorunda kaldılar. Poyrazın İstanbul boğazında etkisini kaybetmesi ise gece boyunca dalgalarla zorlanan ekipler için sürpriz oldu. Akıntının etkisiyle birçok ekip boğaz hattını geçip finish almakta zorlanırken MSI Sailing Team/AG 120 mil uzunluğundaki bu zorlu yarışı 23 saatin ardından başarıyla tamamladı.

29 Haziran’da İstanbul Boğazında, 30 Haziran’da ise Moda – Adalar parkurunda TEB Özel Bankacılık sponsorluğunda gerçekleşen TAYK MDK Kabotaj Kupası da MSI Sailing Team/AG için keyifli bir yarış oldu. Bu yarışlarda kazanılan birincilikler ile takımda moraller yükselirken Büyük Yarış için heyecanlı geri sayım başladı.

Ahmet Köroğlu ve Veli Murat Açıkalın liderliğinde yarışan MSI Sailing Team /AG, 2019 yarış sezonundaki başarısını sürdürdüğü son 2 yarıştan sonra Büyük Yarış için hazırlıklara başladı. 3 etaptan oluşacak Büyük Yarış için ekiplerini belirleyen MSI Sailing Team/AG ekip lideri Ahmet Köroğlu“Büyük Yarış, hava şartları bakımından her zaman sürprizlere açık bir yarıştır. Öncelikli hedefimiz, olası zor hava koşullarında parkuru tamamlamak ve sonunda kendi sınıfımızda kupanın sahibi olmak” dedi.

Yaklaşık yarısını kadın yelkencilerin oluşturduğu MSI Sailing Team/AG’nin Büyük Yarış ekibinde de yine kadınların ağırlığı söz konusu.

MSI HAKKINDA:

1986’da bilgisayar bileşenleri üreticisi olarak Taipei’de kurulan MSI, ev kullanıcısı ve profesyoneller için donanım çözümleri sunuyor. Yüksek performanslı ürünleri ile özellikle oyuncular tarafından ilgiyle takip edilen MSI, günümüz şartlarının hızla değişen koşullarında, son kullanıcıların beklentilerini sürekli yeni ürünlerle karşılamaya özen gösteren bir marka olarak öne çıkıyor. Ürün gamında, içerik üreticisi ve oyun odaklı dizüstü bilgisayarlar, oyuncular ve profesyonel kullanım için masaüstü bilgisayarlar, monitörler, anakart, ekran kartı, PC kasası ile birlikte klavye, mouse, kulaklık gibi oyuncu ekipmanları bulunuyor. Daha fazla bilgi için: http://tr.msi.com adresini ziyaret ediniz.



İlginizi Çekebilir

Tübider Araştırma Sonuçlarını Açıkladı

Tübider Bilişim Sektörü Derneği “Bilişim Teknolojileri Meslek Seçimi ve Ücretler” araştırması sonuçlarını, 18 Temmuz Perşembe günü Mercure Istanbul The Plaza Bosphorus Hotel’de yapılan bir basın toplantısı ile duyurdu.


Babacan Holding 2019’Da Hedef Büyüttü

GAYRİMENKUL VE İNŞAAT SEKTÖRÜNE 450 MİLYON TL’LİK YATIRIMLA, SAHİL KASABASI KONSEPTİNİ KAZANDIRACAK;


Ege Seramik’E Amerika’Dan Yılın Tedarikçisi Ödülü

Ege Seramik, ihracatının önemli bir bölümünü gerçekleştirdiği Amerika Birleşik Devletlerinde, yapı sektöründeki önemli firmalardan olan Floor & Décor tarafından bir kere daha “YILIN EN İYİ SERAMİK KARO TEDARİKÇİSİ” seçildi.


Sur Yapı'dan Türkiye'de Bir İlk!

Sur Yapı, yeni kampanyasıyla Türkiye’de bir ilki hayata geçiriyor.


Çocuklara Bayram Eğlencesi Trump Avm’Den

Trump Alışveriş Merkezi, Ramazan Bayramı’nın 9 günlük tatilinde birbirinden keyifli etkinliklerle çocuklara eğlence vadediyor.


Etiketler: için, Sailing, Yarış, TeamAG, Büyük



Yorumlar 0 adet

Yorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.

img