17 Ocak 2017 Salı 23:06

KÜLTÜR SANAT

MOİ Sahne'de bu hafta sonu

MOİ Sahne'de bu hafta sonu

34VOLT

İstanbul’un en renkli sahnesi MOİ Sahne, 21-22 Ocak hafta sonunda birbirinden keyifli tiyatro oyunlarına ve konserlere ev sahipliği yapıyor. ‘Canım Kardeşim Müzikali 2’ her iki gün de MOİ Sahne’de sergilenirken, aynı zamanda Cumartesi günü ‘Anlatılan Senin Hikayendir’ yetişkin oyunu, Pazar günü ise ‘Kardeş Türküler’ grubu konseri MOİ Sahne’de olacak

Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com
Mall of İstanbul’da yer alan MOİ Sahne’de; 21 Ocak Cumartesi ve 22 Ocak Pazar günü saat 13.00’te çocukların severek izlediği ‘Canım Kardeşim’in yepyeni müzikali ‘Canım Kardeşim Müzikali 2’ sahnelenecek. 21 Ocak Cumartesi günü saat 20.30’da trajikomik hikâyeler anlatılan oyun ‘Anlatılan Senin Hikayendir’ izleyiciyle buluşacak. Herkesin hayatına dokunan samimi hikâyelerin anlatıldığı oyunda Levent Üzümcü rol alıyor.
Kardeş Türküler 24. yıl konserinde MOİ Sahne’de
23 yıldır barış ve kardeşlik için şarkılar söyleyen ‘Kardeş Türküler’ grubu 24. yıl konserinde MOİ Sahne’de sevenleriyle buluşacak. Kardeş Türküler, konserinde; Türkçe, Kürtçe, Ermenice, Rumca, Arapça, Süryanice ve daha birçok farklı dildeki geleneksel türküleri seslendirecek. Grup, Anadolu ve çevresinde yaşayan farklı dil ve inançlara sahip halkların şarkılarını, kendi kültürel bağlamlarını dikkate alarak, orijinal dilleriyle yorumlayacak. Konser 22 Ocak Pazar günü saat 20.00’de MOİ Sahne’de izlenebilir.
Etkinliklerin biletleri MOİ Sahne gişesinden ve www.biletix.com’dan temin edilebiliyor. MOİ Sahne’deki tüm etkinlikler hakkında detaylı bilgi www.moisahne.com’dan alınabiliyor.

İlginizi Çekebilir

Kızılay’Dan Arakanlı Müslümanlar İçin 1.000 Barınma Ünitesi

Kızılay, zor şartlarda yaşam mücadelesi veren Arakanlı Müslümanlar için 1.000 adet barınma ünitesi inşa ediyor. Geleneksel yapı tekniğine göre yapılacak olan barınma ünitelerinin temeli törenle atıldı. Kızılay, saldırıların ve sonrasında yaşanan göçün en büyük mağduru çocukları da unutmadı. Umut Köyü projesi kapsamında çocuklar için bir de Toplum Merkezi inşa edildi.


Kolejlilerden Ekonomiye 10 Milyon Dolarlık Katkı

Kolejli İş İnsanları Derneği’nden Türkiye Ekonomisine 10 Milyon Dolarlık Katkı


Müsiad Karaman Şubesi’Nin Açılışı, Genel Başkan Abdurrahman Kaan Ve İş Adamlarının Katılımıyla Gerçekleştirildi.

Müstakil Sanayici ve İşadamları Derneği (MÜSİAD) yurt içindeki ağını genişletmeye devam ediyor. Bu bağlamda son olarak, 20 Nisan 2018 Cuma günü, Genel Başkan Abdurrahman Kaan’ın katılımıyla MÜSİAD Karaman Şubesi’nin açılışı gerçekleştirildi.


Nasuh Mahruki Add'ye Genel Başkan Yardımcısı

AKUT Vakfı Başkanı Nasuh Mahruki Atatürkçü Düşünce Derneği’ne Genel Başkan Yardımcısı Oldu


Nilgün Bodur, Yeni Kitabının İmza Gününde D&R’Da

NİLGÜN BODUR, YENİ KİTABININ İMZA GÜNÜNDE D&R’DA


Etiketler: Sahne, Ocak, günü, saat, TürkülerYorum Yazın

420

Üye olmadan yazmak istiyorum

Yorumlar 0 adet

Yorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.

img