9 Ekim 2017 Pazartesi 13:19

MODA

Moda İkonu Levi’s, Trucker

Moda İkonu Levi’s, Trucker

34VOLT

Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com
Levi’s, Trucker ceketin 50. yılını Snoop Dogg, Chance The Rapper ve Solange ile Los Angles’ta unutulmaz bir parti ile kutladı.
Levi’s®, efsanevi Trucker ceketlerin 50.yılını ses getirecek bir parti ile kutladı. İkonik marka, yarım asrı deviren Trucker için 50 moda ikonu ve influencer ile birlikte ortak bir çalışmaya imza attı.

Yapılan işbirliği ile modaya yön veren isimler kendi tarzlarını ceketlere yansıtırken benzersiz tasarımıyla dünyanın en ikonik kıyafetlerinden Type III Trucker ceketin hikâyesi anlatıldı. Etkinliğe katılan sanatçılar, medya mensupları ve influencer’lar, gecede kendi Trucker ceketlerini Levi’s®’ın Tailor Shop’unda yamalar, pinler, boya tabancaları ve zincir dikişler gibi materyallerle kişiselleştirdi.

Los Angeles’daki Levi’s® Haus’da gerçekleşen partide Chance The Rapper ve Solange canlı performans sergilerken dünyaca ünlü Rap yıldızı Snoop Dogg da DJ kabinindeydi. 5 Ekim’de düzenlenen partiye Taylor Kitsch, Diplo, Karlie Kloss, Romee Strijd, Justice, Adam Devine, Busy Philipps, Robbie Rogers, Rob Zangardi, Caroline Issa ve Miroslava Duma gibi pek çok isim katıldı.

İlginizi Çekebilir

Bb Hafızalara Kazınan Seçkin Lezzetler Asmani'nin Büyüleyici Atmosferinde Sizi Bekliyor

HAFIZALARA KAZINAN SEÇKİN LEZZETLER


Kampanya Kapsamında 15 Eylül 2018’E Kadar Migros, 5M Migros, Migrosjet Mağazalarından Veya Sanal Market’Ten Tropicana Meyve Suyu Alan Herkes, Çekül Vakfı’Nın Türkiye’De Yürüttüğü Doğal Ve Kültürel Mirası Koruma Çalışmalarına Katkı Sağlayacak.

Dünyanın en çok satan 1 numaralı meyve suyu markası Tropicana ve Türk perakende sektörünün öncü şirketi Migros düzenledikleri kampanya ile ÇEKÜL Vakfı’nın doğal ve kültürel mirası koruma ve yaşatma çalışmalarına destek veriyor.


Tekzen Lüleburgaz'da İkinci Mağazasını Açtı Bülteni

Tekzen Lüleburgaz’da ikinci mağazasını hizmete açtı


Yeşil Dev Shrek, 23 Nisan’Da Tüm Çocukları Madame Tussauds İstanbul’A Bekliyor

250 yıllık büyüleyici bir tarihe sahip balmumu müzesi Madame Tussauds, İstanbul merkezine 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nda tüm çocukları Hollywood’un sevimli yeşil trolü Shrek’i ziyaret etmeye çağırıyor. Türlü kötülüklere karşı olağanca gücüyle savaşan, takdir edilesi bir cesarete sahip Shrek, sonunda güzeller güzeli prenses Fiona'nın kalbini kazanıp gerçek güzelliğin iç güzelliği olduğunu fark eden sevimli bir masal kahramanı. William Steig'in 1990'da yazdığı bir masaldan animasyon filmine uyarlanan Shrek, yayınlandığı dönemde büyük küçük herkesin beğenisini kazandı; popülerliği gittikçe artan sevimli yeşil devin figürü İstanbul dahil dünya üzerindeki pek çok Madame Tussauds’da yerini aldı.


Psiko Hayat'ın Yeni Sayısı, "Beyin Temelli Eğitim" Konusuyla Çıktı

Psiko Hayat'ın yeni sayısı ‘Beyin Temelli Eğitim’ konusuyla çıktı


Etiketler: Trucker, Levi, ceketin, Snoop, DoggYorum Yazın

420

Üye olmadan yazmak istiyorum

Yorumlar 0 adet

Yorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.

img