14 Temmuz 2017 Cuma 01:52

BLOG

Moda Haber: Plaj modasının en sevilenleri

Moda Haber: Plaj modasının en sevilenleri
Moda Haber: Plaj modasının en sevilenleri
Moda Haber: Plaj modasının en sevilenleri

34VOLT

Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com
Moda Haber/ 34volt/İstanbul

Geçtiğimiz yıl 90’lı yılların pop kültürünün sembollerinden biri olan Sahil Güvenlik (Baywatch) mayolarını eğlenceli sloganlarla birleştirerek plaj modasının en sevilenleri arasında yerini alan Simple For You, bu yıl da yepyeni renkler ve sloganlarla karşınızda! “Sparkle” adını verdiği sloganlı mayo serisine sloganlı şapkalar ve plaj kaftanları da ekleyen Simple For You bu yaz da mesaj veren koleksiyonuyla plajları etkisi altına aldı!

Simple For You ve Çarpıcı Stili

 

2016 yılında İstanbul’da kurulan mayo markası Simple For You, geçtiğimiz yıl Sahil Güvenlik (Baywatch) kızlarının sportif ve çarpıcı stilini sloganlarla birleştirdiği “Pineapple” serisiyle sahillerde çok konuşulmuştu. Bu yıl “Sparkle” adını verdiği sloganlı mayo serisinde 4 yeni renge ve yepyeni sloganlara yer açan Simple For You aynı zamanda seriye sloganlı şapkalar ve plaj kaftanları da ekledi. Eğlenceli ve sıra dışı bir görünüm vadeden Simple For You, mesaj vererek duruşunu belli etmek ve fark yaratmak isteyenlerin vazgeçilmezi olmayı hedefliyor.


Bacak boyunu uzun gösteren derin kesimleri, vücudu saran kalıpları, İtalya’dan gelen özel kumaşı, kendinden parıltılı baskıları ve dikkat çekici sloganları ile limitli sayıda üretilen Simple For You mayoları bu yıl da plajlarda ses getiriyor.

Blogger Chiara Ferragni'nin Beğendiği Mayo

 

Bacak boyunu uzun gösteren derin kesimleri, vücudu saran kalıpları, İtalya’dan gelen özel kumaşı, kendinden parıltılı baskıları ve dikkat çekici sloganları ile limitli sayıda üretilen Simple For You mayoları bu yıl da plajlarda ses getiriyor. Sadeliği elden bırakmadan stilini özgünleştirmek isteyenler, hayranları arasında Blogger Chiara Ferragni'nin de bulunduğu limitli sayıda üretilen Simple For You ürünlerine Beymen ve Wepublic mağazalarının yanı sıra, Before & Sunset Çeşme, Madeo Beach Çeşme, Spiaggia Grande Çeşme, Mysabella Bodrum Palmarina mağazaları ile bazı e-ticaret sitelerinden ulaşabilirler.İlginizi Çekebilir

Cibali Tütün Fabrikası’Nda Çalışmış Müzisyenler Cibali Sohbetlerinde Ele Alındı

Sosyal ve ekonomik tarihimizin tanıklarından Cibali Tütün ve Sigara Fabrikası’nın hikâyesi, mirasının koruyucusu Kadir Has Üniversitesi içinde yer alan Rezan Has Müzesi’nde bir panel dizisi ile anlatılmaya devam ediyor.


Sephora’Dan Anneler Günü’Ne Özel Parfüm Kampanyaları

Anneler Günü’ne özel 3- 12 Mayıs tarihleri arasında, dünyaca ünlü markaların seçili parfümleri, özel avantajlarla www.sephora.com.tr ve Sephora mağazalarında!


Vestel Müşteri Memnuniyetinde 6 Yıldır Birinci

Vestel Müşteri Hizmetleri, ŞikayetVar A.C.E. Awards 2019’da Diamond ödülünün sahibi oldu. Beyaz Eşya, Elektronik ve Akıllı Telefon kategorilerinde yarışan Vestel, müşteri memnuniyetinde 6 yıldır üst üste yarıştığı tüm kategorilerde birinciliği kaptırmıyor.


Etkinlik Duyurusu 6 Nisan Dünya Saati Gereksizse Kapat Geleceği Aydınlat

Nasılsınız?


Cdmvision'ın Yerli Ar Teknolojilerine Almanya'da Büyük İlgi

Türkiye’nin Artırılmış ve Sanal Gerçeklik alanındaki teknoloji şirketi CDMVision’ın yerli ve milli ileri seviye Artırılmış Gerçeklik ürün ve çözümleri Augmented Distant Services (ADS) ve Surface Projector, Hannover Messe’de endüstriye damga vurdu.


Etiketler: Simple, sloganlı, sloganlarla, plaj, mayoYorumlar 0 adet

Yorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.

img