4 Ekim 2018 Perşembe 13:07

GÜNDEM

Mirkelam Konserine İkinci Biletiniz Performans Sokağı’Ndan Hediye

Mirkelam Konserine İkinci Biletiniz Performans Sokağı’Ndan Hediye
Mirkelam Konserine İkinci Biletiniz Performans Sokağı’Ndan Hediye

34volt » 34Volt

Performans Sokağı Sahnesi 6 Ekim’de Mirkelam’ı Ağırlıyor

Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

Türkiye’nin ilk ve tek sokak sahnesi Grand Pera Performans Sokağı’nda Ekim konserleri Mirkelam ile başlıyor. Grand Pera, 6 Ekim Cumartesi akşamı gerçekleşecek bu keyifli konser için bir bilet alanlara ikinci bileti hediye ediyor.

Türkiye’nin ilk ve tek sokak sahnesi Grand Pera Performans Sokağı, Ekim ayının ilk konserinde Mirkelam’ı ağırlıyor. 6 Ekim Cumartesi akşamı 22.45’te başlayacak konserde Mirkelam; Her Gece, Tavla, Ah Bir Joker, Kokoreç, Unutulmaz ve Bir Fotoğraf Çekinebilir miyiz? gibi dillere pelesenk olan sevilen şarkılarını seslendirecek.Grand Pera, bu konsere özel bir kampanyayla bir bilet satın alanlara ikinci bileti hediye edecek. Kampanya sınırlı sayıda bilet için geçerli. Mirkelam konserinin biletlerine Grand Pera gişelerden ve http://www.biletix.com/etkinlik/VBQ08/TURKIYE/tr adresinden ulaşabilirsiniz.

Birbirinden keyifli konserler, festivaller, tiyatrolar, sanat performanslarının yeni adresi Performans Sokağı’nda gerçekleşecek tüm konserlerle ilgili detaylı bilgi edinmek ve bilet satın almak için www.biletix.com/mekan/RI/TURKIYE/tr adresini ziyaret edebilirsiniz.İlginizi Çekebilir

Böbreğine Bak, Hastalığını Gör

BÖBREĞİNE BAK, HASTALIĞINI GÖR


Pagder Başkanı Gülsün Poşet Düzenlemesi Kullanılarak Yapılan Algı Oyunlarını Görüyoruz

PAGDER Başkanı Gülsün: Poşet Düzenlemesi Kullanılarak Yapılan Algı Oyunlarını Görüyoruz


Millenicom'dan Kotakullisiz, Acısız İnternet!

Modem kutularının ve kabloların bir seyyar yemek tezgahının menüsünü süslediği filmde, internet bağlantısı göndermeli dürümler acılı faturalara sarılıyor, dürümlerin yanında kutu kotalar içiliyor. Başrolünde Mehmet Emin İnci'nin, yönetmen koltuğunda Aykut Tanrıkulu’nun oturduğu filmin prodüksiyonunu MŞTRK üstlendi, müziğini ise OPUS | Mehmet Yaranona&Tolga Türünz üretti.


Yeni Renault Clıo Yeni Neslin İkonu Bölüm 1 İç Tasarım

Renault, 15 milyon satış adedine ulaşan ikonik modeli Clio’nun beşinci nesli olan Yeni Clio’yu tanıtıyor. İlki 1990 yılında lanse edilen Clio, satışa sunulmasından bu yana Renault Grubu’nun dünyanın dört bir yanında en çok satan otomobili oldu.Fransızların favori aracı olmakla kalmayan model, 2013 yılından bu yana Avrupa’da B segmentindeki liderliğini sürdürüyor. Clio, 2012 ve 2018 yılları arasında her yıl bir önceki yıla göre satış rakamını artırarak olağanüstü bir ticari performans sergiledi.


Sap Türkiye Üst Üste 4’Üncü Kez “En İyi İşveren” Sertifikası İle Ödüllendirildi

SAP Türkiye, yenilikçi İnsan Kaynakları stratejisi ve uygulama süreçlerindeki başarısıyla Top Employers Institute tarafından bu yıl da “En İyi İşveren” sertifikası ile ödüllendirildi. Top Employers Türkiye sertifikasının yanı sıra Avrupa ve Orta Doğu sertifikalarını da bu yıl dördüncü kez almaya hak kazanan SAP Türkiye, başarısını bir kez daha kanıtlamış oldu. SAP, geçen yıl olduğu gibi bu yıl da Top Employers Global 2019 Sertifikasını alarak, tam 24 ülke ve 4 bölgede “En İyi İşveren” seçildi.


Etiketler: Pera, Grand, Ekim, Mirkelam, biletYorum Yazın

420

Üye olmadan yazmak istiyorum

Yorumlar 0 adet

Yorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.

img