4 Ekim 2018 Perşembe 13:07

GÜNDEM

Mirkelam Konserine İkinci Biletiniz Performans Sokağı’Ndan Hediye

Mirkelam Konserine İkinci Biletiniz Performans Sokağı’Ndan Hediye
Mirkelam Konserine İkinci Biletiniz Performans Sokağı’Ndan Hediye

34volt » 34Volt

Performans Sokağı Sahnesi 6 Ekim’de Mirkelam’ı Ağırlıyor

Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

Türkiye’nin ilk ve tek sokak sahnesi Grand Pera Performans Sokağı’nda Ekim konserleri Mirkelam ile başlıyor. Grand Pera, 6 Ekim Cumartesi akşamı gerçekleşecek bu keyifli konser için bir bilet alanlara ikinci bileti hediye ediyor.

Türkiye’nin ilk ve tek sokak sahnesi Grand Pera Performans Sokağı, Ekim ayının ilk konserinde Mirkelam’ı ağırlıyor. 6 Ekim Cumartesi akşamı 22.45’te başlayacak konserde Mirkelam; Her Gece, Tavla, Ah Bir Joker, Kokoreç, Unutulmaz ve Bir Fotoğraf Çekinebilir miyiz? gibi dillere pelesenk olan sevilen şarkılarını seslendirecek.Grand Pera, bu konsere özel bir kampanyayla bir bilet satın alanlara ikinci bileti hediye edecek. Kampanya sınırlı sayıda bilet için geçerli. Mirkelam konserinin biletlerine Grand Pera gişelerden ve http://www.biletix.com/etkinlik/VBQ08/TURKIYE/tr adresinden ulaşabilirsiniz.

Birbirinden keyifli konserler, festivaller, tiyatrolar, sanat performanslarının yeni adresi Performans Sokağı’nda gerçekleşecek tüm konserlerle ilgili detaylı bilgi edinmek ve bilet satın almak için www.biletix.com/mekan/RI/TURKIYE/tr adresini ziyaret edebilirsiniz.İlginizi Çekebilir

E İhracat Firmalarının En Sık Yaptığı Hatalar

E-ihracat her ölçekten firma için gündemini korumaya devam ediyor. Büyük şirketler global anlaşmalar yaparak e-ihracata kolayca başlayabiliyor ancak KOBİ'lerin önemli bir bölümü için konu hala bilinmezliklerle dolu. Bu nedenle sık tekrarlanan hatalar var. TOBB E-ticaret Meclisi Üyesi, Ticimax E-ticaret Sistemleri Kurucusu Cenk Çiğdemli, e-ihracat firmalarının başarısız olmasına sebep, en sık karşılaşılan 7 hatayı sıraladı.


Mitsubishi L200, 2019’Un İlk Altı Ayında Da Pazar Payını Artırarak Liderliğini Korudu

Temsa Motorlu Araçlar tarafından Türkiye’de satışa sunulan 2018 yılının en çok satılan pick-up’ı Mitsubishi L200, yılın ilk altı ayında % 28 pazar payı ile pick-up satışlarında lider oldu


“Marble’In Ulaştığı Seviyeden Gurur Duyuyorum”

25. MARBLE İzmir Fuarı’nı heyecanla beklediklerini belirten Ege Maden İhracatçıları Birliği (EMİB) Yönetim Kurulu Başkanı Mevlüt Kaya, “MARBLE Fuarı’nın çeyrek asra ulaşmasının mutluluğunu yaşıyoruz. Çorbada tuzu olan biri olarak MARBLE İzmir Fuarı’nın ulaştığı seviyeden dolayı büyük gurur ve mutluluk duyuyorum” dedi.


Rammsteın’In Merakla Beklenen Yeni Albümü Çıktı!

Müzikseverlerin uzun süredir beklediği RAMMSTEIN’ın yedinci stüdyo albümü bugün çıktı. Bu muhteşem albümü dijital platformlardan satin almak ve dinlemek için: https://UMGTurkey.lnk.to/rammstein


Ertuğrul Fırkateyni Şehitleri 10’Uncu Kez Nezahat Gökyiğit Botanik Bahçesi’Nde Anıldı

10’uncu Geleneksel Ertuğrul Fırkateyni Şehitleri Anma Günü, baharın müjdecisi sakura çiçekleriyle renklenen Nezahat Gökyiğit Botanik Bahçesi’nde gerçekleştirildi.


Etiketler: Pera, Grand, Ekim, Mirkelam, biletYorumlar 0 adet

Yorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.

img