13 Eylül 2019 Cuma 14:02

GÜNDEM

Miray Akovalıgil’Den Zorlu Center’Da Rengarenk Olduğu Kadar Kahkaha Dolu Gösteri

Miray Akovalıgil’Den Zorlu Center’Da Rengarenk Olduğu Kadar Kahkaha Dolu Gösteri
Miray Akovalıgil’Den Zorlu Center’Da Rengarenk Olduğu Kadar Kahkaha Dolu Gösteri
Miray Akovalıgil’Den Zorlu Center’Da Rengarenk Olduğu Kadar Kahkaha Dolu Gösteri

34volt » 34Volt

Youtube kanalında komik videolarıyla izleyenlerini kahkahalara boğan Miray Akovalıgil tek kişilik stand up gösterisiyle geçtiğimiz akşam Zorlu Center Meydan Katı Park alanında sevenleriyle buluştu.

Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

‘Seni Yerler’ şarkısıyla sahneye dans ederek gelen ve ışıl ışıl kıyafetiyle göz kamaştıran Miray Akovalıgil, kendi yaşamından yola çıkarak derlediği komik hikayelerle Zorlu Center misafirlerini gülmekten kırıp geçirdi.

“Temmuz ve Ağustos’ta aylar güneşler tutuldu sonra muhteşem bir Eylül ayı seni bekliyor diyor astroloji ve Eylül ayı geldi ama ben hala aynıyım. İki arkadaşım da Eylül ayında evlenmeye kalktı altın fiyatlarından haberleri yoktu tabii. Bize dediler ki düğünde çok yakışıklı bekarlar var fakat erkekler 28 kişiyken biz kadınlar 128 kişiydik. Düğünlerde bana soruyorlar evli misin bekar mısın diye ben de komedyenim diyorum. 2015’ten beri komedyenim ama 2019 benim patlayan yılım oldu apandistim patladı” diyerek seyirciyi güldürdü. Performansına hastane anılarıyla devam eden Akovalıgil, Ezhel’in ‘Felaket’ şarkısını doktor değimlerini katarak kendine has yorumuyla seslendirdi.

Miray Akovalıgil, “1 Ocak’ta uyandığımda ben sahneye çıkacağım komiklik yapacağım, dans edeceğim çünkü elimdeki avukatlık ruhsatımı başka türlü kimse elimden almıyor” diyerek avukatlık anısı anlattı. Tüm gösterilerine gelen annesini sahneden selamladıktan sonra “Annem sadece bir gösterime gelemedi onda da Face Time yaptık. Anneme sordum anne nasıldı gösterim. O da kendime bakmaktan seni izleyemedim dedi ve ben de anne haklısın kimse bakmıyor zaten” diyerek izleyenleri kahkahaya boğdu.

Babasını bir yıl önce kaybettiğini onun da kendisini gökyüzünden izlediğini söyleyen Akovalıgil, “Benim de bu komik anlarım babamın potlarından geliyor” dedi. Babasıyla olan anılarını anlatarak izleyenleri güldüren Miray Akovalıgil, Türkiye’deki havalı iş diye tanımladığı meditasyon anısını anlattı. Erkeklerin komik davranışlarını, Instagram’dan gelen komik mesajları, Tinder uygulaması anılarını kendine has esprileriyle anlatarak Zorlu Center misafirlerine eğlenceli anlar yaşatan Akovalıgil, stand up gösterisini başladığı ‘Seni Yerler’ şarkısıyla bitirerek alkışlar eşliğinde sahneden ayrıldı.İlginizi Çekebilir

Özel Sektör İle Üniversiteler Arasındaki Bağ Kuvvetlendirilmeli

Kadir Has Üniversitesi STFA İnşaat Grubu ile İşbirliği Anlaşması İmzaladı


Akbank Bilanço

Akbank’ın 2019’un ilk çeyreğine ilişkin sonuçlarını, Akbank Genel Müdürü Hakan Binbaşgil kotasyonu ile birlikte ekte bilginize sunarız.


Akbank, Aile Şirketlerinin Gücünü Yeni Nesillere Taşımaya Devam Ediyor

Akbank’ın, Sabancı Üniversitesi Yönetici Geliştirme Birimi EDU iş birliğiyle hayata geçirdiği “Akbank Aile Şirketleri Akademisi”nin yeni eğitim döneminin ilk modülü 24-26 Eylül tarihleri arasında gerçekleştirilecek.


Bir Çocuğun Yaşayabileceği En Ağır Travma!

Bir çocuğun yaşayabileceği en ağır travma!


Erkekte Kısırlık Sebepleri Ve Çözümleri Nelerdir

Fazla dar giyinmek kısırlığa yol açıyor


Etiketler: Akovalıgil, komik, gelen, Miray, EylülYorumlar 0 adet

Yorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.

img