30 Mayıs 2019 Perşembe 16:17

GÜNDEM

Minimalist Şıklığın Adresi Esprit

Minimalist Şıklığın Adresi Esprit

34volt » 34Volt

Dünyaca ünlü saat markalarının Türkiye’deki tek yetkili distribütörü Saat&Saat farkıyla sunulan Esprit, şıklık ve zarafeti yalın tasarımlarla ortaya koyuyor. Klasik olduğu kadar estetik bir duruşa da sahip Esprit, stilinde sadeliği tercih eden kadınların favorisi oluyor. Pembe altın hasır çelik bileziğiyle modern bir duruşa sahip Esprit, kadranındaki yalın detaylarla minimalizmi en zarif şekilde yansıtıyor.

Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

Fiyat bilgisi:

ES1L034M0085 810 TLİlginizi Çekebilir

Spotify Dinleyicileri Stranger Things Müziklerini Neredeyse Takıntı Haline Getirdi

Stranger Things’in üçüncü sezonunun ilk gösterimi yaklaşırken Spotify, dizinin müziklerinin dinleyiciler üzerindeki etkisini analiz etti. Popüler dizinin 15 Temmuz 2016’daki lansmanından bu yana dinleyiciler, diziyle ilgili müzikleri Spotify’da 17 milyon saatten fazla dinledi.


Vestel Elektronik’İn Akıllı Ve Esnek Üretim Projesine Avrupa Birliği’Nden Horizon 2020 Desteği

Vestel Elektronik, AB tarafından Horizon 2020 programı kapsamında yürütülen KYKLOS 4.0 projesinden fon almaya hak kazandı ve 13 ülkede yer alan 29 partner kuruluştan biri oldu. Vestel Elektronik, Avrupa Birliği’nin en büyük araştırma ve inovasyon programı Horizon 2020’deki üretim teknolojilerine odaklanan KYKLOS 4.0 projesine Türkiye’den katılan tek şirket oldu. Vestel, çevik üretim ve dönüşüm alanındaki çalışmalara katılımcılarla beraber akıllı üretim siber fiziksel sistemler, akıllı fabrikalar ve otomasyon konularında araştırma ve inovasyon yapacak.


Jazeera Havayolu’Nun Sabiha Gökçen’Den Kuveyt Uçuşları Başladı

Kuveyt’in önde gelen havayolu şirketlerinden Jazeera Airways, Sabiha Gökçen Havalimanı’ndan uçmaya başladı. A320 tipi uçaklarla haftada 3 gün (Çarşamba, Cuma ve Pazar) Kuveyt’e uçacak olan şirket, 26 Ekim tarihine kadar uçuşlarını bu şekilde sürdürecek.


İmamoğlu Altı Ayını Değerlendiriyor

21 Aralık 2019


Pankreas Kanserine Karşı Önleminizi Alın! 1 7 Nisan Kanser Haftası

Pankreas Kanserine Karşı Önleminizi Alın!


Etiketler: Fiyat, bilgisi,, ES1L034M0085Yorumlar 0 adet

Yorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.

img