4 Kasım 2016 Cuma 10:36

GÜNDEM

Milletvekilleri Zeydan Ve Irmak Hakkari'ye Getirildi


DHA » Behçet DALMAZ

Hakkari Cumhuriyet Başsavcılığ'nın yürüttüğü terör soruşturması kapsamında gözaltına alınan HDP Hakkari Milletvekilleri Abdullah Zeydan ile Selma Irmak, Hakkari'de savcılığa sevkedildi.

Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

Hakkari Cumhuriyet Başsavcılığ'nın yürüttüğü terör soruşturması kapsamında gözaltına alınan HDP Hakkari Milletvekilleri Abdullah Zeydan ile Selma Irmak, Hakkari'de savcılığa sevkedildi.

Yürütülen soruşturmalar kapsamında Zeydan ve Irmak Ankara'daki evlerinde gözaltına alındı. Gözaltına alınan Irmak ve Zeydan uçakla Van'a, Van'dan da helikopterle Hakkari'ye getirildi. Zeydan ve Irmak daha sonra da soruşturmayı yürüten savcılığa çıkarıldı. Hakkari adliyesi çevresinde ise yoğun güvenlik önlemleri alındı.İlginizi Çekebilir

Hayvansever Noter, Yaralı Karaca'nın Yardımına Koştu

Rize’Nin İkizdere İlçesi’nde yaralı halde bulunan Karaca'yı, hayvansever Noter Berran Altuntecim tedavi etti.


Engelli Nildem'in Gelinlik Giyme Hayali Gerçekleşti

Düzce'de, doğuştan engelli 18 yaşındaki Nildem Aslan'ın gelinlik giyip düğününde oynama hayali gerçekleşti. Nildem Aslan'a, hayranı olduğu şarkıcı Murat Boz maskeli bir genç, temsili damat olarak eşlik etti.


Yenilenen Kariyer.Net’Ten 17. İnsana Saygı Ödülleri

Kariyer.net; ana sponsoru olduğu İK Zirvesi’nde, kullanıcılarının hayatını kolaylaştıracak ve deneyimlerini iyileştirecek bir dizi yeniliği duyurdu. Zirve kapsamında düzenlenen Kariyer.net İnsana Saygı Ödülleri Töreni’nde ise 209 firma İnsana Saygı Ödülü’ne ve 8 firma da İnsana Saygı Özel Ödülü’ne layık görüldü.


Baskqet’Ten Ramazan Ziyafeti!

Baskqet Steakhouse & Sport Bar, lezzet tutkunlarını Ramazan ayına özel hazırladığı iki farklı iftar menüsü ile ağırlıyor. Kuzu küşlemeden ızgara ananasa uzanan ayrıcalıklı tatların kendine yer bulduğu menüler, benzersiz bir lezzet yolculuğuna çıkarıyor.


Ürünlerini 27 Ülkeye İhraç Eden Kardeş Elektrik Ve Skc Karbon, Bilgi Güvenliğinde Çıtayı Yükseltti

Ürünlerini 27 ülkeye ihraç eden Kardeş Elektrik ve SKC Karbon, ISO 27001:2013 Bilgi Güvenliği Yönetim Sistemi sertifikalarını almaya hak kazandı. Türkiye’deki yatırımlarıyla öne çıkan Kardeş Elektrik ve SKC Karbon, alınan sertifikalar ile bilgi güvenliğine verdiği öneme dikkat çekiyor.


Etiketler: Hakkari, Zeydan, Irmak, Milletvekilleri, kapsamındaYorum Yazın

420

Üye olmadan yazmak istiyorum

Yorumlar 0 adet

Yorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.

img