21 Mart 2019 Perşembe 16:13

GÜNDEM

Mikro Yazılım Ve Veribis Crm İle Müşterilerinizin Kontrolü Artık Sizde!

Mikro Yazılım Ve Veribis Crm İle Müşterilerinizin Kontrolü Artık Sizde!

34volt » 34Volt

MART 2019

Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

Türkiye’nin önde gelen köklü kurumsal ve ticari yazılım şirketi Mikro Yazılım, kullanıcılarına etkin bir müşteri ilişkileri yönetimi (CRM-Customer Relationship Management) sunmak amacıyla Veribis CRM’i ürün portföyüne dahil ettiğini anons etti.

Mikro Yazılım’ın KOBİ’lere yönelik ürünü Mikro Jump ve yeni nesil ERP ürünü Mikro Fly ile entegre çalışan Veribis CRM, müşteri ilişkilerini daha sağlıklı yöneterek firmaların müşterilerini daha iyi tanımasını, satış fırsatlarını etkin şekilde yönetmesini ve daha kazançlı satışlar yapmasını sağlıyor.

Veribis CRM, KOBİ’ler için tasarlanan Mikro Jump ve Mikro Yazılım’ın yeni nesil ERP Ürünü Mikro Fly ile Entegre Çalışıyor!

Veribis CRM, sağlıklı ve kontrollü büyümek isteyen KOBİ’lerin tercihi Mikro Jump ve Mikro Yazılım’ın yeni nesil ERP ürünü Mikro Fly’a tam entegredir. Kullanıcılar, program içerisinden Veribis CRM’e “Satış ve Müşteri Yönetimi” modülü altından ulaşabiliyorlar.

Mikro Yazılım kullanıcılarının online olarak her platformdan ulaştıkları Veribis CRM, ofis dışında da cihaz duyarlı tasarımı sayesinde bilgisayar, tablet ve mobil cihazlar aracılığıyla da kolayca erişilebiliyor. Böylece Mikro Yazılım kullanıcıları müşterileri ile ilgili bilgileri her an yerden takip ediyorlar.

Veribis CRM Kimler İçin Uygundur?

Veribis CRM Firmalar için Nasıl Avantajlar Sağlıyor?

Mikro Yazılım hakkında:

Dünden Bugüne Yerli Bir Yazılım Devinin Hikayesi

Türkiye’de yerli kurumsal yazılımların yeni yeni konuşulduğu bir dönemde; 1988 yılında kurulan Mikro Yazılım, o günden bu yana kurumsal ticari yazılım alanında ülkemizin köklü ve öncü şirketlerinden bir tanesi olmayı başardı. Bu alandaki en geniş ürün yelpazesine ve müşteri portföyüne sahip yazılım şirketlerinden biri olan Mikro Yazılım tarafından geliştirilen kapsamlı ve fonksiyonel yazılımlar, şirket varlıklarının en iyi şekilde yönetilmesine yardımcı olmayı hedefliyor. Mikro Yazılım’da üretilen yazılımlar bugüne kadar; otomotivden dağıtıma, inşaattan üretim ve perakendeye kadar her sektördeki iş yapış biçimlerini önemli ölçüde değiştirmeyi başaran ürünler olarak ön plana çıktı.

Türkiye’nin her noktasında, müşterilerine kesintisiz destek veren Mikro Yazılım, ürün ve hizmetlerini Türkiye’de ve Türkiye sınırlarının ötesinde 105 bini aşkın işletmeyle buluşturmayı başarmıştır. Mikro Yazılım’ın bilgi birikimi, mühendislik çözümleri ve dinamik yapısı, müşteri odaklı yaklaşımı ile birleşerek, müşteri memnuniyetini önemli bir orana taşımıştır. Mikro Yazılım ürünleri, bugün Türkiye dışındaki pazarlarda; özellikle Türki Cumhuriyetleri ve Ortadoğu ülkelerinde kullanılmaktadır. www.mikro.com.tr

Gözde OKİlginizi Çekebilir

İdrar Yolu Enfeksiyonlarına Karşı 9 Altın Kural

Kadın erkek herkesin hayat boyu en az bir defa yaşadığı rahatsızlıklardan biridir idrar yolu enfeksiyonu. Üriner sistemde ortaya çıkan iltihaplanma durumlarına verilen genel ad olan bu enfeksiyon, bakteri mantar ya da virüslerden kaynaklanıyor. Peki, idrar yolları enfeksiyonu deyince tam olarak ne anlamak gerekir, bu enfeksiyona yol açan etmenler neler ve bu enfeksiyonlardan korunmak mümkün mü? Acıbadem Bakırköy Hastanesi İç Hastalıkları ve Nefroloji Uzmanı Doç. Dr. Bennur Esen Atay, idrar yolu hastalıkları hakkında merak ettiklerinizi ve bu hastalığın hangi yollardan nasıl ortaya çıktığını 9 ayrı başlıkta şöyle anlatıyor.


Atama Haberi Etik Ve İtibar Derneği’Nde Yönetim Kurulu Başkanı Avukat Ertuğrul Onur Oldu

Etik ve İtibar Derneği’nde Görev Değişimi


Konutta İkinci El Devrimi

Türkiye’de yılın ilk 7 ayına ilişkin konut satış istatistikleri açıklanırken, ülke genelinde konut satışları geçtiğimiz yıla göre yüzde 21 azalışla 608 bin 032 adet olarak gerçekleşti. Türkiye İstatistik Kurumu (TÜİK) tarafından açıklanan istatistiklerde en dikkat çeken konu başlıklarından biri de ikinci el pazarının toplam konut satışı içinde aldığı pay oldu.


Faber Castell, 15 Nisan Dünya Sanat Günü’Nde İçinizdeki Sanatçıyı Harekete Geçiriyor

Dünya Sanat Günü’nde


Şirketlerin İş Sürekliliğini Aksatan 5 Kör Nokta

DİJİTAL ALTYAPINIZDAKİ KÖR NOKTALAR


Etiketler: Mikro, Yazılım, Veribis, Türkiye, müşteriYorumlar 0 adet

Yorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.

img