5 Kasım 2019 Salı 17:34

GÜNDEM

Mg International Fragrance Company, Tev İle İyilik Peşinde Koştu

Mg International Fragrance Company, Tev İle İyilik Peşinde Koştu
Mg International Fragrance Company, Tev İle İyilik Peşinde Koştu
Mg International Fragrance Company, Tev İle İyilik Peşinde Koştu
Mg International Fragrance Company, Tev İle İyilik Peşinde Koştu

34volt » 34Volt

Mg International Fragrance Company çalışanları,1979 yılından beri yüz bini aşkın sporseverin iki kıtayı dostluk ve centilmenlik duygusuyla koşarak birleştirdiği İstanbul Maratonu’nda TEV ‘e destek için koştu.

Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

Türk Eğitim Vakfı (TEV), öğrencilerin geleceklerini şekillendirecek eğitim imkanlarına erişebilmeleri için başlattığı ’Kazandığı Üniversiteyi Kaybetmesin’ kampanyasını, kırk bir yıldır büyük kitlelere ulaşan ve her yıl katılımın daha çok arttığı maratonda koşuya katılan gönüllülerle destekledi.

Öğrencilerin eğitimlerini destekleyen ve birey olarak hayata hazırlanabilmelerine olanak sağlayan bu iyilik hareketine dünyanın tek bir çatı altındaki en yüksek kapasiteli esans üreticisi MG International Fragrance Company, 45 çalışanı ile katıldı.

MG International Fragrance Company çalışanları bu heyecanlı ve umut vaadeden günde iyiliğin peşinde koşarak unutulmaz bir deneyime ortak oldu.

MG International FragranceCompany, daha önce TEV ile 21.ölüm yıldönümünde ‘Safiye Ayla’yı Anma Etkinlikleri’ kapsamında birlikte özel bir projeye daha imza atmıştı. Türk Eğitim Vakfı (TEV)’nın Safiye Ayla için düzenlediği anma töreni ve yıl boyu süren anma etkinliklerinde MG International Fragrance Company tarafından Ayla'nın en sevdiği çiçeklerden üretilen koku etkinliklik alanlarında kullanıldı.

Çevre ve insan odaklı yaklaşımı önemseyen ve tüm çalışmalarını bu doğrultuda planlayan kuruluş, bugüne dek pek çok gönüllülük esaslı projeleri desteklemiştir.

MG International Fragrance Company (MG Gülçiçek) hakkında:

Dünyanın tek bir çatı altındaki ilk entegre esans üretim tesisine sahip, yüzde yüz yerli sermayeli MG International Fragrance Company (MG Gülçiçek) 1961 yılında Mişel Gülçiçek tarafından kurulmuştur. Türkiye'de ürettiği esansları 2.500'ü aşkın yerli firmaya tedarik ve 68 ülkeye ihraç etmekte olan kuruluşun, İngiltere, Amerika, Fransa, Suudi Arabistan, Birleşik Arap Emirlikleri ve Rusya bölgeleri ağırlıklı ihracat yaptığı ülkeler arasında yer almaktadır.

2015 yılında Gebze Organize Sanayi Bölgesi’nde (GOSB) 65 milyon USD’lık yatırımıyla açtığı yeni üretim tesisi ile birlikte, 8 kat büyüme göstererek dünyanın sayılı esans üretim tesislerinden birine sahip olmuştur. Esans üretiminde dünyada bu büyüklükte üretim gerçekleştirebilen otomatik üretim robotu da ilk kez bir Türk fabrikasına kurulmuştur. 20.000 m2’lik arazi üzerinde kurulan 46.500 m2’lik tesisin, 2.918,2 m2’lik alanı innovasyon, organik sentez ve araştırmalarına ayırılmıştır.

2017 yılının Ekim ayında bünyesine 5.255 m2’lik kapalı alan ekleyerek, bugün toplamda tesis büyüklüğünü 50 bin m2’nin üzerine çıkaran MG International Fragrance Company, böylelikle iki yıl içerisinde hızlı bir büyüme gerçekleştirmiştir. 2018 yılında faaliyete girecek ek tesis için toplamda 5.2 milyon dolarlık arazi ve bina yatırımı yapan MG International Fragrance Company, üretim hattını çoğaltıp depo alanını genişletmeyi ve teknolojik yatırımını tamamlamayı planlıyor.

MG International Fragrance Company’nin üretim tesisleri, sadece bir üretim merkezi değil aynı zamanda bir yaşam alanı olarak tasarlanarak sanat ve üretimin iç içe geçtiği bir tesis haline getirilmiştir.

Dünyanın en önemli parfümörleri MG International’da

MG International Fragrance Company, dünyanın en iyi koku uzmanlarını; Türk ve yabancı parfümörleri ahenkli bir yaratım süreci içinde bir araya getirmeyi başarmış bir kuruluştur. Alanında uzman sekiz parfümörün tasarladığı yeni formüller sektöre yeni bir soluk getirmeye devam etmektedir.

Betul Can Tozİlginizi Çekebilir

Passo’Nun Kolaylıkları Statları Aşıyor

Üç milyonu aşkın kullanıcısına stadyumların kapısını açan Passo uygulaması artık alışveriş imkânı sunuyor, nakit ihtiyacına yanıt veriyor, anında kredi fırsatı tanıyor, QR ile 7 gün 24 saat ücretsiz para transferi yapabiliyor. Aktif Bank Genel Müdürü Serdar Sümer, “Hayatın her noktasına dokunan Passo dünyasını her gün geliştirmeye, kullanıcılarımıza yeni kolaylıklar sunmaya devam edeceğiz” dedi.


Çocuğunuz Okumayı Öğrenmeden De Yabancı Dil Öğrenebilir

Yetişkinler yeni bir dil öğrenmek için büyük çaba gösterirken, küçükler için bu durum doğal bir süreçte işliyor. Oyunlarla, görsel ve işitsel aktivitelerle, çocukların okul öncesi dönemde akıcı bir şekilde yabancı dil öğrenmesi mümkündür. GEO Koleji Eğitimden Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Talia Büke, “Okul öncesi dönemde çocuklarda dil öğreniminin, kendiliğinden gelişen bir süreç” olduğunu ifade ediyor.


The Organic Pharmacy Zamana Karşı Boyunlar Dik!

The Organic Pharmacy’den, yaşlanma belirtilerini görünür derecede azaltan boyun ve göğüs sıkılaştırıcı losyon.


Conrad İstanbul Bosphorus Havuz Sezonunu Açıyor Şehrin Kalbinde Tatil Keyfi Şimdi Başlıyor

İstanbul Boğazı’na hakim manzarası ile konuklarına unutulmaz deneyimler yaşatan Conrad İstanbul Bosphorus, yazın keyfini şehirde çıkarmak isteyenleri ağaçlar içinde yer alan havuzuna, yenilenmek isteyenleri ise tam donanımlı sağlık kulübüne davet ediyor. Açık havuz için yaz sezonu üyeliklerinde, sağlık kulübü içinse yıllık ve 6 aylık üyeliklerde cazip fiyat avantajlarıyla misafirlerini ağırlayan Conrad İstanbul Bosphorus, günlük kullanımlar için de ideal.


Küresel İflaslar 2019 Ve 2020’De Yüzde 8 Artacak

İstanbul, 31 Ekim 2019 –Dünyanın lider alacak sigortası şirketi Euler Hermes, küresel ekonomik öngörülerini paylaştı. Öngörülere göre 2019 - 2020’de siyasetçilerin ve merkez bankalarının küresel durgunluğu önleyeceği belirtiliyor. Önümüzdeki süreçte de yaşanacak yatay büyümeler 2015-16 yıllarındaki ekonomik karışıklığı hatırlatacak. Küresel İflas Endeksi’nde hem 2019 hem 2020’de yüzde 8 oranında Asya özelinde ise 2019’da yüzde 15, 2020’de yüzde 16’lık bir artış bekleniyor.


Etiketler: International, Fragrance, Company, üretim, TürkYorumlar 0 adet

Yorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.

img