14 Haziran 2019 Cuma 11:59

GÜNDEM

Metin Akpınar’La Haldun Taner Ve Kabare Üzerine Söyleşi

Metin Akpınar’La Haldun Taner Ve Kabare Üzerine Söyleşi

34volt » 34Volt

Kadıköy Belediyesi Haldun Taner Müze Evi, 15 Haziran Cumartesi saat 19.00’da tiyatronun ve Yeşilçam’ın duayen ismi Metin Akpınar’ı konuk ediyor.

Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

Kadıköy Belediyesi’nin geçtiğimiz yıl tiyatro ve edebiyat dünyasının büyük ustası Haldun Taner ismiyle açtığı Haldun Taner Müze Evi’nde tiyatro dünyasına yeni eserler katılmasını sağlayacak kurs ve söyleşiler devam ediyor. Usta yazarın eserlerinin de sergilendiği müze evinin bu haftaki konuğu Türk Tiyatrosu ve Yeşilçam’ın duayen ismi Metin Akpınar olacak. Akpınar, Türkiye’de kabare tiyatrosunun oluşumunu ve Haldun Taner'i kendine has üslubuyla meraklılarına anlatacak.

Katılımın ücretsiz olduğu söyleşi 15 Haziran Cumartesi saat 19.00’da Haldun Taner Müze Evi’nde gerçekleşecek.

Haldun Taner ve Kabare Üzerine Sohbet

Tarih: 15 Haziran 2019, Cumartesi

Saat: 19.00

Yer: Haldun Taner Müze Evi

Fenerbahçe Mah. Dr. Faruk Ayanoğlu Cad. No: 10, Kadıköy, İstanbulİlginizi Çekebilir

‘Küçük Bir Dokunuş’ Platformu Yenilendi!

Medikal estetik uygulamaları hakkında merak edilen tüm konularla ilgili gündem oluşturan Küçük Bir Dokunuş platformunun web sitesi yenilendi. Yeni yüzüyle çok daha heyecan verici hale gelen www.kucukbirdokunus.com, zenginleşen içerikleriyle estetik uygulamalar konusunda artık çok daha interaktif bir platform deneyimi sunuyor.


Teb’De Üst Düzey Atama

TEB’de üst düzey atama


“Babamla Aramızda En Güzel Hediye”

Babalar Günü’ne çok az kaldı. Babalar bu dünyada öğrettikleriyle oğullarının bir ömür boyu hep yolunu aydınlatan ışığı, rehberidir. Babalar oğullarını her zaman en kıymetlileri olarak görür... Her erkeğinse bu dünyada güvendiği, örnek aldığı kişi kahraman babasıdır.


Lütfen Bu Bülteni Dikkate Alınız! Emekli Maaşını Akbank’Tan Alanlara Müjde

Emeklilere yönelik çalışmalarını sürdüren Akbank, şimdi de emekli maaşını Akbank’tan alan müşterilerine maaşları yatmadan 2 gün önce hesaptan para çekme imkanı sunuyor.


İstmarina Avm Bahar Konserleri Başlıyor!

Moda, eğlence ve lezzeti denize nazır konumda sunan İstMarina Alışveriş Merkezi sosyal ve kültürel aktiviteleri ile her yaştan ziyaretçilerine eğlenceli saatler yaşatmaya devam ediyor.


Etiketler: Haldun, Taner, Müze, Kadıköy, tiyatroYorumlar 0 adet

Yorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.

img