17 Mayıs 2019 Cuma 12:12

GÜNDEM

Melis Güven’İn Yaza Hediyesi “Kum”

Melis Güven’İn Yaza Hediyesi  “Kum”
Melis Güven’İn Yaza Hediyesi  “Kum”
Melis Güven’İn Yaza Hediyesi  “Kum”
Melis Güven’İn Yaza Hediyesi  “Kum”
Melis Güven’İn Yaza Hediyesi  “Kum”

34volt » 34Volt

MELİS GÜVEN'İN YAZA HEDİYESİ : "KUM"

Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

“Hiç Olmuşsun” şarkısıyla dikkatleri üzerine çeken Melis Güven, yeni teklisiyle kendini arayanların yol haritasını Kum’a çiziyor. İç yolculuğumuz sırasında keşfettiğimiz duraklarda nefes alıp, arınmamızı hatırlatan şarkı, hareketli altyapısıyla bizlere silkinmemiz ve hayal kırıklıkları üzerinde dans etmemiz gerektiğini söylüyor.

Hem dinlendirici hem de harekete geçirici bir renge sahip olan “Kum”; prodüktör Eren Erdol’un yarattığı deep house tınıları üzerinde Melis Güven’in duru sesiyle hayat buluyor. Söz ve müziği Melis Güven imzası taşıyan şarkı, bu yaz sahillerde sıkça karşımıza çıkacağa benziyor.

Yalova doğumlu sanatçı, vokal ve söz yazarı olarak kariyerine devam ediyor. Müzisyen kimliğini küçük yaşlardan beri sürekli olarak geliştiren Melis Güven bu alandaki eğitimini İstanbul Avni Akyol Güzel Sanatlar Lisesi ve ardından İTÜ Devlet Konservatuarı ile tamamladı. Eren Erdol ile beraber yayınladıkları "The Outsider" adlı kısa çaların ardından geçtiğimiz yıl yayınladığı “Hiç Olmuşsun” ile kariyerinde başarılı bir sıçrama yakalayan Melis Güven; “Zaman” ve “Denizin Ruhu” şarkılarıyla da büyük beğeni topladı.

Melis Güven’in yeni teklisi “Kum” Epic Istanbul/Sony Music etiketiyle

şimdi tüm dijital platformlarda!İlginizi Çekebilir

Zeytinde 4 Kat Verim Artışı Sağlandı

Sektörün öncü şirketi GÜBRETAŞ, geliştirdiği yenilikçi ürünlerinin yanı sıra özellikle bilinçli tarımı yaygınlaştırmaya yönelik faaliyetleriyle de tarım sektörü için katma değer üretmeye devam ediyor. Geliştirdiği 20’ye yakın “bitkiye ve bölgeye özel” gübre çeşidi ile tarımda verimlilik ve kaliteyi artırmayı hedefleyen GÜBRETAŞ, bu gübrelerin sağladığı sonuçları göstermek üzere her yıl Türkiye’nin farklı illerinde model üretim alanları kuruyor.


Düğün Gecenizin Yıldızı Siz Olun!

O en özel günde muhteşem görünmek her kadının hakkı, ancak ya bakım için hiç zamanınız kalmadıysa ne yapacaksınız? İsveç menşeli güzellik teknolojisi markası FOREO’nun yüz bakım uzmanı Nichola Joss, LUNA 2 ile ışıl ışıl bir cildin mümkün olduğunu söylüyor.


Dijitalleşme Çağının Servis Dünyasına Yakın Gelecekteki Etkileri

Bosch Termoteknik Hakkında


İsveç Kraliçesi Haak Vakıfbank'ta

Yeni sezon transfer çalışmalarına devam eden VakıfBank Spor Kulübü, geçtiğimiz sezon İtalyan ekibi Savino Del Bene Scandicci'de forma giyen Isabelle Haak'ı kadrosuna kattı. Ülkesinde 'İsveç kraliçesi' lakabıyla tanınan 1.94 boyundaki genç oyuncu, pasör çaprazı pozisyonunda görev yapıyor.


Durak Fındık, Tomra Ayıklama Çözümleri İle Üretim Kapasitesini Arttırıyor

Fındık sektöründe ciro lideri olan Durak Fındık, yatırımlarına kesintisiz devam ediyor. Üretim ve ihracat kapasitesini arttırma hedefi doğrultusunda TOMRA ayıklama makineleri ile de tesislerini güçlendiriyor.


Etiketler: Melis, Güven, Olmuşsun, yeni, şarkıYorumlar 0 adet

Yorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.

img