19 Ekim 2015 Pazartesi 09:13

SİYASET

Mehdi Eker “Türkle Kürt arasındaki son vicdan köprüsünü yıkmak istiyorlar!”

Mehdi Eker “Türkle Kürt arasındaki son vicdan köprüsünü yıkmak istiyorlar!”

34VOLT

Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com
Gıda Tarım ve Hayvancılık eski Bakanı Mehdi Eker, Kürt ve Türk arasındaki son vicdan köprüsünün AK Parti olduğunu ve bunu yıkmak için çaba sarfedenlerin fırsat kolladığını söyleyerek vatandaşları uyardı.


Seçim çalışmaları kapsamında Sultangazi ilçesinde STK’lar ve vatandaşlarla bir araya gelen Mehdi Eker, huzura ve barışa yapılan saldırılara değindi.


Mehdi Eker vatandaşları bu oyunlara gelmemeleri için uyardığı konuşmasında, Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın Birleşmiş Milletler’de ‘Dünya 5’ten büyüktür’ demesinin, insanlık vicdanında çok önemli bir karşılığı olduğunu belirterek şöyle devam etti “Sayın Recep Tayyip Erdoğan, Ahmet Davutoğlu ve AK Parti mefkuresi, Türkiye’nin doğusu ile batısı arasında, Türkler ve Kürtler arasında, yegane vicdan köprüsüdür. Onlara yapılan saldırının altında bu vicdanı, vicdan köprüsünü yıkma gayreti vardır. Eğer bu son vicdan köprüsü yıkılırsa Türkiye zarar görür. Ona özel olarak saldırılmasının sebebi budur. Çünkü, Kürt vatandaşlarımızda da Türk vatandaşlarımızda da hepsinde onun söylediklerinin bir karşılığı var. Eğer bu vicdan köprüsü yıkılırsa birlik ve beraberliği daha kolay zarar görür biliyorlar” dedi.

İlginizi Çekebilir

Emlak Konut Projeleri Arasında 2018 Yılının İlk Üç Ayında En Çok Satış Yapan Dört Projeden İkisi Tahincioğlu’Nun

Emlak Konut Projeleri arasında 2018 Yılının İlk Üç Ayında En Çok Satış Yapan Dört Projeden İkisi Tahincioğlu’nun


Dassault Systèmes 3Dexperıence Gelirlerindeki Büyük Artışla Birinci Çeyrekte Büyüme Sağladı

Dassault Systèmes (Euronext Paris: #13065, DSY.PA), 31 Mart 2018'de sona eren ilk çeyrek için finansal sonuçlarını duyurdu. Sonuçlar, Şirketin Yönetimi Kurulu tarafından 24 Nisan 2018 Salı günü gözden geçirilip açıklandı.


Vakıfbank ‘Arı Hesabı'yla Vade Kaybına Son

Değişen müşteri ihtiyaç ve beklentilerine yönelik ürettiği çözümlerle dikkat çeken VakıfBank, durmadan çalışan 'ARI Hesabı' ile kazandıran fırsatlar sunmaya devam ediyor. VakıfBank müşterileri, bir taraftan kazanırken diğer taraftan birikimlerini vade beklemeden diledikleri zaman harcayabilme fırsatına sahip oluyor.


11. Aroma Akseki Dağ Koşusu, 9 Haziran'da Start Alıyor

Meyve suyu sektörünün 50 yıllık köklü markası Aroma’nın Türkiye Atletizm Federasyonu (TAF) ile kesintisiz 11 yıldan bu yana düzenlediği Aroma Akseki Dağ Koşusu 9 Haziran’da start alıyor.


2018 Yılının İlk 5 Ayında Rekor Teslimat!

Emin Şirketler Grubu'ndan 2018 yılının ilk 5 ayında rekor teslimat!


Etiketler: mehdi eker, kürtler, ak partiYorum Yazın

420

Üye olmadan yazmak istiyorum

Yorumlar 0 adet

Yorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.

img