3 Eylül 2019 Salı 10:48

GÜNDEM

Mediamarkt’Tan Oyunseverlere Büyük Yenilik Ve Görselleri

Mediamarkt’Tan Oyunseverlere Büyük Yenilik   Ve Görselleri
Mediamarkt’Tan Oyunseverlere Büyük Yenilik   Ve Görselleri

34volt » 34Volt

MediaMarkt, oyunseverler için yepyeni bir hizmet daha hayata geçirdi. Artık Dijital Kartlar hizmeti ile oyunseverler mediamarkt.com.tr üzerinden oyun, oyun paraları ve oyun cüzdan kodları satın alabilecek. Hizmet içeriğinde; Steam cüzdan kodları, Microsoft XBOX Gold Live ile Game Pass kartları, oyun içi kodlar, PC ve Mac uyumlu bilgisayar oyunları yer alıyor.

Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

Avrupa’nın açık ara 1 numaralı elektronik perakendecisi MediaMarkt, oyun dünyasının da 1 numaralı adresi olma yolunda önemli adımlar atıyor. En yeni teknoloji ürünlerini uygun fiyatlarla tüketiciyle buluşturan MediaMarkt, Dijital Kartlar hizmetini 2 Eylül’de gerçekleştirdiği lansman ile duyurdu.Bilgisayar ve konsol oyunlarının eskiden sadece mağazalarda kutulu olarak satılan ürünler olması nedeniyle fiziksel donanımların mağazalara yayılması zaman alabiliyordu. MediaMarkt’ın Dijital Kartlar hizmeti tamamıyla bu engeli yıkarak, oyuncuların dijital ortamda 1700’den fazla oyun ile oyun ve para cüzdanına erişmesini sağlıyor.

Dijital Kartlar ile binlerce seçenek tek bir adreste

Dijital Kartlar hizmeti ile oyunseverler mediamarkt.com.tr üzerinden satışa sunulan binlerce seçeneğe diledikleri her yerden ulaşabiliyor. Satın alma sürecinin dijital olarak ilerlediği Dijital Kartlar’da oyunseverler, e-posta adreslerine gönderilecek kod ile aldıkları ürüne erişebiliyor.İlginizi Çekebilir

2 Nisan Dünya Otizm Farkındalık Günü İlan & Haber Desteği

Nisan otizm farkındalık ayı, 2 Nisan Otizm Farkındalık Günü!


Dünyanın En İyi Drift Pilotları Red Bull Car Park Drift Dünya Şampiyonu Olmak İçin İstanbul’A Geliyor

Sayın basın mensubu,


23 Nisan’I “Yaratıcı Çanta Atölyesi Kanyon’Da’’ İle Kutluyoruz

20-21 ve 23 Nisan tarihlerinde İstanbul Modern ile hayata geçirilecek Yaratıcı Çanta Atölyesi’ne katılan çocuklar eğlenceli bir günün yanı sıra bu keyifli deneyim ile yaratıcılıklarını da geliştirecek.


Yanındayız Derneği Konferansında Mey Diageo Çalışanından Anlamlı Mesaj “Babalık İzni Sayesinde En Zor Döneminde Eşimin Yanındaydım”

YANINDAYIZ Derneği konferansında Mey Diageo çalışanından anlamlı mesaj:


Şişecamlılar “Ailece Şişecam’Da Buluşuyoruz” Etkinliğinde Bir Araya Geldi

Türkiye’nin en köklü kuruluşları arasında yer alan Şişecam Topluluğu, çalışanlarını ve ailelerini aile etkinliklerinde buluşturuyor. “Ailece Şişecam’da Buluşuyoruz!” etkinlikleri kapsamında İstanbul’un Tuzla ilçesinde, Camiş Ambalaj Sanayi Fabrikasında çalışanları ve aileleri bir araya geldi. Gün boyunca zengin aktivitelerle keyifli bir gün geçiren aileler, üretim tesisini ziyaret etme fırsatı da buldu.


Etiketler: Dijital, Kartlar, MediaMarkt, oyun, numaralıYorumlar 0 adet

Yorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.

img