23 Ağustos 2019 Cuma 10:46

GÜNDEM

Mediamarkt’Tan Öğrenci Evlerine Beyaz Eşya Tavsiyeleri

Mediamarkt’Tan Öğrenci Evlerine Beyaz Eşya Tavsiyeleri
Mediamarkt’Tan Öğrenci Evlerine Beyaz Eşya Tavsiyeleri

34volt » 34Volt

Üniversiteyi kazanıp yeni eve taşınacak gençlerin ihtiyaç duyacağı beyaz eşyalar; avantajlı fiyatlar ve taksit fırsatlarıyla MediaMarkt’ta satışa sunuluyor. Öğrencilere ve ailelerine ihtiyaç duyacakları avantajları sağlayan MediaMarkt, buna ek olarak üniversitelilere bu dönemde hangi ürünleri tercih etmeleri konusunda bilgiler de veriyor.

Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

Türkiye’de en geniş satış alanına sahip elektronik perakendecisi olarak bünyesinde beyaz eşyalardan klimalara, elektrikli ev aletlerinden telefonlara, bilgisayarlara ve televizyonlara kadar oldukça geniş bir ürün gamı sunan MediaMarkt, üniversite tercihiyle yeni bir eve taşınacak öğrencilere beyaz eşya satın alırken nelere dikkat etmeleri gerektiğini anlattı.

Buzdolabı ve çamaşır makinesi olmazsa olmazlar

Öğrenciler beyaz eşya satın alımlarında ilk tercihlerini buzdolabı ve çamaşır makinesinden yana kullanıyor. Buzdolabı satın alımında öğrencilerin dikkat edeceği ilk konular ise ürünün kapasitesi, enerji tasarruflu olması ve son olarak da buzdolabının ölçüleri olmalı.

Buzdolabı tercihinde ilk olarak ürünü kullanacak kişi sayısı göz önünde bulundurularak ürünün kapasitesi belirlenmelidir. Bu noktada öğrenciler MediaMarkt mağazalarındaki görevlilerden de destek alabilirler. Diğer bir husus ise enerji tasarrufu… Hem geleceğe daha yaşanabilir bir dünya bırakmayı sağlayacak hem de faturalarda kullanıcı adına olumlu sonuçlar doğuracak enerji tasarruflu ürünler, tüketicilerin dikkat etmesi gereken bir diğer önemli konu. Son olarak ise buzdolabının ölçüleri, çünkü tüketiciler; aldıkları ürünleri, onu kullanacakları mekânın boyutlarına göre seçmeliler.

Çamaşır makinelerinde devir ve program sayılarına bakılmalı

Çamaşır makinelerinde ise enerji tasarrufu ve kapasite önemli özellikler olarak ifade edilirken bu cihazlarda farklı etkenler de bulunuyor. Ürünlerin devir veya program sayılarındaki çeşitlilik, farklı kumaşlardan üretilen giysilerin daha doğru yıkanmasına imkân tanıyorken makinelerdeki kısa programlar; enerji ve su tasarrufu etmeyi de sağlıyor. Kurutma özelliği de çamaşır makinesi satın alınırken dikkat edilmesi gereken bir diğer özellik.

Bulaşık makineleri hem su hem de faturada tasarruf sağlıyor

Yeni evlerin diğer bir ihtiyacı olan bulaşık makinelerinde ise tıpkı çamaşır makinelerinde olduğu gibi kapasite, program seçenekleri ve enerji tasarrufu ürünü satın alırken dikkat edilmesi gereken hususların başında geliyor. Buna ek olarak üniversitelilerin satın alacağı bulaşık makineleri; hem kendi hem de dünyanın geleceği için çok önemli bir konu olan su tasarrufunda da büyük avantaj sağlayacaktır.İlginizi Çekebilir

Koton Sonbahar Kış Erkek Koleksiyonu Şehirli Erkeğin Stil Trendlerini Belirliyor

Koton Sonbahar-Kış Erkek Koleksiyonu, iş yaşamından gündelik giyime sezon trendlerini belirleyen şık ve dinamik tasarımlarıyla dikkat çekiyor. Sonbaharın etkisini hissettiren koleksiyonda bej, devetüyü, haki ve kahverenginin yanı sıra gri ve mavinin tonları da öne çıkan renkler arasında yerini alıyor.


Cumhuriyet Bayramı’Nda Aydınlılar Buray İle Coştu

Sevilen sanatçı Buray, Cumhuriyet’in 96. Yılında 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı’nı Aydınlılarla kutladı.


Tegv’De Eğitim Etkinlikleri Devam Ediyor Daha İyi Bir Dünya İçin Atölyeler “Haklarımı Öğreniyorum”

Türkiye Eğitim Gönüllüleri Vakfı’nın Daha İyi Bir Dünya İçin Atölyeler Projesi kapsamında üretilen “Haklarımı Öğreniyorum” isimli kutu oyunu ile çocuklar haklarını oynayarak öğreniyorlar.


Bireysel Ve Kurumsal Kadın Yelken Takımlarının Katılacağı 4.“Deniz Kızı Ulusal Kadın Yelken Kupası” 6 7 8 Eylül’De Düzenlenecek

Bugüne kadar 20’yi aşkın kurumdan 300’den fazla sporcunun yarıştığı


Black Friday Çılgınlığında Foreo Rüzgârı

Alışveriş tutkunlarının bütün yıl tutkuyla beklediğini Black Friday dönemi geldi çattı! İsveçli güzellik teknolojisi markası FOREO da bu yıl Black Friday çılgınlığına yüzde 30’a varan avantajlı fiyatlarıyla katılıyor. Sadece 5 gün sürecek bu harikulade fırsatı sakın kaçırmayın!


Etiketler: olarak, satın, enerji, dikkat, çamaşırYorumlar 0 adet

Yorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.

img