28 Eylül 2019 Cumartesi 12:25

GÜNDEM

Mediamarkt’Tan Eskişehir’E İkinci Mağaza

Mediamarkt’Tan Eskişehir’E İkinci Mağaza
Mediamarkt’Tan Eskişehir’E İkinci Mağaza
Mediamarkt’Tan Eskişehir’E İkinci Mağaza

34volt » 34Volt

MediaMarkt, Türkiye’de büyümeye devam ediyor

Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

Türkiye’nin en geniş toplam mağaza alanına sahip elektronik perakendecisi MediaMarkt, Türkiye’de büyümeye devam ediyor. Bu kapsamda MediaMarkt, Eskişehir’e 1500 metrekarelik bir mağaza daha açtı ve bölgedeki mağaza sayısını da 2’ye yükseltti. Açılışla beraber MediaMarkt’ın Türkiye’deki mağaza sayısı ise 78’e yükseldi.

Avrupa’nın açık ara 1 numaralı elektronik perakendecisi MediaMarkt, Türkiye’de büyümeye devam ediyor. Bu kapsamda farklı illerde mağaza açılışları gerçekleştiren MediaMarkt Türkiye, son olarak MediaMarkt Türkiye İcra Kurulu Başkanı Yenal Gökyıldırım ve çok sayıda yöneticinin de katılımıyla Eskişehir’de 1500 metrekarelik yeni bir mağaza açılışı gerçekleştirdi. Bu açılışla beraber MediaMarkt’ın Eskişehir’deki mağaza sayısı 2’ye yükselirken Türkiye’deki mağaza sayısı ise 78’e ulaştı. Eskişehir halkının da yoğun katılım gösterdiği açılış kapsamında Eskişehirlilere çeşitli indirimler de sunuldu.

Teknoloji dünyasının ünlü ismi Eskişehir’deydi

MediaMarkt’ın yeni mağazasının açılışına teknoloji dünyasının ünlü isimleri de katıldı. Shiftdelete.net kurucusu olan ve aynı zamanda da YouTube kanallarında yayınladıkları videolarla milyonlarca insana ulaşan Hakkı Alkan, açılışta Eskişehirli teknolojiseverlerle buluştu.İlginizi Çekebilir

Melisa Şenolsun İle Koton ‘Tam Benim Tarzım’ Kampanyasında Yeni Sezon Başlıyor

Koton, 2019-2020 Sonbahar/Kış sezonunu ‘Tam Benim Tarzım’ sloganıyla sunduğu en genç ve dinamik tasarımlarla karşılıyor. Kampanya fotoğraf çekimlerinde Melisa Şenolsun’un yer aldığı, gençlere hitap eden koleksiyonda üniversite ruhunun ve spor stilin hakim olduğu, jean ve birbirinden renkli sweatshirt tasarımları öne çıkıyor.


Fintech Challenge'ta Kazanan Octet Türkiye Oldu

Dünyanın önde gelen finansal kuruluşlarından Citi tarafından düzenlenen, Ortadoğu ve Kuzey Afrika (MENA) bölgesinde çok sayıda şirketin katıldığı MENA FinTech Challenge’ın Türkiye’den kazananı Octet Türkiye oldu.


Dijital Gelecek İtü’De Konuşuldu

Vizyon 100 toplantısı İTÜ’de gerçekleştirildi. Toplantıda Vizyon 2100 Defteri, 80 yıl saklanmak üzere mühürlenerek İTÜ Rektörü Prof. Dr. Mehmet Karaca’ya teslim edildi.


Milka Sponsorluğunda Yarışan Türkiye Kayak Milli Takımı Sarıkamış’Tan Madalyayla Döndü

2019 sezonu itibarıyla Milka sponsorluğunda katılacakları 68 yarışın bir bölümünü tamamlayan Türkiye Kayak Milli Takımı Sarıkamış Kupası’ndan iki madalyayla döndü.


Call Of Duty Modern Warfare Directx Raytracing Desteğiyle Geliyor

Yılın en çok beklenen oyunlarından biri olan Call of Duty: Modern Warfare,


Etiketler: mağaza, MediaMarkt, Türkiye, Eskişehir, dekiYorumlar 0 adet

Yorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.

img