16 Eylül 2019 Pazartesi 10:15

GÜNDEM

Mediamarkt’Tan Bir İlk Daha; İnternetten Al Mağazada Öde!

Mediamarkt’Tan Bir İlk Daha; İnternetten Al Mağazada Öde!
Mediamarkt’Tan Bir İlk Daha; İnternetten Al Mağazada Öde!

34volt » 34Volt

MediaMarkt, teknolojiseverlere yepyeni bir hizmet daha sunmaya başladı. Mağazada Ödeme hizmeti ile tüketiciler mediamarkt.com.tr üzerinden aldıkları ürünlerinin ödemelerini ürünü mağazadan teslim alırken nakit, banka veya kredi kartı ve MediaMarkt Hediye Kartı ile gerçekleştirebiliyor. Mağazadan Teslimat hizmeti ile kullanılan Mağazada Ödeme hizmeti sipariş verilen ürünün hızlıca teslim alınmasını sağlıyor.

Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

Avrupa’nın açık ara 1 numaralı elektronik perakendecisi MediaMarkt, mediamartk.com.tr üzerinden yapılacak online alışverişlere yeni bir ödeme yöntemi daha ekledi. Elektronik perakendeciliğinde bir ilk olan Mağazada Ödeme hizmeti ile teknolojiseverler internet üzerinden aldıkları ürünlerin ödemelerini, mağazadan ürünü teslim alırken gerçekleştirebiliyor. Sipariş verildikten 1 saat sonra mağazadaki internet satış noktasından ürün teslim alırken Mağazada Ödeme hizmetini kullanabiliyor.

MediaMarkt’ın Mağazada Ödeme hizmeti, banka veya kredi kartı kullanmayan tüketicilerin de online alışveriş yapmasına olanak veriyor. Mağazadan Teslimat hizmeti ile birlikte kullanılan hizmet, ürünün teslim alınmadan mağaza da incelenmesini de sağlıyor.

İstediğin yerden satın al, mağazadan teslim alırken öde

MediaMarkt sağladığı hizmetlerle tüketicilerin alışveriş sürecini kolaylaştırmaya devam ediyor. Mağazada Ödeme hizmeti ile teknolojiseverler ödeme işlemini, online alışveriş sırasında ürünü teslim almak istedikleri mağazada; nakit, banka veya kredi kartı ve MediaMarkt Hediye Kartı ile yapabiliyor. mediamarkt.com.tr üzerinden sipariş verilen ürün, stoklarda var ise en erken 1 saat sonra mağazadan teslim alınabiliyor. Mağazada Ödeme hizmeti ile alışveriş yapıldıktan sonra 24 saat içinde mağazada ödeme yapılması gerekiyor.

Hizmet, kredi kartı bilgilerini online ortamda paylaşmak istemeyen ve kredi veya banka kartı kullanmayan tüketiciler tarafından ilgi görürken, Mağazadan Teslimat hizmetinin de ücretsiz olması kargo ücreti vermek istemeyen tüketicileri cezbediyor.İlginizi Çekebilir

Kaspersky Internet Security For Android Makine Öğrenimi Teknolojisine Dayalı Yeni Özelliği İle Daha Güçlü

Kaspersky Internet Security for Android, sürekli gelişen kötü amaçlı yazılım dünyasıyla savaşmak için yeni bir özellikle güçlendirildi: Cloud ML for Android. Makine öğrenimi teknolojisine dayalı bu yeni özellik, mobil cihazların siber saldırılara maruz kalma riskini en aza indirmek için önceden bilinmeyen gelişmiş kötü amaçlı yazılımları proaktif biçimde anında tespit etmeyi sağlıyor. Bu amaçla, mobil bir cihaza indirilmiş olabilecek kötü amaçlı uygulamalar, faaliyete geçmeden tespit ediliyor.


Toplum 5.0’A Cpm Erp İle Hazırsınız

TOPLUM 5.0’A CPM ERP İLE HAZIRSINIZ


İstanbul Boğazı Dev Organizasyona Hazır Denizde Yarış, Kıyıda Festival

Asya ve Avrupa kıtasını kulaçlarla birleştiren 31. Samsung Boğaziçi Kıtalararası Yüzme Yarışı 21 Temmuz Pazar (bugün) yapılacak. Büyük yarışın bir gün öncesinde gerçekleştirilen Show Swim etkinliği ile yarış heyecanı başladı.


Beylikdüzü Migros Avm’De Meyve Bahçesi Zamanı

Beylikdüzü Migros AVM sahnesinde bu kez müzikli çocuk tiyatrosu oyunu Meyve Bahçesi çocuklarla buluşuyor. Beylikdüzü Migros AVM, 1-2 Haziran tarihlerinde ücretsiz olarak seyredilebilecek Meyve Bahçesi oyununa tüm minik ziyaretçilerini davet ediyor.


Kudankulam Ngs’Nin 3’Üncü Ünite Reaktörünün Ana Ekipmanı İnşaat Alanına Ulaştı

Hindistan’da bulunan Kudankulam Nükleer Güç Santrali’nin 3’üncü ünitesinin reaktörüne ait ana ekipman 7 Ağustos’ta tedarik edildi.


Etiketler: teslim, Mağazada, Ödeme, hizmeti, MediaMarktYorumlar 0 adet

Yorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.

img