25 Eylül 2019 Çarşamba 10:25

GÜNDEM

Mediamarkt’Ta Uygun Fiyata Alman Teknolojisi Ve Görselleri

Mediamarkt’Ta Uygun Fiyata Alman Teknolojisi   Ve Görselleri
Mediamarkt’Ta Uygun Fiyata Alman Teknolojisi   Ve Görselleri
Mediamarkt’Ta Uygun Fiyata Alman Teknolojisi   Ve Görselleri

34volt » 34Volt

MediaMarkt, en yeni teknolojileri en iyi fiyatlarla tüketicilere sunmaya devam ediyor. Teknolojiseverler, Alman teknolojisi markası PEAQ televizyonlara, Türkiye’de sadece MediaMarkt mağazalarından uygun fiyatlarla ulaşılabiliyor.

Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

Avrupa’nın açık ara 1 numaralı elektronik perakendecisi MediaMarkt, 4 farklı modeldeki PEAQ marka televizyonları uygun fiyatlarla tüketicilere sunuyor. Ulaşılabilir fiyatlı ve indirimli PEAQ akıllı televizyonlar, LED televizyonlarla aynı fiyattan satışa sunulurken; 32 inç LED TV ve 32 inç akıllı LED TV 1.199 TL’den, 40 inç uydu alıcılı Full HD LED TV 1699 TL’den, 49 inçlik akıllı televizyon modeli 2.199 TL’den satışa sunuluyor.

PEAQ marka ürünlerde uygun fiyatlarla satışta Türkiye’de sadece MediaMarkt mağazalarında ve mediamarkt.com.tr’de satışa sunulan Alman teknoloji markası PEAQ’ın ulaşılabilir fiyatlı televizyon modelleri yanı sıra; laptop, radyo, Hİ-Fİ sistem, SSD kart ve kablosuz hoparlör modelleri de bulunuyor. Hİ-Fİ ses sistemi 1.499 TL, 128 GB SSD kart 999 TL, kablosuz hoparlör 599 TL ve taşınabilir radyolar 799 TL’den başlayan fiyatlarla teknolojiseverlerin beğenisine sunuluyor.İlginizi Çekebilir

Rolls Royce Cullinan Türkiye'de

Lüks otomobil denildiğinde akla gelen ilk marka olan Rolls-Royce tarihinin ilk SUV modelini Türkiye’ye getirdi.


Altın Potansiyelimiz Çok Yüksek

NİZİPLİOĞLU: ALTIN POTANSİYELİMİZ ÇOK YÜKSEK


Bülten Mandarin Oriental,Bodrum'da Yeni Chanel Butiği

MANDARIN ORIENTAL, BODRUM’DA YENİ CHANEL BUTİĞİ


Çocuğunuza Grip Aşısı Yaptırmakta Kararsız Mısınız

İnfluenza virüsünün sebep olduğu grip enfeksiyonu soğuk havalarla birlikte daha sık görülmeye başladı. Yüksek ateş, öksürük, halsizlik ve kas ağrısı ile kendini gösteren grip, en çok çocukları, yaşlıları ve kronik hastalıkları olanları etkiliyor. Gripten korunmanın en önemli yollarından birinin grip aşısı olduğu belirtilirken, kreşe ve okula giden çocuklara bu aşının yaptırılıp, yaptırılmaması konusu ise ailelerin kafasını meşgul ediyor.Memorial Ankara Hastanesi Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Bölümü’nden Uz. Dr. İncilay Üstündağ, grip hastalığı ve grip aşısı hakkında bilgi verdi.


Milli Marka, Abd Maçını Milli Takım Marşını Yapan Reynmen Ve Takipçileriyle Elele İzledi

4 Eylül 2019


Etiketler: PEAQ, fiyatlarla, akıllı, satışa, MediaMarktYorumlar 0 adet

Yorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.

img