19 Ekim 2019 Cumartesi 10:56

GÜNDEM

Mediamarkt’Ta Gece Yarısı İphone 11 Çılgınlığı Ve Görseli

Mediamarkt’Ta Gece Yarısı İphone 11 Çılgınlığı   Ve Görseli

34volt » 34Volt

Apple’ın en yeni akıllı telefonları iPhone 11’ler; çarşambayı perşembeye bağlayan gece saat 00.00’dan itibaren farklı illerdeki MediaMarkt mağazalarında satışa sunuldu. Teknolojiseverler en yeni iPhone’ların Türkiye’deki ilk sahiplerinden olmak için uzun kuyruklar oluşturdu.

Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

Avrupa’nın açık ara bir numaralı elektronik perakendecisi MediaMarkt, Apple’ın en yeni cihazları iPhone 11’lere sahip olmak isteyen teknolojiseverler için perşembe gecesi kapılarını saat 00.00’da açtı.

iPhone 11 Pro ve iPhone 11 Pro Max’in satışa sunulduğu etkinlikler Türkiye’nin farklı illerindeki MediaMarkt mağazalarında gerçekleşti. iPhone 11’lere ilk sahip olmak isteyen teknolojiseverlerin oluşturduğu uzun kuyruklar dikkat çekerken iPhone 11 Pro 10.999 TL’den, iPhone 11 Pro Max’e ise 11.999 TL’den satışa sunuldu.İlginizi Çekebilir

Aroma, Bursaspor’A Verdiği Desteği Bu Sezon Da Sürdürüyor

Bursa’da doğan ve Türkiye’nin meyve suyu markası haline gelen Aroma, Bursaspor’a olan gönül bağını, takıma desteğini devam ettirerek bir kez daha gözler önüne serdi. 2019-2020 sezonunda da Bursaspor’a destek veren Aroma,takımın “Meyve Suyu” ve “Tozluk” sponsoru oldu.


Vadistanbul ‘Unutmadık Sergisi’ İle 10 Kasım 1938’İn Gazetelerini Bir Araya Getiriyor

Vadistanbul, Ulu Önder Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün aramızdan ayrılışının 81’inci yıldönümünde, çok özel bir sergiye ev sahipliği yapıyor. Türk Basınının, 10 Kasım 1938 tarihinde Mustafa Kemal Atatürk’e son veda manşetleri, Vadistanbul ziyaretçileri için bir araya getiriyor.


Modern Türk Sanatı Denince Akla Gelen İlk İsimlerden Olan Sanatçı Özdemir Altan Röportaj Önerisi; Ressam Özdemir Altan Özdemir Altan, İlk Kez Sanatseverlerle Buluşacak Olan Kolajlarını 7 Kasım – 3 Aralık 2019 Tarihleri Arasında Galeri Ark’Da İzleyicilere Sunuyor.

RÖPORTAJ ÖNERİSİ;


Cem Özel’İn Yeni Teklisi “Dar Dünya” Epıc Istanbul Etiketiyle Yayımlandı!

CEM ÖZEL’İN YENİ TEKLİSİ “DAR DÜNYA” EPIC ISTANBUL ETİKETİYLE YAYIMLANDI!


Aktif Bank Sponsorluğundaki Africa Ceo Forum Ruanda’Da Gerçekleşti

Aktif Bank sponsorluğundaki Africa Ceo Forum Ruanda’da gerçekleşti:


Etiketler: iPhone, MediaMarkt, lere, sahip, olmakYorumlar 0 adet

Yorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.

img