28 Eylül 2019 Cumartesi 09:50

GÜNDEM

Mediamarkt İle Geçmişe Yolculuk

Mediamarkt İle Geçmişe Yolculuk
Mediamarkt İle Geçmişe Yolculuk
Mediamarkt İle Geçmişe Yolculuk
Mediamarkt İle Geçmişe Yolculuk

34volt » 34Volt

Avrupa’nın bir numaralı elektronik perakendecisi MediaMarkt, oyun dünyasının yıldızı FIFA 2020’nin lansmanında oyunseverler için nostaljik oyun dünyası yarattı. MediaMarkt’ın “Nostalji Alanı” katılımcılar tarafından yoğun ilgi gördü.

Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

Dünyanın en çok talep gören oyunlarından FIFA serisinin son oyunu FIFA 2020, yapılan lansmanla oyunseverlerin beğenisine sunuldu. Metropol İstanbul’da düzenlenen etkinliğe rap yıldızı Anıl Piyancı başta olmak üzere çok sayıda ünlü katıldı. Lansman boyunca çeşitli aktiviteler düzenlenirken oyunseverlerin dikkat çeken etkinlik ise MediaMarkt Türkiye’nin geçmişe götüren uygulaması “Nostalji Alanı” oldu.

Eski oyunlara yoğun talep

MediaMarkt Türkiye’nin FIFA 2020 lansmanında hayata geçirdiği “Nostalji Alanı”nda oyunseverler, EA Sports FIFA’nın geçmişten bugüne çıkardığı favori oyunları deneyimleme fırsatı buldu. Oyun dünyasındaki gelişimin de net bir şekilde gözler önüne serildiği etkinlik alanını dolduran katılımcılar eski oyunlara yoğun talep gösterdi.İlginizi Çekebilir

Dm X Network Koleksiyonu Bu Sezon Özel Geceleri Unutulmaz Kılıyor

DM x NetWork koleksiyonu bu sezon özel geceleri


Hearthstone’Da Kartlar Yeniden Dağıtılıyor

21.05.2019 – Blastmaster Boom, Hearthstone’un 3 Haziran’da başlayacak olan Rise of the Mech etkinliğinde cephanesini ve en sevdiği oyuncaklarını güncellemek için sahalara geri dönüyor. Bu etkinlik kapsamında gelenleri özetleyecek olursak:


Bahçeşehir Koleji Sürdürülebilir Gelecek Vizyonunu Berlin’De Konuştu

Bahçeşehir Kolejinin yeni dönem vizyonunun ve gelecek eğitim projelerinin konuşulduğu “Geleceğin Eğitimine Yön Verenler Zirvesi”nin 3’üncüsü 10-13 Ekim tarihleri arasında Berlin’de gerçekleşti. “Sürdürülebilir Gelecek İçin Global Eğitim” temasıyla düzenlenen zirveye gazeteci Cüneyt Özdemir de “21. Yüzyılda Sürdürülebilirlik” başlıklı konuşmasıyla konuk oldu.


Türkiye’Nin Dijital Kalbi Cıo Academy’De Atacak

Microsoft Türkiye, Türkiye’nin önde gelen CIO'larını (Bilgi İşlem Yöneticileri) bir araya getiren CIO Academy etkinlik serisini başlatıyor. İnovasyon ve en yeni teknolojileri yöneticilerle ele alacak etkinliğin ilkinde örneklerle “Dijital Dönüşüm” konusu incelenecek.


The Lcp Group Türk Yatırımcılara Amerika’Da Avantajlı Yatırım Fırsatları Sunuyor

Dünyaca ünlü gayrimenkul yatırım şirketi The LCP Group’un CEO’su Francis Lively İzmir ve Ankara’lı iş insanlarına Amerika’da 500.000 Dolar yatırım ile tüm aile için Green Card alma fırsatı veren EB-5 vizesini ve yeni projelerini anlattı


Etiketler: FIFA, talep, 2020, oyunseverlerin, etkinlikYorumlar 0 adet

Yorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.

img