4 Aralık 2019 Çarşamba 14:15

GÜNDEM

Marshall, 2019’Da 3000 Boya Ustasına Mesleki Yeterlilik Belgesi Kazandırdı

Marshall, 2019’Da 3000 Boya Ustasına  Mesleki Yeterlilik Belgesi Kazandırdı

34volt » 34Volt

Zorunlu hale gelen Meslek Yeterlilik Belgesi için boya ustalarına sınav imkanı sağlayan Marshall, 2023 yılında 20 bin boya ustasını belgelendirmeyi hedefliyor

Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

“Renklendir Hayatı” sloganıyla hayatımıza renk katmaya devam eden Marshall, boyacıların meslek becerisinin ve yetkinliğinin gelişmesine katkı sağlamayı da sürdürüyor. Bu alanda Belgelendirme Kuruluşu unvanına sahip olan Marshall, yasal olarak zorunlu hale getirilen Meslek Yeterlilik Belgelendirmesi konusunda boya ustalarına bilgilendirmeler yaparak onları belge sahibi olmaya teşvik ediyor.

2019 yılı sonu itibariyle sınava girerek belgelendirilen boyacı ustası 3000 oldu. Marshall, 2023 yılı sonunda bu sayının 20 bine ulaşmasını hedefliyor.

Sınavlar ile ilgili bilgi veren Marshall Sınav ve Belgelendirme Merkezi Müdürü Kemal Koç, vasıflı işgücü oluşmasını sağlamayı, işgücünün devamlılığını daim kılmayı, yapılan işin katma değerini artırmayı ve kalitesini en üst düzeye ulaştırmayı hedeflediklerini belirtti.

Koç şunları söyledi; “Belgelendirme adaylarının bağımsız, tarafsız, objektif, dürüst ve etik bir biçimde teorik ve performansa dayalı sınavlarını yapıyoruz. Bu sınavlarda bilgi, beceri, teknik ve mesleki yeteneklerini adil ve güven ortamı içerisinde göstermelerini sağlamaya çalışıyoruz. Ayrıca, İş Sağlığı ve Güvenliği kurallarına da uyarak bu konudaki bilgilerini tazeliyoruz. Ustalarımızın belge sahibi olmalarına destek olup, işlerinin kalitesinde sürdürülebilirliği hedefliyoruz. Bu sayede sayede ustalarımızın müşteri potansiyellerini de orta ve uzun vadede arttırarak, tüm kullanıcılarımızın hayatına ustalarımızla renk katma misyonumuzu sürdürüyoruz.”İlginizi Çekebilir

Vakıfbank, Şampiyonlar Ligi'nde Sahne Alıyor

Avrupa'nın en büyük kupasını dört kez kazanan VakıfBank Kadın Voleybol Takımı, 2020 CEV Şampiyonlar Ligi'nde sahneye çıkıyor. B Grubu'nda Scandicci, Maribor ve Lokomotiv Kaliningrad'la mücadele edecek olan sarı-siyahlılar, gruptaki ilk maçında İtalyan ekibi Scandicci'yle yarın saat 18:00'de VakıfBank Spor Sarayı'nda karşılaşacak.


Mondelez International, Cocoa Life Sürdürülebilirlik Programı İle 2025 Yılına Kadar Kakao Hacminin Yüzde 100’Ünü Güvence Altına Alacak

Mondelez International Cocoa Life 2018 Faaliyet Raporunu yayınladı


Kaspersky Açık İnovasyon Programı Yeni İş Fırsatları Geliştirecek

Kaspersky Lab’ın yeni girişimi Kaspersky Açık İnovasyon Programı (Kaspersky Open Innovations Program), teknoloji bazlı yenilikçi girişimlerle iş birliği kurarak yeni iş fırsatları geliştirmeyi hedefliyor. Tüm dünyada siber güvenlik çerçevesinde gelişmiş projeler üzerinde çalışarak büyümesini sürdüren şirketler, Kaspersky Lab’ın kanal iş ortağı ekosisteminden, geniş müşteri portföyünden ve sektör lideri uzmanlığından yararlanabilecek.


Loft Mutfak, ‘Daha İyi Bir Yaşamın’ Konuşulacağı Bloomfest’İn Deneyim Sponsoru Oldu Bb

LOFT MUTFAK 25-26 MAYIS’TA İSTANBUL AKARETLER’DE DÜZENLENECEK BLOOMFEST’E KATILIYOR


Koton Kids’Ten 23 Nisan’A Özel Tasarımlar

2019 İlkbahar-Yaz sezonu için renkli ve eğlenceli bir koleksiyon sunan Koton Kids, çocukların diledikleri gibi eğleneceği ve çocuk olmanın tadını çıkaracağı 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nı enerjik tasarımlarla kutluyor.


Etiketler: Marshall, Belgelendirme, renk, sağlamayı, belgeYorumlar 0 adet

Yorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.

img