25 Mart 2020 Çarşamba 11:31

GÜNDEM

Magdeburger Sigorta Sağlık Çalışanları İle 65 Yaş Üstü Sigortalıları İçin Özel Hizmetlerini Devreye Aldı

  Magdeburger Sigorta Sağlık Çalışanları İle 65 Yaş Üstü Sigortalıları İçin Özel Hizmetlerini Devreye Aldı

34volt » 34Volt

Magdeburger Sigorta, koronavirüs salgınıyla mücadelede canları pahasına hizmet veren tüm kamu, vakıf, özel hastane çalışanları ile sokağa çıkma yasağı bulunan 65 yaş üstü ve kronik hastalığı bulunan sigortalılarına destek vermek ve hayatlarını kolaylaştırmak amacıyla özel servis ve hizmetler başlattı.

Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

Tüm Türkiye’de servise teslim hizmeti

Magdeburger, 31 Mayıs’a kadar devam edecek özel uygulaması kapsamında kasko sigortası bulunan tüm kamu, vakıf, özel hastane çalışanları ile ayrıca 65 yaş üstü ve kronik hastalığı bulunan sigortalılarının ihtiyaç halinde hasarlı araçlarını olduğu yerden aldırarak Türkiye çapında hizmet veren RS Servis şubelerine teslim edecek ve onarım bitiminde istenen adrese geri bırakacak. Uygulama kapsamında, onarım sırasında yapılacak araç dezenfeksiyonu hizmeti de ücretsiz verilecek. Ücretsiz dezenfeksiyonu hizmeti, hasarlı araçlarının onarımını RS Servisleri’nde yaptıran tüm Magdeburger kasko sigortalıları için de ücretsiz olacak.

Hizmetlerden yararlanmak için Magdeburger Sigorta yetkili acentelerinin veya 444 26 24 Magdeburger Müşteri Hizmetleri’nin aranması yeterli olacak.

Özel tıbbi danışma hattı kuruldu

Magdeburger Sigorta ayrıca evden çıkma imkânı olmayan sigortalıları için de özel bir tıbbi danışma hattı oluşturdu. Herhangi bir hastalığı nedeniyle hastaneye veya doktora gidemeyen Magdeburger sigortalıları, her türlü sağlık soruları için 7/24 hizmet verecek olan 444 12 12 numaralı hattı arayarak uzman doktorlardan bilgi alabilecek.

Magdeburger Sigorta hakkında:

Magdeburger Sigorta, 176 yıldır sigortacılık sektöründe yenilikçi hizmet ve çözümleriyle faaliyet gösteriyor. Magdeburger Sigorta, 1844 yılında Almanya’nın Magdeburg kentinde kuruldu ve kurulduğu dönemden itibaren dünyanın sayılı sigorta şirketleri arasına girmiştir. 1906 Büyük San Francisco depremi dahil Avrupa ve ABD’de pek çok felakette sigortalılarının yanında oldu.

Magdeburger Sigorta, 2018 yılından itibaren Bor Holding iştiraki olarak sigortacılık sektöründe yetkin kadrosu, güçlü acentelik ağı, yenilikçi ve güvenilir hizmetleriyle faaliyetlerine devam ediyor.İlginizi Çekebilir

Tek Kanatla Uçulmaz!.. “Türkiye’De Kadın Nüfusunun Sadece Yüzde 33’Ü Çalışıyor”

GKL Üyeleri ve Destekçileri, Dünya Kadınlar Günü Etkinliğinde Bir araya Geldi.


Bosch Termoteknik, Yetkili Servisleri İle Antalya’Da Buluştu

Bosch Termoteknik Hakkında


Beatrıce Vıo’Nun Meydan Okumasına Karşılık Yasemin Adar’Dan Geldi

NIKE LIVING ROOM CUP İLE DÜNYA’NIN EN İYİ SPORCULARIYLA YARIŞIN!


İstanbul’Da Yarın Kar Yağışı Bekleniyor!

Meteoroloji Genel Müdürlüğü ve AKOM’un verilerine göre, İstanbul’da yarın öğle saatlerinden itibaren kar yağışının etkili olması bekleniyor. Yağışın özellikle Boğaz çevresi ile Anadolu yakasında etkili olması, şehir merkezinde hafif kar yağışı tahmin ediliyor.


İhracatta Yüzde 10 Artış

Türkiye’den yapılan süt ve süt ürünleri ihracatının yüzde 19’unu tek başına karşılayan Pınar Süt, pazarda yaşanan tüm olumsuzluklara rağmen 2020’nin ilk çeyreğinde hedeflerine ulaştı. Pınar Süt Yönetim Kurulu Başkanı İdil Yiğitbaşı, “Üreticilerimizin ürünlerini, Türkiye’nin lezzetini dünyayla buluşturmaya devam ediyoruz” dedi.


Etiketler: Magdeburger, Sigorta, için, hizmeti, özelYorumlar 0 adet

Yorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.

img