11 Ekim 2019 Cuma 20:06

GÜNDEM

M.A.C Beauty Report Mbfwı 3. Gün

M.A.C Beauty Report  Mbfwı 3. Gün

34volt » 34Volt

MBFWI kapsamında 11 Ekim Cuma günü gerçekleşen Pioneering Designers II Emre Pakel - Seydullah Yılmaz, Exquise, Gökhan Yavaş ve Join Us İlkbahar/Yaz 2020 defilelerinin makyajları MAC imzası taşıyordu.

Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

Pioneering Designers II

Emre Pakel ve M.A.C makyaj artistleri bir araya gelerek hayal güçlerini birleştirdikleri bir makyaj görünümü yarattılar. Emre Pakel İlkbahar/Yaz 2020 defilesinde şeffaf filmlerle form kazandırılan yüzlerin altında doğal bitişli taze bir cilt tercih edildi. Seydullah Yılmaz İlkbahar/Yaz 2020 defilesinde ise temiz ve canlı bir cilt kullanılırken göz ve yanaklarda eşit ve tek bir görünüm yakalandı.

Ürünler:

Ten: Face and Body

Exquise

Exquise İlkbahar/Yaz 2020 defilesinde tamamen doğal ve ışıltı bir makyaj görünümü tercih edildi. Pürüzsüz ve sağlıklı bir cilt yaratılan makyajda ışıltılı aydınlatıcı ve renkli allıklar görünümü tamamladı. Hafif bir maskara ve sabitlenmiş kaşlarla temiz ve aydınlık bir görünüm yaratıldı.

Ürünler:

Ten: Studio Fix Soft Matte Foundation

Yanak: Double Gleam Highlighter, Peaches Allık, Fleur Power Allık,

Göz: Extended Play Mascara, Clear Brow Set,

Dudak: Love Me – Vanity Bonfire

Gökhan Yavaş

Gökhan Yavaş İlkbahar/Yaz 2020 defilesinde cesur ve renkli bir makyaj görünümüyle 70’lere göz kırpıldı. Yeşil ve beyazların başrolde olduğu göz makyajını uzun kirpikler ve kalın siyah eyeliner tamamladı. Ciltte ise mat ve bronz bir görünüm tercih edilirken, allıkla pembe ve aydınlık bir bitiş sağlandı.

Ürünler:

Ten: Studio Fix Soft Matte Foundation Stick

Göz: Brushblack Eyeliner, Eyelashes No.3, eyeshadow – Luck Green, Gesso

Yanak: Matte Bronze Powder, Bright Blush Palette

Dudak: Love Me – French Silk

Join Us

Join Us İlkbahar/Yaz 2020 defilesinde makyaj görünümünde renkli eyeliner’lar hakimdi. Canlı cilt görünümünü mavi, fuşya, sarı eyeliner’lar tamamlarken maskara ile belirginleştirilen göz makyajına mat dudaklar eşlik etti.

Ürünler:

Ten: Face and Body

Yanak: Pro Palette Blush

Göz: In Extreme Dimension 3D Mascara

Dudak: Gemz & Roses Retro Matte Lipstick

L’Appart PR

Selin Şensesİlginizi Çekebilir

Zorlu Enerji’Nin Projelerine Ab’Den Yaklaşık 3 Milyon 500 Bin Avro Destek Ve Görselleri

Zorlu Enerji, AB’nin en büyük araştırma ve inovasyon programı olan Horizon 2020 Programı kapsamında, kendi mühendislerince geliştirilen 6 ayrı projesiyle yaklaşık 3 milyon 500 bin Avro fon almaya hak kazandı.


Datscan Testi, Ayırıcı Tanıda Etkili Oluyor

DatsCAN testi, ayırıcı tanıda etkili oluyor


İstanbul'un Kültür Sanat Gündemi Tek Adreste Birleşti

İstanbul Büyükşehir Belediyesi (İBB), kentte gerçekleşecek tüm etkinliklerin kolayca takip edilebileceği web sitesini hayata geçirdi. İstanbullular, www.kultursanat.istanbul adresinden tüm kamu kurum, vakıf ve özel sektör girişimlerinin, kültür sanat alanındaki faaliyetlerine; günlük, haftalık, aylık ve yıllık takvimlerde ulaşabilecek. Ziyaretçiler, tiyatro, konser, festival, sergi, müze, fuar, bienal, kongre, konferans, seminer, forum gibi sekmeler sayesinde ilgili oldukları etkinlikleri görebilecek.


Otomobil Alımında Büyü Bozuldu

CSK Denetim ve Mali Müşavirlik’in sahibi Bağımsız Denetçi ve S. M. Mali Müşavir Serkan Kumdakçı binek otomobillere getirilen yasal düzenlemelerden, genel gider kısıtlamasına kadar birçok konuyu MAG Business’a özel verdiği röportajında anlattı.


Başkan İmamoğlu “Kaynak Yaratma Ve Bütçe Yönetme Becerimiz, Bütün Engellemeleri Aşacak Düzeyde”

BAŞKAN İMAMOĞLU: “KAYNAK YARATMA VE BÜTÇE YÖNETME BECERİMİZ, BÜTÜN ENGELLEMELERİ AŞACAK DÜZEYDE”


Etiketler: makyaj, İlkbaharYaz, 2020, defilesinde, ciltYorumlar 0 adet

Yorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.

img