8 Nisan 2019 Pazartesi 16:00

GÜNDEM

Lr İle Baharda Çarpıcı Bakışlar

Lr İle Baharda Çarpıcı Bakışlar
Lr İle Baharda Çarpıcı Bakışlar

34volt » 34Volt

LR, uzun ve dolgun kirpiklerin sırrını Deluxe Activating Kirpik Serumu ve Deluxe Fantastic Maskara ile ortaya çıkarıyor.

Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

Bahar mevsimini etkileyici kirpikler ile karşılamaya ne dersiniz?

Avrupa’nın lider satış firmalarından LR Health & Beauty, bahar mevsiminde çarpıcı bakışlara sahip olmanın sırrını Deluxe Activating Kirpik Serumu ve Deluxe Fantastic Maskara ile açıklıyor.

LR, kirpiklerinin seyrekliğinden ve dökülmesinden şikayetçi olanların yardımına Deluxe Activating Kirpik Serumu ile koşuyor. Serum, kirpik köklerini besleyerek yeni kirpik oluşumunu desteklerken aynı zamanda zengin içeriğiyle kirpiklerinize mükemmel bir bakım yapıyor.

Nefes kesen, etkileyici bakışlar

Kirpiklerinizde takmak kirpik etkisi yaratacak Deluxe Fantastic Maskara, kirpiklere kıvrımlı, hacimli ve daha uzun bir görünüm kazandırarak göz makyajınızı kusursuz hale getiriyor.

LR Deluxe Fantastic Maskara fiyatı: 97,90 TL

LR Deluxe Activating Kirpik Serumu fiyatı: 137,90 TL

LR Health & Beauty Hakkında

1985’ten bu yana güzellik ve sağlık ürünleri sektöründe faaliyet gösteren LR Health & Beauty; dünyanın önde gelen doğrudan satış şirketlerinden birisidir. “More Quality For Your Life” sloganıyla müşterilerine yüksek kalitede Aloe Vera içeriğiyle ön plana çıkan el, yüz, vücut, saç ve bebek bakım ürünleri, yaşlanma karşıtı ürünler, gıda takviyeleri ve kozmetik ürünleri sunan LR, bu sene Türkiye’deki 15. Yılını kutlamaktadır. Dünya çapında 27 ülkede faaliyet gösteren LR, bünyesinde bulundurduğu 1.200 çalışanı, yüz binlerce kayıtlı iş ortağı ve müşterisiyle global doğrudan satış sektörünün önde gelen oyuncularındandır. İnovasyona ve yüksek kaliteye önem veren LR, yüksek teknoloji kullanılan Ar-Ge tesislerinin yanı sıra, bu sene Avrupa’nın en modern Aloe Vera üretim tesisini kurmuştur. Dünyanın en büyük Aloe Vera üreticilerinden birisi olan LR’ın ürünleri IASC (International Aloe Vera Science Council), INSTITUT FRENSENIUS kalite sertifikalarına ve DERMATEST onayına sahiptir. LR’ın Bruce Willis, Karolina Kurkova, Emma Heming-Willis, Guido Maria Kretschmer ve Cristina Ferreira gibi ünlülerle yürüttüğü iş birlikleriyle oluşturduğu özel parfüm serileri, dünya çapında 40 milyonun üzerinde satış rakamıyla kalitesini ispatlamıştır. Yüksek Alman kalitesindeki ürünleri, benzersiz otomobil konsepti, satış ortaklarına sunduğu mesleki eğitim hizmetleri ve şeffaf pazarlama planları, LR başarısının arkasındaki temel faktörlerdir. LR bünyesinde 2006 yılında, çocukların korunması amacıyla dünya çapında projeler gerçekleştirmek üzere LR Global Kids Fund kurulmuştur. LR, Avrupa Doğrudan Satış Derneği (SELDIA) ve Türkiye Doğrudan Satış Derneği (DSD) üyesidir.

Sorularınız için,

LR Health & Beauty

Tansu Taşkıran

Corporate Communications and PR Executive

Küçük Çamlıca Üç Pınarlar Cad. Güler Sok. No:2

34696 Üsküdar İSTANBUL

Tuğçe Oral

Müşteri Grup Direktörü

Dereboyu 2.Cadde Ata Center İş Merkezi No:15/78 Kat:G2Maslak Sarıyer,

İstanbul / Türkiyeİlginizi Çekebilir

Tlref’E Dayalı Banka Dışı İlk İhracı Deniz Leasing Gerçekleştirdi

Deniz Leasing, Türk Lirası Gecelik Referans Faiz Oranı’na (TLREF) dayalı finansman bonosu ihraç işlemlerinde banka dışı kurumlar arasında ihraç gerçekleştiren ilk kurum oldu. Deniz Leasing’inbugün (16 Eylül 2019) ihraç edeceği 150 milyon TL olarak planlanan bono ihracına beklenenin üzerinde talep gelirken karşılanan talep miktarı 250 milyon TL oldu.


Nars, Fashıon Week Özlem Süer Defilesi Beauty Report

Mercedes-Benz Fashion Week Istanbul kapsamında 8 Ekim 2019’da gerçekleşen Özlem Süer’in yeni Sonbahar/Kış 2019 koleksiyonunu sunduğu defilesinde makyaj, NARS Cosmetics imzasını taşıyordu.


Bilkent Center, Ünlü Astrolog Dinçer Güner’İ Ağırladı

Ünlü Astrolog Dinçer Güner, Bilkent Center’da düzenlenen söyleşide Ankaralı hayranlarıyla buluştu. Güner, söyleşide burçların 2020 yılında neler yaşayacağına dair yorumda bulunarak, “Yeni yılda atacağımız her adım daha kontrollü ve limitli olmak zorunda. İşinize ve paranıza sahip çıkın” dedi.


Motor Sporlarında 125 Yıl

MOTOR SPORLARINDA 125 YIL


Yeni Veriler Geleneksel “Zengin” Ve “Yoksul” Kavramlarını Sarsıyor

Ankara, 11 Temmuz 2019 - Birleşmiş Milletler Kalkınma Programı (UNDP) ile Oxford Yoksulluk ve İnsani Gelişme İnisiyatifi’nin (OPHI) yayımladığı rapora göre, geleneksel yoksulluk kavramı artık geçmişte kaldı. Yeni veriler, ülkeleri veya hatta haneleri zengin ve yoksul olarak etiketlemenin aşırı basite indirgeme olduğunu bugüne kadar görülmemiş açıklıkla ortaya koyuyor.


Etiketler: Deluxe, satış, ürünleri, Health, BeautyYorumlar 0 adet

Yorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.

img