9 Ekim 2019 Çarşamba 17:18

GÜNDEM

Lr Health & Beauty, Powercamp’Te Enerji Depoladı!

Lr Health & Beauty, Powercamp’Te Enerji Depoladı!

34volt » 34Volt

LR HEALTH & BEAUTY, POWERCAMP’TE ENERJİ DEPOLADI

Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

Dünyanın en büyük direkt satış şirketlerinden biri olan LR Health & Beauty, “PowerCamp 2019” etkinliğinde bağımsız iş ortaklarıyla Antalya’da buluştu.

Dünyanın en büyük direkt satış şirketlerinden biri olan LR Health & Beauty, Antalya Cornelia Diomond Golf Resort & Spa otelinde bağımsız iş ortakları ile biraraya geldi.

LR Health & Beauty Türkiye Genel Müdürü Mehmet Uludüz, 2020 plan ve hedefleri hakkında bilgi verirken yeni ürün serilerinden de söz etti ve “Bağımsız iş ortaklarımızla her fırsatta biraraya geliyor ve onları daima destekliyoruz. Seminer, eğitim gibi aktivitelerimizin ve dönemsel toplantılarımızın yanı sıra, LR ailesi olarak başarımızı kutlamak için düzenlediğimiz bu gibi motivasyonel ekip etkinliklerimizi de hız kesmeden devam ettireceğiz. LR’ın Türkiye’ye olan yatırımları da devam edecek” dedi.

LR Health & Beauty Hakkında

1985’ten bu yana güzellik ve sağlık ürünleri sektöründe faaliyet gösteren LR Health & Beauty; dünyanın önde gelen doğrudan satış şirketlerinden birisidir. “More Quality For Your Life” sloganıyla müşterilerine yüksek kalitede Aloe Vera içeriğiyle ön plana çıkan ALOE VIA markasıyla el, yüz, vücut, saç ve bebek bakım ürünleri, yaşlanma karşıtı ürünler, gıda takviyeleri ve kozmetik ürünleri sunan LR, bu sene Türkiye’deki 15. yılını kutlamaktadır. Dünya çapında 27 ülkede faaliyet gösteren LR, bünyesinde bulundurduğu 1.200 çalışanı, yüz binlerce kayıtlı iş ortağı ve müşterisiyle global doğrudan satış sektörünün önde gelen oyuncularındandır. İnovasyona ve yüksek kaliteye önem veren LR, yüksek teknoloji kullanılan Ar-Ge tesislerinin yanı sıra, bu sene Avrupa’nın en modern Aloe Vera üretim tesisini kurmuştur. Dünyanın en büyük Aloe Vera üreticilerinden birisi olan LR’ın ürünleri IASC (International Aloe Vera Science Council), INSTITUT FRENSENIUS kalite sertifikalarına ve DERMATEST onayına sahiptir. LR’ın Bruce Willis, Karolina Kurkova, Emma Heming-Willis, Guido Maria Kretschmer ve Cristina Ferreira gibi ünlülerle yürüttüğü iş birlikleriyle oluşturduğu özel parfüm serileri, dünya çapında 40 milyonun üzerinde satış rakamıyla kalitesini ispatlamıştır.

Yüksek Alman kalitesindeki ürünleri, benzersiz otomobil konsepti, satış ortaklarına sunduğu mesleki eğitim hizmetleri ve şeffaf pazarlama planları, LR başarısının arkasındaki temel faktörlerdir. LR bünyesinde 2006 yılında, çocukların korunması amacıyla dünya çapında projeler gerçekleştirmek üzere LR Global Kids Fund kurulmuştur. LR, Avrupa Doğrudan Satış Derneği (SELDIA) ve Türkiye Doğrudan Satış Derneği (DSD) üyesidir.

Sorularınız için:

LR Health & Beauty

Tansu Taşkıran

Küçük Çamlıca Üç Pınarlar Cad. Güler Sok. No:2

34696 Üsküdar İSTANBUL

Nüket Aksoy

Medya Direktörüİlginizi Çekebilir

Geleceğin Girişimcileri Hayallerindeki E Spor Oyununu Tasarladı

Monster Notebook sponsorluğunda Fikir Değirmeni tarafından düzenlenen Kidathon etkinliğinde, tersine mentörlük yöntemi ile 8-18 yaş arasındaki katılımcılar e-spor konu başlığı altında sosyal fayda odaklı oyun fikirleri geliştirdi.


Veri Kurtarma Hizmeti Alırken Sorulması Gereken 7 Soru

VERİ KURTARMA ALANINDA 2025’E KADAR


“Şehir Mi Kanal İçin, Kanal Mı Şehir İçin”

İstanbul Büyükşehir Belediyesi’nin düzenlediği Kanal İstanbul Çalıştayı'nın “Mekansal Planlama, Şehircilik ve Ulaşım” adlı oturumda söz alan İstanbul Teknik Üniversitesi’nden Prof. Dr. Şevkiye Şence Türk, kanalın yapım aşamasında ikilem yarattığını belirtti. Türk, kanalın ve yapılacak Yenişehir’in yapım aşamasında birbiriyle “Tavuk-Yumurta” ikilemine sahne olacağını ifade etti.


Tiryaki Agro Ceo’Su Süleyman Tiryakioğlu Türkiye’Mizin Bereketli Mahsulleri Sorunsuz Şekilde Sofralarımıza Gelmeye Devam Edecek

Türkiye’nin en büyük gıda ve tarım şirketi Tiryaki Agro Gıda CEO’su Süleyman Tiryakioğlu, tüm dünyayı ve Türkiye’yi etkisi altına alan Covid-19 salgınından dolayı ‘gıda krizi yaşanır mı’ iddialarına karşılık “Tüm Türkiye vatandaşları bu konuda rahat olsun. Bugüne kadar olduğu gibi, bugün ve yarın da bereketli topraklarımızın bizlere verdiği nimetleri kesintisiz olarak sofralarınıza getirmeye devam edeceğiz” dedi.


Ayd Açıklama

AYD Yönetimi, Sayın Cumhurbaşkanımızın alınacak önlemleri açıkladığı konuşmasında yer alan “evinizden çıkmayın” tavsiyesi uyarınca, halk sağlığı için toplum ve perakendecinin de taleplerini dikkate alarak AVM’lerin kapatılmasına yönelik bir tavsiye kararı almıştır.


Etiketler: satış, Health, Beauty, ürünleri, olanYorumlar 0 adet

Yorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.

img