9 Ekim 2019 Çarşamba 17:18

GÜNDEM

Lr Health & Beauty, Powercamp’Te Enerji Depoladı!

Lr Health & Beauty, Powercamp’Te Enerji Depoladı!

34volt » 34Volt

LR HEALTH & BEAUTY, POWERCAMP’TE ENERJİ DEPOLADI

Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

Dünyanın en büyük direkt satış şirketlerinden biri olan LR Health & Beauty, “PowerCamp 2019” etkinliğinde bağımsız iş ortaklarıyla Antalya’da buluştu.

Dünyanın en büyük direkt satış şirketlerinden biri olan LR Health & Beauty, Antalya Cornelia Diomond Golf Resort & Spa otelinde bağımsız iş ortakları ile biraraya geldi.

LR Health & Beauty Türkiye Genel Müdürü Mehmet Uludüz, 2020 plan ve hedefleri hakkında bilgi verirken yeni ürün serilerinden de söz etti ve “Bağımsız iş ortaklarımızla her fırsatta biraraya geliyor ve onları daima destekliyoruz. Seminer, eğitim gibi aktivitelerimizin ve dönemsel toplantılarımızın yanı sıra, LR ailesi olarak başarımızı kutlamak için düzenlediğimiz bu gibi motivasyonel ekip etkinliklerimizi de hız kesmeden devam ettireceğiz. LR’ın Türkiye’ye olan yatırımları da devam edecek” dedi.

LR Health & Beauty Hakkında

1985’ten bu yana güzellik ve sağlık ürünleri sektöründe faaliyet gösteren LR Health & Beauty; dünyanın önde gelen doğrudan satış şirketlerinden birisidir. “More Quality For Your Life” sloganıyla müşterilerine yüksek kalitede Aloe Vera içeriğiyle ön plana çıkan ALOE VIA markasıyla el, yüz, vücut, saç ve bebek bakım ürünleri, yaşlanma karşıtı ürünler, gıda takviyeleri ve kozmetik ürünleri sunan LR, bu sene Türkiye’deki 15. yılını kutlamaktadır. Dünya çapında 27 ülkede faaliyet gösteren LR, bünyesinde bulundurduğu 1.200 çalışanı, yüz binlerce kayıtlı iş ortağı ve müşterisiyle global doğrudan satış sektörünün önde gelen oyuncularındandır. İnovasyona ve yüksek kaliteye önem veren LR, yüksek teknoloji kullanılan Ar-Ge tesislerinin yanı sıra, bu sene Avrupa’nın en modern Aloe Vera üretim tesisini kurmuştur. Dünyanın en büyük Aloe Vera üreticilerinden birisi olan LR’ın ürünleri IASC (International Aloe Vera Science Council), INSTITUT FRENSENIUS kalite sertifikalarına ve DERMATEST onayına sahiptir. LR’ın Bruce Willis, Karolina Kurkova, Emma Heming-Willis, Guido Maria Kretschmer ve Cristina Ferreira gibi ünlülerle yürüttüğü iş birlikleriyle oluşturduğu özel parfüm serileri, dünya çapında 40 milyonun üzerinde satış rakamıyla kalitesini ispatlamıştır.

Yüksek Alman kalitesindeki ürünleri, benzersiz otomobil konsepti, satış ortaklarına sunduğu mesleki eğitim hizmetleri ve şeffaf pazarlama planları, LR başarısının arkasındaki temel faktörlerdir. LR bünyesinde 2006 yılında, çocukların korunması amacıyla dünya çapında projeler gerçekleştirmek üzere LR Global Kids Fund kurulmuştur. LR, Avrupa Doğrudan Satış Derneği (SELDIA) ve Türkiye Doğrudan Satış Derneği (DSD) üyesidir.

Sorularınız için:

LR Health & Beauty

Tansu Taşkıran

Küçük Çamlıca Üç Pınarlar Cad. Güler Sok. No:2

34696 Üsküdar İSTANBUL

Nüket Aksoy

Medya Direktörüİlginizi Çekebilir

Lezita Yenilen Ambalajlarıyla Raflarda

Marka sloganını “İyi Besler Bizi” olarak belirleyen, Türkiye piliç eti pazarının en önemli oyuncularından biri olan Lezita, yenilenen kurumsal kimliğini ambalajlarına da yansıttı.


Cepteteb’E Bir Uluslararası Ödül Daha

2019 Stevie Uluslararası İş Ödülleri’nde CEPTETEB Altın Ödül kazandı


24 Bin Minik Öğrenciye Bulguru Sevdirdi

Bulgurun beslenmemizdeki önemini çocuklara anlatarak, Anadolu’nun bulgurlu yemeklerini gelecek kuşaklara taşımayı amaçlayan Duru Bulgur, 2018’de başlattığı “Duru, Bulgur’u Öğreniyor” sosyal sorumluluk projesi ile bugüne kadar 24 bini aşkın öğrenciye bulgur eğitimi verdi.


Guess’İn ‘’Vıbras’’ Kapsül Koleksiyonu İçin İş Birliği Yaptığı Global Latin Müzik Starı J Balvın Bu Kez İstanbul’U Müzikle Coşturacak

Global moda markası GUESS? ve son yıllara imzasını atan Kolombiyalı Latin pop sanatçısı J. Balvin güçlerini birleştirerek moda endüstrisine sundukları ‘’GUESS Vibras’’ koleksiyonunun ardından, bu kez de ses getirecek bir konser ile İstanbul’u sallamaya hazırlanıyor. J Balvin, 26 Temmuz’da moda ve sanat tutkunlarıyla Küçük Çiftlik Park sahnesinde buluşacak.


Kalekim’ İkinci Kez ‘Türkiye’Nin En İyi İşyerleri’ Ödülüne Layık Görüldü

Kalekim, Aon Hewitt’in 2018 yılı Aon Best Employers Programı kapsamında yapılan değerlendirme sonucu ‘Aon En İyi İşyerleri’ ödülünün sahibi oldu. Kalekim Genel Müdürü Altuğ Akbaş, “Biz kültürünün, hedeflere ulaşmak için birlikte çalışmanın, çeşitliliğin ve bireysel farklılıkların değer gördüğü bir ortam, başarıyı getiriyor” dedi.


Etiketler: satış, Health, Beauty, ürünleri, olanYorumlar 0 adet

Yorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.

img