21 Mart 2019 Perşembe 11:04

MODA

Lr Health & Beauty, Dünya Parfüm Günü’Nde Parfüm İle İlgili 5 Önemli Bilgiyi Paylaşıyor

Lr Health & Beauty, Dünya Parfüm Günü’Nde Parfüm İle İlgili 5 Önemli Bilgiyi Paylaşıyor
Lr Health & Beauty, Dünya Parfüm Günü’Nde Parfüm İle İlgili 5 Önemli Bilgiyi Paylaşıyor
Lr Health & Beauty, Dünya Parfüm Günü’Nde Parfüm İle İlgili 5 Önemli Bilgiyi Paylaşıyor
Lr Health & Beauty, Dünya Parfüm Günü’Nde Parfüm İle İlgili 5 Önemli Bilgiyi Paylaşıyor

34volt » 34Volt

Doğru parfümü nasıl seçerim, parfümümü nasıl muhafaza etmeliyim, parfümler neden her tende farklı kokar? gibi birçok merak edilen sorunun cevabını LR Health & Beauty sizin için yanıtlıyor.

Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

Parfümler, günlük hayatımızın en vazgeçilmez parçalarından biri. Hatta çoğu zaman parfümlerin kişiliğimizi de yansıttığı söyleniyor. Bu nedenle parfüm seçimini doğru bir şekilde yapmak büyük önem taşıyor. Koku dizaynı alanında dünya çapında bir üne sahip olan LR Health & Beauty, 21 Mart Dünya Parfüm Günü’ne özel olarak parfüm ile ilgili merak edilen beş önemli bilgiyi sizin için paylaşıyor.

LR, bahar mevsimini ve Dünya Parfüm Günü’nü PURE by Guido Maria Kretschmer parfüm serisi ile karşılıyor

Avrupa’nın en başarılı doğrudan satış firmalarından LR Health & Beauty, her anlamda yenilendiğimiz bahar mevsimine özel olarak dünyaca ünlü moda tasarımıcısı Guido Maria Kretschmer imzası taşıyan PURE erkek ve kadın parfüm serisini sunuyor. Yaşamınızın her alanında yalnızca kendiniz olmanız için size ilham verecek olan PURE parfüm serisi aynı zamanda Guido Maria’nın pozitif enerjisi ve yaşama sevincini de yansıtıyor.

Baharın canlı, taze ve yenileyici havasına uygun olan serinin kadın parfümü tazeleyici, sıcak ve romantik notaları ve şeftali, yasemin ve müge çiçeğinin tazeleyici kokusu ile elinizde bir buket çiçek ile dolaşıyormuşsunuz hissi yaratıyor. Aynı zamanda ağırlaşmadan tüm gün teninizde kalıyor. Erkekler için tasarlanan PURE ise karanfil, gaiac ve sedir ağacından oluşan erkeksi kokusu ile karizmatik bir parfüm olma özelliği taşıyor.

Mükemmel kokusunun yanında modern ve etkileyici tasarımı ile dikkat çeken PURE serisi ile bu bahar etrafınıza mutluluk ve enerji saçmaya hazır olun!

LR PURE by Guido Maria Kretchmer Kadın Parfümü 50 ml Satış Fiyatı: 199,90 TL

LR PURE by Guido Maria Kretchmer Erkek Parfümü 50 ml Satış Fiyatı: 199,90 TL

LR Health & Beauty Hakkında

1985’ten bu yana güzellik ve sağlık ürünleri sektöründe faaliyet gösteren LR Health & Beauty; dünyanın önde gelen doğrudan satış şirketlerinden birisidir. “More Quality For Your Life” sloganıyla müşterilerine yüksek kalitede Aloe Vera içeriğiyle ön plana çıkan el, yüz, vücut, saç ve bebek bakım ürünleri, yaşlanma karşıtı ürünler, gıda takviyeleri ve kozmetik ürünleri sunan LR, bu sene Türkiye’deki 15. Yılını kutlamaktadır. Dünya çapında 27 ülkede faaliyet gösteren LR, bünyesinde bulundurduğu 1.200 çalışanı, yüz binlerce kayıtlı iş ortağı ve müşterisiyle global doğrudan satış sektörünün önde gelen oyuncularındandır. İnovasyona ve yüksek kaliteye önem veren LR, yüksek teknoloji kullanılan Ar-Ge tesislerinin yanı sıra, bu sene Avrupa’nın en modern Aloe Vera üretim tesisini kurmuştur. Dünyanın en büyük Aloe Vera üreticilerinden birisi olan LR’ın ürünleri IASC (International Aloe Vera Science Council), INSTITUT FRENSENIUS kalite sertifikalarına ve DERMATEST onayına sahiptir. LR’ın Bruce Willis, Karolina Kurkova, Emma Heming-Willis, Guido Maria Kretschmer ve Cristina Ferreira gibi ünlülerle yürüttüğü iş birlikleriyle oluşturduğu özel parfüm serileri, dünya çapında 40 milyonun üzerinde satış rakamıyla kalitesini ispatlamıştır. Yüksek Alman kalitesindeki ürünleri, benzersiz otomobil konsepti, satış ortaklarına sunduğu mesleki eğitim hizmetleri ve şeffaf pazarlama planları, LR başarısının arkasındaki temel faktörlerdir. LR bünyesinde 2006 yılında, çocukların korunması amacıyla dünya çapında projeler gerçekleştirmek üzere LR Global Kids Fund kurulmuştur. LR, Avrupa Doğrudan Satış Derneği (SELDIA) ve Türkiye Doğrudan Satış Derneği (DSD) üyesidir.

Sorularınız için,

LR Health & Beauty

Tansu Taşkıran

Corporate Communications and PR Executive

Küçük Çamlıca Üç Pınarlar Cad. Güler Sok. No:2

34696 Üsküdar İSTANBUL

Tuğçe Oral

Müşteri Grup Direktörü

Dereboyu 2.Cadde Ata Center İş Merkezi No:15/78 Kat:G2Maslak Sarıyer,

İstanbul / Türkiyeİlginizi Çekebilir

Öğrenciler İçin Ara Tatili Değerlendirmenin En İyi Yolları

Milyonlarca öğrenci, 2019-2020 eğitim öğretim döneminde ilk ara tatiline girdi. 18-22 Kasım tarihleri arasında öğrenciler, kısa bir mola verecek ve 25 Kasım’da ilk dönemin ikinci yarısına devam edecek. Eğitim uygulaması Kunduz'un profesyonel eğitmenleri, öğrencilere ara tatili en iyi biçimde değerlendirme konusunda bazı tavsiyelerde bulunuyor.


Başrolünde Timothée Chalamet Ve Joel Edgerton’Un Yer Aldığı Netflix Orijinal Filmi The King’İn Resmi Fragmanı Paylaşıldı

Başrolünde Timothée Chalamet ve Joel Edgerton’un yer aldığı


Reges, A Luxury Collectıon Resort&Spa, Çeşme Açılıyor

REGES, A LUXURY COLLECTION RESORT&SPA,


Ankara Yüksek Hızlı Tren Garı Leed Gold Sertifikası Aldı

Türkiye’de her geçen gün genişleyen ve yaygınlaşan hızlı tren ağının en önemli istasyonlarından “Ankara Yüksek Hızlı Tren Garı”, Amerikan Yeşil Binalar Derneği (USGBC) tarafından düzenlenen ve Dünya’nın en prestijli yeşil bina sertifikasyonu olan LEED-GOLD sertifikasını aldı.


“Görevimiz Tehlike”Li Madde!

Avrupa-Türkiye hattında düzenli servisler ile komple ve parsiyel taşımacılık yapan Intermax Logistics’in Yönetim Kurulu Başkanı Savaş Çelikel, 2018’deki taşımalarının yüzde 80’ini tehlikeli madde taşımalarının oluşturduğunu ve bu yılın son çeyreğinde ADR’li yeni araç yatırımı yapmayı hedeflediklerini açıkladı.


Etiketler: parfüm, PURE, Guido, Maria, HealthYorumlar 0 adet

Yorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.

img