20 Temmuz 2019 Cumartesi 13:25

GÜNDEM

Lösev Kamu Spotu Yayını Hakkında


34volt » 34Volt

Türkiye’de her yıl 200.000 kişi kansere yakalanıyor ve her yıl, yüzbinlerce insan kanser sebebiyle hayatını kaybediyor. LÖSEV olarak bu vahim gidişe dur demek, kanser ve lösemideki tedavi başarısını arttırmak ve farkındalık sağlamak adına çalışmalarımıza var gücümüzle devam ediyoruz.

Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

Yaklaşmakta olan Kurban Bayramı sebebiyle her kurban lösemili çocuklara can olsun diyerek çıktığımız bu yolda, Diyanet İşleri Başkanlığı’nın da onayıyla dini usullere uygun olarak vekaleten kurban bağışlarını kabul ediyoruz. Kurban bağışları sayesinde lösemili ve kanser hastası çocuklarımıza 12 ay boyunca kırmızı et dağıtımı yapıyoruz.

Kurban kampanyamız kapsamında,

Şerife MERKİT KİREMİTCİ

Halkla İlişkiler Sorumlusu

Güvercin Sokak No: 11 Levent - Beşiktaş / İSTANBULİlginizi Çekebilir

Borusan Otomotiv Motorsport, Misano'da Cem Bölükbaşı Ve İbrahim Okyay İle Start Alacak

Borusan Otomotiv Motorsport, GT4 European Series’in Fransa yarışında şans verdiği Cem Bölükbaşı’nın gösterdiği başarılı performans sonrasında genç sporcuya İtalya-Misano yarışında da BMW M4 GT4’ü teslim edecek.


Yeni Malatyaspor’A Yeni Sponsor Isd Logistics

BTC Turk Yeni Malatyaspor, 2019-2020 sezonunun lojistik sponsorluğu konusunda ISD Logistics ile anlaşmaya vardı. Kulüp başkanı Adil Gevrek uzun yıllar sürecek bir birlikteliğe başladığımıza inanıyoruz derken, ISD Logistics’in CEO’su Korkut Koray Yalça, Sarı-Siyahlı kulüple birlikte bu yıl da Avrupa’ya gideceklerine inandığını söyledi.


Paşabahçe, 2020 Yeniliklerini İtalya’Da Host Fuarı’Nda Sergiledi

Cam ev eşyasının lider markası Paşabahçe, yepyeni ürünlerini Horeca sektörünün en önemli fuarlarından biri olan Host’ta sergiledi. Paşabahçe, İtalya’nın Milano şehrinde 18-22 Ekim tarihleri arasında gerçekleşen fuarda, tasarım harikası standı ve ikram kanalına yönelik en yeni ürünleriyle yer aldı.


Aksa Enerji, Konsolide Net Kârını Yüzde 170 Artırdı

Türkiye’nin halka açık en büyük serbest enerji üreticisi Aksa Enerji, 2019 yılı ilk yarıyıl finansal sonuçlarını açıkladı. Şirket, 2019’un ilk yarısında kârını bir önceki yılın aynı dönemine göre yüzde 170 artırarak 229 milyon TL net kâr elde etti.


Gaziantep’Li Girişimciler Ve Yatırımcılar Girişim Hareketi İle Global Girişim Dünyası’Na Açılıyor!

31 Temmuz 2019


Etiketler: Kurban, kurban, lösemili, Yaklaşmakta, olanYorumlar 0 adet

Yorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.

img