17 Nisan 2019 Çarşamba 13:08

GÜNDEM

Lobby Event Factory, “En İyi Davet Etkinliği” Ödülünü Aldı

Lobby Event Factory, “En İyi Davet Etkinliği” Ödülünü Aldı
Lobby Event Factory, “En İyi Davet Etkinliği” Ödülünü Aldı

34volt » 34Volt

Bu yıl 7. kez gerçekleştirilen Ace of Mice Awards 2019’da “Etkinlik ve Toplantı Ödülleri” kapsamında“En İyi Davet Etkinliği” ödülü “Akfenli Yıllar” daveti ile Lobby Event Factory’nin oldu.

Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

Lobby Event Factory, Türkiye’nin önde gelen yatırım gruplarından Akfen Holding’in 41’nci kuruluş yıldönümü için görkemli bir etkinlik kurguladı.

İstanbul Zorlu Performans Sanatları Merkezi’ndeki ‘Akfenli Yıllar’ konserini izlemeye gelen davetlileri önce bir sürpriz karşıladı. Konser alanı girişi önüne kurulan ve Akfen Holding’in 41 yılını temsil eden ‘Akfenli Yıllar Odaları’, davetlilerin yoğun ilgisini çekti. 4 farklı ofis alanı olarak tasarlanan odaların her biri Akfen Yönetim Kurulu Başkanı Hamdi Akın’ın bire bir çalışma ofislerini yansıtıyordu.

Fahir Atakoğlu’nun orkestra şefliğini üstlendiği ‘Akfenli Yıllar’ konseri ise ünlü sanatçılar Sertab Erener, Levent Yüksel ve Aşkın Nur Yengi’yi aynı sahnede buluşturdu.Birbirlerinin şarkılarına eşlik eden ve konser süresince sahnede kalan sanatçılar, konsere katılan binlerce konuğa keyifli anlar yaşattılar.İlginizi Çekebilir

Ramsey’Den Konuşan Ceket

Babalar Günü’nün En Çok Konuşulacak Hediyesi!


İspanyol Sanatçı Alfonso Ruiz Felipe’Nin ‘De Dentroiçerden’ Adlı Sergisi Trump Art Gallery’De, 31 Mayıs'a Kadar...

Türkiye’de başarılı çalışmalara imza atan İspanyol sanatçı Alfonso Ruiz Felipe, ‘De Dentro/İçerden’ isimli seramik sergisiyle Trump Art Gallery’de sanatseverlerle buluşacak.


Mangal Severler Dikkat! Kolon Kanserine Karşı Önleminizi Alın!

(1-31 Mart Kolon Kanseri Farkındalık Ayı)


Gillette Basın Bulteni Sporun En İyileri 65 Yıldır Gillette Milliyet Spor Ödülleri İle Belirleniyor

Dünyanın en uzun soluklu, Türkiye’nin ise en eski ve saygın spor ödülleri projesi Gillette Milliyet Yılın Sporcusu Ödülleri’nde geri sayım başladı. İlki 1954 yılında gerçekleştirilen oylama, Türkiye’nin spor tarihini de gözler önüne seriyor. 1954 yılında ilk kez yüzücü Murat Güler’e takdim edilen ödüllerin 65 yıllık tarihinde en fazla ödül alan isim ise 2018’de aramızdan ayrılan efsane halterci Naim Süleymanoğlu. 2018’de Sporun En İyileri içinse oylama heyecanı devam ediyor.


Bosch A Sınıfı Ve Yeni Nesil Yoğuşmalı Kombisi Condens 2300İ W Sessizliğiyle De Öne Çıkıyor

Düşük ses seviyesiyle kütüphane sessizliğinde çalışıyor


Etiketler: Akfen, ‘Akfenli, Yıllar, gelen, HoldingYorumlar 0 adet

Yorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.

img