17 Nisan 2019 Çarşamba 13:08

GÜNDEM

Lobby Event Factory, “En İyi Davet Etkinliği” Ödülünü Aldı

Lobby Event Factory, “En İyi Davet Etkinliği” Ödülünü Aldı
Lobby Event Factory, “En İyi Davet Etkinliği” Ödülünü Aldı

34volt » 34Volt

Bu yıl 7. kez gerçekleştirilen Ace of Mice Awards 2019’da “Etkinlik ve Toplantı Ödülleri” kapsamında“En İyi Davet Etkinliği” ödülü “Akfenli Yıllar” daveti ile Lobby Event Factory’nin oldu.

Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

Lobby Event Factory, Türkiye’nin önde gelen yatırım gruplarından Akfen Holding’in 41’nci kuruluş yıldönümü için görkemli bir etkinlik kurguladı.

İstanbul Zorlu Performans Sanatları Merkezi’ndeki ‘Akfenli Yıllar’ konserini izlemeye gelen davetlileri önce bir sürpriz karşıladı. Konser alanı girişi önüne kurulan ve Akfen Holding’in 41 yılını temsil eden ‘Akfenli Yıllar Odaları’, davetlilerin yoğun ilgisini çekti. 4 farklı ofis alanı olarak tasarlanan odaların her biri Akfen Yönetim Kurulu Başkanı Hamdi Akın’ın bire bir çalışma ofislerini yansıtıyordu.

Fahir Atakoğlu’nun orkestra şefliğini üstlendiği ‘Akfenli Yıllar’ konseri ise ünlü sanatçılar Sertab Erener, Levent Yüksel ve Aşkın Nur Yengi’yi aynı sahnede buluşturdu.Birbirlerinin şarkılarına eşlik eden ve konser süresince sahnede kalan sanatçılar, konsere katılan binlerce konuğa keyifli anlar yaşattılar.İlginizi Çekebilir

Zubizu Yılbaşı Alışveriş Günleri’Ne Rekor Ziyaretçi

Her yıl rekor ziyaretçi sayısıyla yılın en önemli alışveriş etkinliği haline gelen ve 200’den fazla markaya ev sahipliği yapan ‘ZUBİZU Yılbaşı Alışveriş Günleri’ni bu yıl 10 binin üzerinde kişi ziyaret etti.


Boğaziçi Öğrencilerinin Çevreci Projesi Londra’Daki Uluslararası Sergide

Boğaziçi Üniversitesi öğrencilerinin 2015 yılında sürdürülebilir bir yeşil kampüs amacıyla elektronik atıkların geri dönüşümü için başlattıkları BountoGreen adlı proje, Londra’da düzenlenen “Conflicts of an Urban Age” sergisine Türkiye’den seçilen tek üniversite projesi oldu. 19 Ekim’e dek Arup’un Londra Galerisi’nde izlenebilecek olan proje, 15-23 Eylül tarihleri arasında da Londra Tasarım Festivali’nde sergilenecek.


Ödüllü Jowae Ürünleri İle Kusursuz Bakım Tamamlanıyor!

Fransa’nın üstün dermokozmetik anlayışı ve Güney Kore’nin kültürel bitkileri ile geliştirilen Jowaé eşsiz doğal kaynaklara sahip ödüllü ürünleri ile kusursuz ve ışıltılı cilt hayalini gerçeğe dönüştürüyor.


Yaz Güneşinin Lekeleri Keyfinizi Kaçırmasın

Yaz aylarında maruz kalınan güneş ışınları ve bronzlaşmak uğruna kullanılan havuç ve kakao yağları ciltlerde lekelere davetiye çıkarıyor. Özellikle yüz, boyun, dekolte bölgesi ve ellerde oluşan lekeler keyifleri kaçırırken, gerekli önlemler alınmadığında kalıcı olabiliyorlar. Sinoz Leke Kremi, bitkisel içeriği sayesinde doğal yöntemlerle zaman kaybetmemek ve kesin çözüm elde etmek isteyenlerin ilk tercihi olacak.


Otobüsten Her İndiğinizde Ellerinizi Yıkıyor Musunuz

Takıntılar arasında en sık görülenlerden biri “bulaşma” ve “kirlenme” olarak karşımıza çıkıyor. “Bir şeye ‘hastalık’ dememiz için hayatımızın bazı yönlerinin işlevini bozmuş olması gerekmektedir” diyen uzmanlar, otobüste kirlendiğini düşünen bir kişinin ellerini sürekli yıkamasının işlevselliği bozduğunu belirterek, Obsesif Kompulsif Bozukluğa dikkat çekti.


Etiketler: Akfen, ‘Akfenli, Yıllar, gelen, HoldingYorum Yazın

420

Üye olmadan yazmak istiyorum

Yorumlar 0 adet

Yorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.

img