8 Nisan 2019 Pazartesi 10:59

GÜNDEM

Lg, Sesle Yönetilebilen Ev Ürünlerini Yaygınlaştırıyor

Lg, Sesle Yönetilebilen Ev Ürünlerini Yaygınlaştırıyor
Lg, Sesle Yönetilebilen Ev Ürünlerini Yaygınlaştırıyor

34volt » 34Volt

LG Electronics Hakkında:

Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

LG Electronics (LG), ses tanıma özellikli akıllı ev aletlerinde hızlı büyüme kaydedecek. İkinci çeyrek itibariyle, LG ses tanıma özellikli ev aletlerinin 24’ün üzerinde pazarda daha piyasaya sürülmesi bekleniyor. LG’nin yapay zeka konusunda işbirliği yaptığı Google ve Amazon’un da yapay zeka özellikli LG hoparlörlerin satışını global olarak genişletmesiyle birlikte, ses tanımayı destekleyen LG cihazlarına olan ilgi önemli ölçüde artış gösterdi. Dünyadaki milyonlarca LG ev cihazı sahibi, yumuşak ve bağlı bir akıllı yaşamın tadını çıkaracak.

LG, açık ortaklıklar, açık bağlantı ve açık platformlar sayesinde kullanıcıların günlük yaşamlarını iyileştirme konusundaki açık stratejisiyle tutarlı bir şekilde, müşterilerine daha fazla entegrasyon sağlamak için, yapay zeka ortakları Google ve Amazon ile yakın bir şekilde çalışmaya devam edecek. LG, Google Home ve Amazon Alexa sayesinde ev aletleri ürünlerinin ses tanıma desteğini genişletecek.

Konuşma Sesiyle Kontrol

Birinci sınıf çamaşır makineleri, kurutucular, buzdolapları, fırınlar, bulaşık makineleri, elektrikli süpürgeler, hava temizleyicileri ve Styler gibi çok çeşitli akıllı ev aletleri sunan LG, yapay zeka özelliği sayesinde kullanıcılarının konuşma sesleri ile komut vererek cihazlarını zahmetsizce kontrol etmelerini sağlıyor. Kullanıcılar sadece bir cümleyle, Google Home veya Amazon Echo'yu LG cihaz sahiplerinin kullanabileceği akıllı özelliklere bağlayabiliyorlar. Örneğin, kullanıcılar çamaşır makinelerinin devirlerinde kalan süreyi kontrol edebiliyor, klimanın sıcaklığını ayarlayabiliyor ya da basit sözlü komutlarla akşam yemeğini kontrol edebiliyorlar.

LG Electronics Ev Aletleri ve Hava Çözümü Şirketi Başkanı Song Dae-hyun “Tüm dünya çapındaki müşterilerimize LG cihazlarını kullanırken yaşayacakları ileri seviye kolaylık ve rahatlığı göstermek vermek için sabırsızlanıyoruz. Agresif stratejimiz ve mükemmellik arayışımız, sesle çalışan yapay zekayı bu yıl diğer üreticilere göre daha fazla eve getirecek ve bu bizim son derece gurur verici” dedi.İlginizi Çekebilir

İstmarina Avm’De Ramazan Ayı Çocuk Atölyeleriyle Renkleniyor!

Moda, eğlence ve lezzeti denize nazır konumda sunan İstMarina Alışveriş Merkezi’nde eğlence devam ediyor. Sosyal ve kültürel aktiviteleri ile her yaştan ziyaretçilerine keyifli anlar sunan İstMarina AVM, Ramazan ayı boyunca her hafta sonuna özel olarak hazırladığı birbirinden renkli etkinlikler ile eski Ramazanları bugüne taşıyan atölye çalışmalarına sahne olacak.


Anneler Günü'nde Annenize Verebileceğiniz En Güzel Hediye ‘Meme Muayenesi' Olsun

Meme Sağlığı Derneği (MEMEDER) Yönetim Kurulu Üyesi Doç. Dr. Beyza Özçınar, meme kanserinin erken teşhis edildiği taktirde sağ kalımın yüzde 100’e varan bir hastalık olduğunu hatırlatarak, erken teşhisin ömrü 7 yıl uzattığını, bu nedenle Anneler Günü’nde annelerimize verebileceğimiz en güzel hediyenin ‘Meme Muayenesi’ olduğunu belirtiyor.


Otokar Latin Amerika’Da Varlığını Artırmayı Hedefliyor

Türkiye'nin tek milli askeri araç üreticisi Otokar, Brezilya’nın Rio de Janeiro kentinde düzenlenen LAAD Defence & Security fuarına katıldı. 4 gün sürecek etkinlikte Otokar, Salon 4'teki Q.60 No’lu standında dünyaca ünlü askeri araçlarını ve kara sistemlerindeki kabiliyetlerini anlatacak.


Msı Saılıng Teamag Büyük Yarışa Hazır

MSI SAILING TEAM/AG BÜYÜK YARIŞA HAZIR


Dell Dünyanın En Esnek Modüler Bilgisayarını Tanıttı

Dell Technologies Hakkında


Etiketler: yapay, akıllı, zeka, Google, AmazonYorumlar 0 adet

Yorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.

img