9 Nisan 2019 Salı 10:50

GÜNDEM

Lg’Nin Yeni Nesil Ürünleri Innofest Mea 2019’Da

Lg’Nin Yeni Nesil Ürünleri Innofest Mea 2019’Da
Lg’Nin Yeni Nesil Ürünleri Innofest Mea 2019’Da
Lg’Nin Yeni Nesil Ürünleri Innofest Mea 2019’Da
Lg’Nin Yeni Nesil Ürünleri Innofest Mea 2019’Da
Lg’Nin Yeni Nesil Ürünleri Innofest Mea 2019’Da

34volt » 34Volt

LG Electronics Hakkında:

Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

LG Electronics (LG), InnoFest Orta Doğu ve Afrika (MEA) 2019'da en son premium yaşam alanı çözümleri serisini tanıttı. 9-11 Nisan tarihleri arasında Güney Kore’de düzenlenen etkinliğe, Orta Doğu ve Afrika’dan iş ortakları, bayiiler ve medya mensupları katılarak, LG’nin devrim yaratan teknolojilerini görmenin yanı sıra, 2019 yılı stratejilerini ve önceliklerini de dinleme imkanına sahip oldular.

LG, 2019’da, geniş ürün portföyünü, gelişmiş yaşam için birinci sınıf çözümler sunan entegre bir hizmet olarak yeniden konumlandırdı. LG'nin Ar-Ge girişimlerinin merkezi olan LG Science Park'ta yer alan InnoFest MEA 2019, şirketin en son yeniliklerinin gerçek hayata katkılarını gözler önüne serdi. Birkaç 'yeniden yaratılan' yaşam alanını içeren sergi, ziyaretçilere LG ThinQ, LG SIGNATURE ve LG Objet serilerinin amiral gemisi olan ev aletlerini görme şansını verdi. Tasarım ve fonksiyona özel önem veren LG, tüketicilerin hayatlarına daha fazla verimlilik, rahatlık ve keyif katıyor.

Konuklar, LG ThinQ alanında, LG’nin yapay zekası sayesinde evle kablosuz şekilde bütünleşen, bağlı ve fütüristik bir yaşam tarzını deneyimlediler. LG’nin tasarım odaklı premium markaları LG Objet ve LG SIGNATURE ise, etkileşimli ekranlarda üstün stil ve pratiklik uyumunu gösterdi.

LG’nin teknoloji ve tasarımın sınırlarını zorlayan ürünü LG SIGNATURE OLED TV R (model 65R9), InnoFest’te büyük ilgi ile karşılaştı. Dünyanın ilk kıvrılabilir televizyonu olan LG SIGNATURE OLED TV R, sadece CES’te 70 ödüle layık görüldü. LG SIGNATURE OLED TV R, LG’nin Ar-Ge ve üretim tekniklerindeki gücünün bir başka hatırlatıcısı olarak hizmet veriyor.

InnoFest MEA ayrıca, yeni trendleri ortaya çıkarmak ve etkili stratejiler oluşturmak için büyük verilerin ne kadar güçlü bir araç olabileceği hakkında bir konuşma yapan “büyük veriler” uzmanı Song Gil-young'u da ağırladı. Katılımcılara ayrıca LG’nin en gelişmiş üretim tesisi olan Changwon’u gezme fırsatı verildi.

LG’nin Orta Doğu ve Afrika Bölgesi Başkanı Mr. James Lee, “InnoFest'te de görüldüğü üzere, ürünlerimizi sürekli olarak geliştiriyoruz ve tüketicilerin hayatlarını daha kolay hale getiren yeni ürünler sunuyoruz. 'Açık' stratejimiz ve benzer kuruluşlarla ortaklıklar sayesinde yerel çözümler sunmaya ve teknoloji izniyle durumumuzu yeniden doğrulamaya devam edeceğiz” dedi.İlginizi Çekebilir

Viaport Asia’Dan 19 Mayıs’A Özel Görkemli Anma!

Türkiye’nin en büyük yaşam merkezi Viaport Asia, 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı’na özel, peyzaj tasarımı yaptı. 1919 çiçekten oluşan, 100. Yıl logosu, ziyaretçilerin büyük ilgisini topladı.


Coca Cola İçecek “Yerel Zincirler Buluşuyor Konferansı”Nda Sektörün Geleceğine Işık Tuttu

Coca-Cola İçecek’in ana sponsorlarından biri olduğu Yerel Zincirler Buluşuyor Konferansı bu yıl “Değer” temasıyla 11. kez gıda ve perakende sektörünün duayen isimlerini bir araya getirdi. Coca-Cola İçecek Kurumsal ilişkiler Direktörü Servet Yıldırım, “Yerel Zincirler Buluşuyor Konferansı’na 11 yıldır ana sponsor olarak destek veriyoruz. 10 ülkede operasyonlarını sürdüren bölgesel bir Türk şirketi olarak en önemli amacımız ürünlerin hammadde tedarikinden tüketicilere ulaşana kadar süren yolculuğunda, tüm paydaşlarımız için değer yaratmak” dedi.


Sónar İstanbul’Un Görsel İşitsel Şovları Açıklandı

Digilogue katkılarıyla Zorlu PSM’de ses ve ışık dünyasına yolculuk…


Bilgi, Asaf Savaş Akat İktisat Ödül Töreni’Ni Düzenledi

BİLGİ, Asaf Savaş Akat İktisat Ödül Töreni’ni düzenledi


“Dinle Beni Bi’” Bu Defa Birol Giray’In Yorumuyla!

“DİNLE BENİ Bİ’” BU DEFA BİROL GİRAY’IN YENİDEN YORUMUYLA DİNLEYİCİLERLE BULUŞUYOR!


Etiketler: InnoFest, SIGNATURE, 2019, yaşam, olanYorumlar 0 adet

Yorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.

img