9 Mayıs 2019 Perşembe 10:03

GÜNDEM

Lg Kreatif Ajansını Seçti Yola Yeniden Gliese İstanbul İle Devam Ediyor

Lg Kreatif Ajansını Seçti  Yola Yeniden Gliese İstanbul İle Devam Ediyor
Lg Kreatif Ajansını Seçti  Yola Yeniden Gliese İstanbul İle Devam Ediyor

34volt » 34Volt

LG Electronics Hakkında:

Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

Kreatif ajans seçimi ile ilgili bilgi veren LG Türkiye Marka Pazarlama Müdürü Erkan Terzi “LG Electronics olarak birlikte yol aldığımız ajans ve gerçekleştirdiğimiz işbirlikleriyle amacımız daima en kaliteli ve en yaratıcı çalışmaları ortaya çıkartabilmek. Ürün kategorilerimizle ilgili tüm görsel çalışmaların hazırlanması için Gliese İstanbul’la 2 yıldır süren işbirliğimizi devam ettirme kararı aldık. Gliese İstanbul’un bu alandaki deneyim ve yeteneklerine güveniyor, bu yıl LG’de başlayan yeni pazarlama dönemi ile, hep birlikte önemli başarılara imza atacağımıza inanıyoruz” dedi.İlginizi Çekebilir

Lg Smartthinq İle Lg Akıllı Cihazlarınızı Kontrol Edin

LG Electronics Hakkında:


Huawei Infocus Awards 2019 Fotoğrafçılık Yarışması Başlıyor

Huawei’nin İskandinavya, Orta ve Doğu Avrupa bölgesinde gerçekleştirdiği InFocus Ödülleri, fotoğrafçılık becerilerini test etmek ve yeteneklerini dünyaya göstermek isteyen Huawei kullanıcıları için harika bir fırsat sunuyor.


Tgdf Genel Sekreteri Menlik “Fuar Teşvikleri Gözden Geçirilmeli”

Bloomberg HT Ana Haber canlı yayınında, Eylül ayında düzenlenecek CNR Food Istanbul Fuarı’na ilişkin bilgiler veren TGDF Genel Sekreteri İlknur Menlik, yurt dışı fuarlara katılımı desteklemeye odaklı teşvik mekanizmasının yanlışlığına dikkat çekti. Menlik, “Teşvikleri gözden geçirelim, ülkemizin kaynaklarıyla yurt dışı fuarlar yerine gelin kendi fuarlarımıza destek verelim” çağrısı yaptı.


Sigorta Cini, Akdeniz Bölgesi’Nde Büyümesini Sürdürüyor

Türkiye’nin ilk perakende sigorta mağaza zinciri Sigorta Cini, geçtiğimiz sene Antalya’da açtığı 2 mağazasının ardından yeni yatırım yeri olarak Finike’yi seçti. Sigorta Cini, Finike’de açılışını yaptığı yeni mağazası ile hizmet ağını genişleterek büyümeye devam ediyor.


Tüp Bebekte 41. Yıl

Umudunuzu yitirmeyin!


Etiketler: ajans, ilgili, birlikte, Gliese, İstanbulYorumlar 0 adet

Yorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.

img