9 Mayıs 2019 Perşembe 10:03

GÜNDEM

Lg Kreatif Ajansını Seçti Yola Yeniden Gliese İstanbul İle Devam Ediyor

Lg Kreatif Ajansını Seçti  Yola Yeniden Gliese İstanbul İle Devam Ediyor
Lg Kreatif Ajansını Seçti  Yola Yeniden Gliese İstanbul İle Devam Ediyor

34volt » 34Volt

LG Electronics Hakkında:

Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

Kreatif ajans seçimi ile ilgili bilgi veren LG Türkiye Marka Pazarlama Müdürü Erkan Terzi “LG Electronics olarak birlikte yol aldığımız ajans ve gerçekleştirdiğimiz işbirlikleriyle amacımız daima en kaliteli ve en yaratıcı çalışmaları ortaya çıkartabilmek. Ürün kategorilerimizle ilgili tüm görsel çalışmaların hazırlanması için Gliese İstanbul’la 2 yıldır süren işbirliğimizi devam ettirme kararı aldık. Gliese İstanbul’un bu alandaki deneyim ve yeteneklerine güveniyor, bu yıl LG’de başlayan yeni pazarlama dönemi ile, hep birlikte önemli başarılara imza atacağımıza inanıyoruz” dedi.İlginizi Çekebilir

Kimya İhracatı Mart Ayında Da İkinci Oldu

İstanbul Kimyevi Maddeler ve Mamulleri İhracatçıları Birliği (İKMİB) verilerine göre; Mart ayı kimya ihracatı, 2018 yılı Mart ayına göre yüzde 17,4 artışla 1 milyar 830 milyon dolar olarak gerçekleşti. Mart ayında da büyük bir başarı gösteren kimya sanayi, üst üste üçüncü defa en çok ihracat yapan ikinci sektör oldu. Sektörün 3 aylık ihracatı ise yüzde 19,6 artışla 4 milyar 988 milyon dolara ulaştı.


Süper Lig’İn En Çok Gelir Elde Eden Takımı Beşiktaş Oldu

BASIN BİLDİRİSİ


Abdi İbrahim Medikal Direktörlüğü 31 Mayıs Dünya Sigarasız Günü'ne Dikkat Çekiyor; "Türkiye Dünyanın En Fazla Sigara Tüketen 10 Ülkesinden Biri"

Abdi İbrahim Medikal Direktörlüğü, tütün epidemiği ve buna bağlı gelişen önlenebilir hastalıklara ve ölümlere dikkat çekmek amacıyla ilan edilen 31 Mayıs Dünya Sigarasız Günü dolayısıyla sigaradan bir nefes çektikten sonra vücutta neler yaşandığına ilişkin çarpıcı bilgiler paylaştı. Abdi İbrahim Medikal Direktörü Dr. Recep Erşahin “Uzun vadede tütün ürünlerini kullanmak kalp hastalığı ve inme geçirme riskini 2 ile 4 kat artırıyor. Tütün ürünleri kullanmak genel sağlığın bozulmasına, iş günleri kaybına ve sağlık harcamalarının artmasına yol açıyor” dedi.


N11.Com, İstanbullu İş Ortaklarına ‘E Ticaret Eğitimi’ Verdi

E-ticaret platformu n11.com’un e-ticaretin önemini ve sahip olduğu açık pazar iş modelinin sunduğu fırsatları anlatmak üzere Türkiye genelinde düzenlediği e-ticaret eğitimlerine 2019 yılında da hız kesmeden devam ediyor. n11.com’un iş ortaklarına e-ticaret eğitimi ve satışlarını artırmanın yollarını anlatmak üzere gerçekleştirdiği eğitim serisi kapsamında, Türkiye'nin dört bir yanından iş ortakları ile bir araya geldiği organizasyonlarının bir yenisini 190 iş ortağının katılımıyla 25 Nisan tarihinde Radisson Blu Şişli Hotel’de gerçekleştirildi.


Türkiye’De Üretilen İlk Sınırsız Tv Satışa Çıktı

Vestel, yeni televizyonu ile sınırları kaldırıyor. Red Dot Tasarım Ödüllü Sınırsız VLED TV, sadece 4 mm inceliğindeki çerçevesi, en ince detayları bile ön plana çıkaran Quantum Renk Paleti, daha parlak ve yüksek kontrastlı Dolby Vision teknolojisi ile dikkat çekiyor.


Etiketler: ajans, ilgili, birlikte, Gliese, İstanbulYorumlar 0 adet

Yorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.

img