24 Mayıs 2019 Cuma 11:44

GÜNDEM

Lg’Den Zarif Tasarımlı, Geniş Kapasiteli Yepyeni Bir Buzdolabı Ve Derin Dondurucu

Lg’Den Zarif Tasarımlı, Geniş Kapasiteli  Yepyeni Bir Buzdolabı Ve Derin Dondurucu
Lg’Den Zarif Tasarımlı, Geniş Kapasiteli  Yepyeni Bir Buzdolabı Ve Derin Dondurucu
Lg’Den Zarif Tasarımlı, Geniş Kapasiteli  Yepyeni Bir Buzdolabı Ve Derin Dondurucu

34volt » 34Volt

LG Electronics Hakkında:

Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

Her Zaman İlk Günkü Gibi Taze

LG GC-B401ELDZ Buzdolabı’nda soğuk hava, çoklu kanallardan geçerek etkin ve tek düze soğutma sağlıyor. Buzdolabının sıcaklığı, 2 ile 8 derece arasında ayarlanabildiği için gıdaların, sebze ve meyvelerin doğal kokusu ve ilk günkü tazeliği uzun süre korunuyor.

LG Buzdolabı’nın nemi optimum seviyede tutan özel kafes tipi kutu kapağı “Moist Balance Crisper” sayesinde ise, saklanan gıdaların nemi buharlaşıp kafes üzerinde yoğunlaşarak kutu içerisinde doğru nem dengesi sağlıyor. Bu da, sebze ve meyvelerin canlılığını korumasına neden oluyor.

Dar alanlara Geniş Çözüm

Optimum depolama çözümü sunan LG Buzdolabı, sıfır boşluk sağlayan yapısıyla en küçük mutfaklara bile sığıyor, dar alanlarda buzdolabının kapakları duvarlara çarpmıyor. LG GC-B401ELDZ buzdolabının sıfır boşluk sağlayan tasarımı ayrıca, kapaklar 90 derece açıldığında bile çekmecelerin tamamen açılabilmesini sağlıyor.

Çevre Dostu Buzdolabı

LG GC-B401ELDZ’nin lineer kompresör mekanizması, çevre dostu olarak da biliniyor. Lineer kompresör sayesinde, LG GC-B401ELDZ buzdolabı, yıllık CO2 emisyonunun 60 kg azalmasına neden oluyor. Bu da, yılda 15 adet çam ağacı dikmekle aynı etkiyi sağlıyor.

LG Total No Frost Derin Dondurucu: İster Buzdolabı ile, İster Ayrı Kullanım

LG’nin satışa sunduğu bir diğer yenilik ise, A++, Total No Frost Derin Dondurucu GC-B404ELRZ. LG Derin Dondurucu’nun dahili no frost yazılımı yiyecekleri akıllı bir biçimde hızla soğutuyor ve “Multi Air Flow” sistemi soğuk havayı birden fazla havalandırma deliğinden geçirerek etkin sıcaklık düzenlemesi ve buzlanmaya karşı koruma sağlıyor. Hızlı ve eşit soğutma sağlayan LG Total No Frost Derin Dondurucu, LG Buzdolabı ile birleştirilebildiği, isteğe göre ayrı bir ünite olarak da kullanılabiliyor.

Geleneksel ampüllere göre enerji verimliliği yüksek ve daha uzun ömürlü olan LED aydınlatma sistemine sahip olan LG Total No Frost Derin Dondurucunun üstten takılan lambaları, dolap tam dolu olduğunda bile, 2,5 kat daha fazla aydınlatıyor.

LG Total No Frost Derin Dondurucu’nun kolay açılır kolu ve şeffaf çekmeceleri ise kullanım kolaylığı sağlıyor.İlginizi Çekebilir

Xiaomi’Nin Yeni Modeli Mi Mix 3 N11.Com’Da Satışta

Manyetik güce sahip kızaklı tam ekranı ile gelen Xiaomi Mi Mix 3 n11.com’da fiyat avantajıyla satışa sunuluyor. 6.39 inç büyüklüğünde ekrana sahip olan Mi Mix 3 AMOLED ekran ve HDR10 teknolojisi ile geliyor. 1080 x 2340 piksel çözünürlüğünde olan ve 128 GB depolama ile 6 GB RAM özelliği taşıyan telefon siyah ve yeşil renk seçenekleri ile n11.com’da satışa sunuluyor.


Bosch Termoteknik Olarak Geleceği Şekillendirmeye Devam Ediyoruz!

Bosch Termoteknik Hakkında


Wydndam Grand Kalamış Hotel Hizmet Kalitesini Tescilledi

WYDNDAM GRAND KALAMIŞ HOTEL


Stres Vertigoyu Tetikliyor

STRES VERTİGOYU TETİKLİYOR


Kaspersky Lab İlk Çeyrekte Jeopolitik Saldırılar Arttı

2019’un ilk üç ayında, Kaspersky Lab araştırmacıları Güneydoğu Asya’da yoğunlaşan, jeopolitikten giderek artan bir şekilde etkilenen saldırıların varlığını tespit etti. Bu saldırılar; kripto para, ticari casus yazılım ve büyük tedarik zinciri saldırıları şeklinde gerçekleşti. Kaspersky Lab'ın son üç aylık tehdit istihbarat özetinde bu saldırılarla birlikte ortaya çıkan diğer tehditlere de yer verildi.


Etiketler: Buzdolabı, sağlıyor, Derin, Total, FrostYorumlar 0 adet

Yorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.

img