24 Mayıs 2019 Cuma 11:44

GÜNDEM

Lg’Den Zarif Tasarımlı, Geniş Kapasiteli Yepyeni Bir Buzdolabı Ve Derin Dondurucu

Lg’Den Zarif Tasarımlı, Geniş Kapasiteli  Yepyeni Bir Buzdolabı Ve Derin Dondurucu
Lg’Den Zarif Tasarımlı, Geniş Kapasiteli  Yepyeni Bir Buzdolabı Ve Derin Dondurucu
Lg’Den Zarif Tasarımlı, Geniş Kapasiteli  Yepyeni Bir Buzdolabı Ve Derin Dondurucu

34volt » 34Volt

LG Electronics Hakkında:

Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

Her Zaman İlk Günkü Gibi Taze

LG GC-B401ELDZ Buzdolabı’nda soğuk hava, çoklu kanallardan geçerek etkin ve tek düze soğutma sağlıyor. Buzdolabının sıcaklığı, 2 ile 8 derece arasında ayarlanabildiği için gıdaların, sebze ve meyvelerin doğal kokusu ve ilk günkü tazeliği uzun süre korunuyor.

LG Buzdolabı’nın nemi optimum seviyede tutan özel kafes tipi kutu kapağı “Moist Balance Crisper” sayesinde ise, saklanan gıdaların nemi buharlaşıp kafes üzerinde yoğunlaşarak kutu içerisinde doğru nem dengesi sağlıyor. Bu da, sebze ve meyvelerin canlılığını korumasına neden oluyor.

Dar alanlara Geniş Çözüm

Optimum depolama çözümü sunan LG Buzdolabı, sıfır boşluk sağlayan yapısıyla en küçük mutfaklara bile sığıyor, dar alanlarda buzdolabının kapakları duvarlara çarpmıyor. LG GC-B401ELDZ buzdolabının sıfır boşluk sağlayan tasarımı ayrıca, kapaklar 90 derece açıldığında bile çekmecelerin tamamen açılabilmesini sağlıyor.

Çevre Dostu Buzdolabı

LG GC-B401ELDZ’nin lineer kompresör mekanizması, çevre dostu olarak da biliniyor. Lineer kompresör sayesinde, LG GC-B401ELDZ buzdolabı, yıllık CO2 emisyonunun 60 kg azalmasına neden oluyor. Bu da, yılda 15 adet çam ağacı dikmekle aynı etkiyi sağlıyor.

LG Total No Frost Derin Dondurucu: İster Buzdolabı ile, İster Ayrı Kullanım

LG’nin satışa sunduğu bir diğer yenilik ise, A++, Total No Frost Derin Dondurucu GC-B404ELRZ. LG Derin Dondurucu’nun dahili no frost yazılımı yiyecekleri akıllı bir biçimde hızla soğutuyor ve “Multi Air Flow” sistemi soğuk havayı birden fazla havalandırma deliğinden geçirerek etkin sıcaklık düzenlemesi ve buzlanmaya karşı koruma sağlıyor. Hızlı ve eşit soğutma sağlayan LG Total No Frost Derin Dondurucu, LG Buzdolabı ile birleştirilebildiği, isteğe göre ayrı bir ünite olarak da kullanılabiliyor.

Geleneksel ampüllere göre enerji verimliliği yüksek ve daha uzun ömürlü olan LED aydınlatma sistemine sahip olan LG Total No Frost Derin Dondurucunun üstten takılan lambaları, dolap tam dolu olduğunda bile, 2,5 kat daha fazla aydınlatıyor.

LG Total No Frost Derin Dondurucu’nun kolay açılır kolu ve şeffaf çekmeceleri ise kullanım kolaylığı sağlıyor.İlginizi Çekebilir

Ebru Sanatı Çinli Sanatçının Elinde Hayat Buluyor

Ebru sanatı geleneksel Türk sanatlarının en ünlülerinden biri. Bugüne kadar birçok ülkede ebru sergileri ve atölyeleri düzenlendi. Türk kültürünün tanıtımı açısından önemli sanatlardan olan ebru sanatı şimdi de Çinli ressam Zhang Huan’ın elinde hayat buluyor.


Derya Su Feat. Kougan Ray & Kezzo ‘’Yanlış Yaptın''

Derya Su feat. Kougan Ray & Kezzo ‘’Yanlış Yaptın’’


Çağrı Merkezleri Derneği, İş Dünyasını “Gdpr’A Yakından Bakış” Semineri İle Bilgilendirdi

Çağrı Merkezleri Derneği, iş dünyasını


Türkiye’De İlk Kez “Kent Ve Çocuk Yüksek Lisans Programı” Açılıyor

“TÜRKİYE NÜFUSUNUN YÜZDE 28,7’Sİ ÇOCUK”


Yedek Frekansistanbul 2019 Seçim Özel Yayını

16 06 2019 İstanbul 2019 seçim özel yayını (YEDEK) frekans bilgisi HD TÜRKSAT 3AD/L: 11138 MHz S/R: 4444FEC: 5/6POL: Dikey DVbs-28psk.


Etiketler: Buzdolabı, sağlıyor, Derin, Total, FrostYorumlar 0 adet

Yorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.

img