14 Haziran 2019 Cuma 13:04

GÜNDEM

Lg’Den Online Dans Yarışması

Lg’Den Online Dans Yarışması

34volt » 34Volt

LG Electronics Hakkında:

Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

Katılım LG Facebook Hesabından

Yarışmaya katılmak isteyenlerin LG Türkiye’nin Facebook hesabına (https://www.facebook.com/LGTurkiye/) girerek #TWINWashiledanset gönderisi aracılığıyla AR Kamera TWINWash filtresine bağlanması gerekiyor. Böylelikle, yarışmacılar, AR filtreleri kullanarak LG TWINWash’a özel şarkı eşliğinde dans performanslarını sergileyip kendi videolarını oluşturabilecekler. Daha sonra, kullanıcıların oluşturdukları videoyu #TWINWashChallenge etiketiyle LG’nin Facebook hesabındaki yarışma gönderisinin altında paylaşmaları ve yorum yazmaları yeterli.

#TWINWash ile dans et yarışmasına bir başka katılım şekli ise, katılımcıların yüzlerini dans eden 2D karaktere monte ederek video oluşturmalarıyla gerçekleşiyor. Bu yöntemle kullanıcılar yine Facebook AR kamera filtresi kullanarak eğlenceli dans videoları oluşturabiliyorlar.

Kazanana LG TWINWash Çamaşır Makinesi

En özgün dans ve yorum yapanların jüri tarafınfan belirleneceği yarışmada,. Büyük ödül LG TWINWash çamaşır makinesi ilk 50’ye girenler de Netflix hediye kartı ve NeoCHEF mikrodalga fırın ile ödüllendirilecek.

LG #TWINWashiledanset dans yarışmasına ilham olan LG TWINWash çamaşır makinesinin bir çok üstün özelliği bulunuyor. LG, farklı türde çamaşırın eş zamanlı olarak yıkanmasına olanak sağlayan LG TwinWash™ teknolojisi ile çamaşır yıkama alışkanlıklarını değiştiriyor. Bu akıllı yenilik sayesinde, üst kısımda yer alan ana makinede ve alt kısımda bulunan mini makinede aynı anda iki farklı çamaşır grubu yıkanabiliyor. Güçlü ana yıkama bölmesi büyük ve geniş ebatlara sahip çamaşır yükünü üstlenirken, mini bölüm ise farklı bir yıkama programı yürütecek şekilde bağımsız olarak ayarlanabiliyor.İlginizi Çekebilir

Ayedaş İle İstanbul’Da 1.600 Öğrenci “Dünyanın Enerjisini Ben Koruyorum!” Dedi

AYEDAŞ, enerji kaynaklarının verimli şekilde kullanılmasını desteklemek amacıyla 2010 yılından beri düzenlediği “Enerjimi Koruyorum” Projesi ile ilkokul çağındaki öğrenciler arasında enerji tasarrufunun önemine dikkat çekmeye devam ediyor.


Microsoft Yapay Zekâ İle Engelleri Kaldırıyor

Microsoft yapay zekâ ile engelleri kaldırıyor


Cdmvision’In Gelecek Teknolojileri Hannover Messe Fuarı’Nda Sergilenecek

Türkiye’nin Artırılmış ve Sanal Gerçeklik alanındaki teknoloji şirketi CDMVision, 1-5 Nisan tarihlerinde gerçekleştirilecek olan Hannover Messe Fuarı’nın Dijital Fabrikalar alanında, yerli ve milli ileri seviye teknolojileri Augmented Distant Services (ADS) ve Surface Projector’ı sergileyecek.


Metrogarden’Da Çılgın Parkur Başlıyor

Metrogarden AVM, Çılgın Parkur etkinliğiyle çocuklar için eğlenceli bir haftaya hazırlanıyor. 2 – 10 Ağustos tarihlerinde 13.00 – 20.00 saatleri arasında gerçekleşecek etkinlik ücretsiz yapılacak. 6 -14 yaş arası çocuklar için açık olacak parkura katılım rezervasyonla sınırlı olacak. Metrogarden AVM ziyaretçileri, bayram alışverişlerinde ise Metrogarden kartlarına topladıkları puanlarla Hediye Dükanı’ndan yüzlerce hediye kazanma fırsatına sahip olacak.


Pırellı, Hız Mabedi Olarak Anılan İtalya Grand Prıx’Si İçin Orta Lastikleri Öneriyor

Pirelli, kendi ülkesinde, Monza’da gerçekleşecek İtalya Grand Prix’si için bu yıl şimdiye dek en sık görülen kombinasyon C2 beyaz sert, C3 sarı orta ve C4 kırmızı yumuşak lastikleri önerdi. Bu seçim, diğer tüm pistlerden daha fazla Grand Prix’ye ev sahipliği yapan Monza’ya ‘hız mabedi’ denmesini sağlayan hızlı düzlükler ve virajlar ile pistteki diğer zorluklarla başa çıkabilecek kombinasyonu sunuyor.


Etiketler: dans, TWINWash, çamaşır, Facebook, farklıYorumlar 0 adet

Yorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.

img