14 Haziran 2019 Cuma 13:04

GÜNDEM

Lg’Den Online Dans Yarışması

Lg’Den Online Dans Yarışması

34volt » 34Volt

LG Electronics Hakkında:

Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

Katılım LG Facebook Hesabından

Yarışmaya katılmak isteyenlerin LG Türkiye’nin Facebook hesabına (https://www.facebook.com/LGTurkiye/) girerek #TWINWashiledanset gönderisi aracılığıyla AR Kamera TWINWash filtresine bağlanması gerekiyor. Böylelikle, yarışmacılar, AR filtreleri kullanarak LG TWINWash’a özel şarkı eşliğinde dans performanslarını sergileyip kendi videolarını oluşturabilecekler. Daha sonra, kullanıcıların oluşturdukları videoyu #TWINWashChallenge etiketiyle LG’nin Facebook hesabındaki yarışma gönderisinin altında paylaşmaları ve yorum yazmaları yeterli.

#TWINWash ile dans et yarışmasına bir başka katılım şekli ise, katılımcıların yüzlerini dans eden 2D karaktere monte ederek video oluşturmalarıyla gerçekleşiyor. Bu yöntemle kullanıcılar yine Facebook AR kamera filtresi kullanarak eğlenceli dans videoları oluşturabiliyorlar.

Kazanana LG TWINWash Çamaşır Makinesi

En özgün dans ve yorum yapanların jüri tarafınfan belirleneceği yarışmada,. Büyük ödül LG TWINWash çamaşır makinesi ilk 50’ye girenler de Netflix hediye kartı ve NeoCHEF mikrodalga fırın ile ödüllendirilecek.

LG #TWINWashiledanset dans yarışmasına ilham olan LG TWINWash çamaşır makinesinin bir çok üstün özelliği bulunuyor. LG, farklı türde çamaşırın eş zamanlı olarak yıkanmasına olanak sağlayan LG TwinWash™ teknolojisi ile çamaşır yıkama alışkanlıklarını değiştiriyor. Bu akıllı yenilik sayesinde, üst kısımda yer alan ana makinede ve alt kısımda bulunan mini makinede aynı anda iki farklı çamaşır grubu yıkanabiliyor. Güçlü ana yıkama bölmesi büyük ve geniş ebatlara sahip çamaşır yükünü üstlenirken, mini bölüm ise farklı bir yıkama programı yürütecek şekilde bağımsız olarak ayarlanabiliyor.İlginizi Çekebilir

Canon, Tıpa World Awards 2019’Da 4 Farklı Ödüle Layık Görüldü

Görüntüleme teknolojileri lideri Canon, TIPA World Awards 2019’da 4 ödüle layık görüldü. EF lenslerinden devrim niteliğindeki EOS E Sistemi’ne kadar her ürününde etkileyici optik mirasını ve yenilikçiliğini vurgulayan Canon, rakip tanımayan uzmanlığı ile TIPA (Technical Image Press Association) tarafından 25 yıldır, farklı kategori ve alanlarda ödüle layık görülüyor.


Bm Kadın Birimi Kadına Yönelik Şiddete Karşı ‘Karanlığı Aydınlat’Maya Çağırıyor

Kamusal alanda kadınların ve kız çocuklarının maruz bırakıldığı şiddete “Karanlığı Aydınlat” kampanyasıyla dikkat çeken Birleşmiş Milletler Kadın Birimi (UN Women) herkesi, birer ateş böceği yakmaya, kentlerde kendilerini güvende hissetmedikleri alanları atesbocekleri.info sitesindeki Türkiye haritası üzerinde işaretlemeye çağırıyor.


Bisse Erkeği “Yeni Yıl”A Hazır

BİSSE, çok özel koleksiyonu ile yılbaşına hazır!


Revize Bülten Uygundur “Merkez Bankası’Nın İkinci Önemli Adımından Sonra Sıra Özel Bankalarda”

Z. Altan Elmas


Kurban Bayramı'nda Kırmızı Et Tüketimine Dikkat

KURBAN BAYRAMI’NDA


Etiketler: dans, TWINWash, çamaşır, Facebook, farklıYorumlar 0 adet

Yorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.

img