14 Haziran 2019 Cuma 13:04

GÜNDEM

Lg’Den Online Dans Yarışması

Lg’Den Online Dans Yarışması

34volt » 34Volt

LG Electronics Hakkında:

Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

Katılım LG Facebook Hesabından

Yarışmaya katılmak isteyenlerin LG Türkiye’nin Facebook hesabına (https://www.facebook.com/LGTurkiye/) girerek #TWINWashiledanset gönderisi aracılığıyla AR Kamera TWINWash filtresine bağlanması gerekiyor. Böylelikle, yarışmacılar, AR filtreleri kullanarak LG TWINWash’a özel şarkı eşliğinde dans performanslarını sergileyip kendi videolarını oluşturabilecekler. Daha sonra, kullanıcıların oluşturdukları videoyu #TWINWashChallenge etiketiyle LG’nin Facebook hesabındaki yarışma gönderisinin altında paylaşmaları ve yorum yazmaları yeterli.

#TWINWash ile dans et yarışmasına bir başka katılım şekli ise, katılımcıların yüzlerini dans eden 2D karaktere monte ederek video oluşturmalarıyla gerçekleşiyor. Bu yöntemle kullanıcılar yine Facebook AR kamera filtresi kullanarak eğlenceli dans videoları oluşturabiliyorlar.

Kazanana LG TWINWash Çamaşır Makinesi

En özgün dans ve yorum yapanların jüri tarafınfan belirleneceği yarışmada,. Büyük ödül LG TWINWash çamaşır makinesi ilk 50’ye girenler de Netflix hediye kartı ve NeoCHEF mikrodalga fırın ile ödüllendirilecek.

LG #TWINWashiledanset dans yarışmasına ilham olan LG TWINWash çamaşır makinesinin bir çok üstün özelliği bulunuyor. LG, farklı türde çamaşırın eş zamanlı olarak yıkanmasına olanak sağlayan LG TwinWash™ teknolojisi ile çamaşır yıkama alışkanlıklarını değiştiriyor. Bu akıllı yenilik sayesinde, üst kısımda yer alan ana makinede ve alt kısımda bulunan mini makinede aynı anda iki farklı çamaşır grubu yıkanabiliyor. Güçlü ana yıkama bölmesi büyük ve geniş ebatlara sahip çamaşır yükünü üstlenirken, mini bölüm ise farklı bir yıkama programı yürütecek şekilde bağımsız olarak ayarlanabiliyor.İlginizi Çekebilir

Yzb'de 300 Marka Yeni Ürün, Çözüm Ve Hizmetlerini Tanıtacak

Gıda ve perakendenin yıldızları YZB'de bir araya gelecek


Arçelik Genel Müdür Yardımcısı Oğuzhan Öztürk “Dijital Dönüşüm Yolculuğumuzda Dünya Çapında Edindiğimiz Deneyimi Tüm Ekosistemimize Yayıyoruz”

İnovasyon Haftası’nı bu yıl da Stratejik Partner olarak destekleyen Arçelik, akıllı, bağlı teknolojilerini, görsel, yapay zeka uygulamalarını ve sensör teknolojileri alanındaki yeni çalışmalarını sergiliyor.


Sahura Kalkmadan, Oruca Geceden Niyet Etmeyin

İftarda hızlı yemek yemekten kaçının!


Nestlé, “Taşımada Çevreye Dost Seçimler” Projesiyle “Düşük Karbon Kahramanı” Seçildi

Nestlé, sevkiyat yöntemlerinde ve yük taşıma kapasitelerinde değişiklikler içeren “Taşımada Çevreye Dost Seçimler” projesi ile “2019 Düşük Karbon Kahramanları Ödülü”nün sahibi oldu.


Bülten Nars Exposed Collection

NARS’ın sınırlı sayıdaki Exposed Koleksiyonu ile kendinden ödün vermeyen renkleri ortaya çıkarın. Eşsiz renkleri ve çığır açan formülüyle altı etkileyici tona sahip çok amaçlı palet ile yanaklar ön planda. Yeni dudak setleri ise kültleşen favori Velvet Matte Lip Pencil ve sınırlı sayıdaki ışıltılı Lip Tint’i içeriyor. Daha cesur ve çok boyutlu ışıltıya sahip bir dudak görünümü için karıştırın ve sürün. Oyna ve parla. Kendi stilinle öne çık.


Etiketler: dans, TWINWash, çamaşır, Facebook, farklıYorumlar 0 adet

Yorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.

img