24 Nisan 2019 Çarşamba 13:09

GÜNDEM

Lg’Den Ödüllü Oyun Bakterileri Kov, Ödülü Yakala

Lg’Den Ödüllü Oyun   Bakterileri Kov, Ödülü Yakala
Lg’Den Ödüllü Oyun   Bakterileri Kov, Ödülü Yakala

34volt » 34Volt

LG Electronics Hakkında:

Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

Hayatı Güzelleştiren Yenilikler sloganıyla kullanıcılarını üstün teknoloji özelliklerine sahip ürünler ile buluşturan LG, şimdi de kullanıcıların yaşamlarını bir oyunla renklendiriyor. LG Steam™ Çamaşır Makinesi ile bakterileri yok eden oyunseverler, en yüksek puanı yakalayarak LG Steam™ Çamaşır Makinesi’ne sahip oluyorlar.

https://lgsteam.com adresine girerek kayıt olan ve yarışmaya başlayan kullanıcılar, LG Steam™ Çamaşır Makinesi ile bakteriler dünyasına hızlı bir giriş yapıyor. Sağlığı tehdit eden tehlikelere karşı üstün özelliklerle donatılan LG Steam™ Çamaşır Makinesi ile bu küçük yaratıkları gördükleri yerde yok etmeye çalışan kullanıcılar, yok ettikleri bakteri karşılığında puan kazanıp bir sonraki aşamaya geçiyorlar.

Dünyayı bakterilerden temizleme misyonuyla hareket eden oyunseverler arasından en yüksek puanı kazanan ise LG Steam™ Çamaşır Makinesi sahibi oluyor. LG Steam Çamaşır Makineleri, alerji veya solunum sorunlarına neden olabilecek toz akarları gibi alerjenlerin %99,9'unu yok ediyor. Yoğun buhar ısısının uygulanması, yıkamadan önce lekelerin veya kirin etkin bir şekilde ön arıtımını sağlıyor.

Türkiye’de 13 LG Çamaşır Makinesinde “Steam™” Özelliği Bulunuyor.İlginizi Çekebilir

Özel Konser Fazıl Say Ve Genç Yetenekler Büyüledi

Fazıl Say Sanat Kurulu’nda yer aldığı ÇEV Sanat Genç Yetenekler projesindeki Cemal Aliyev ve Elvin Ganiyev’le sahne aldı. TİM Show Center’ı dolduran seçkin davetliler üçlünün performansını ayakta alkışladı.


Beymen Club'tan Erkeklere Özel Kayak Temalı Tasarımlar

Farklı tarz ve renklerin birleşimiyle zenginleşen BEYMEN CLUB Erkek 2018-2019 Sonbahar Kış Koleksiyonu, yeni sezonda da şıklık ve rahatlığı buluşturan stili ile dikkat çekiyor.


Görüntülü Erciyes’Te Buz Gibi Suya Atladılar

Kış sporları ile eğlenceyi buluşturan Red Bull Kar Havuzu, Erciyes Kayak Merkezi’nde gerçekleşti. Yarışmacılar kar pistinde; PAC-MAN’den Super Mario’ya, Battal Gazi’den Taş Devri’ne, Dr. Who’dan Up filminin ana karakteri Carl Fredrickson’dan Harley Quinn’e kadar çeşitli kostümlerle -6 derecede, buz gibi suyla dolu havuza atlayarak jüriyi etkilemeye çalıştı. Birinciliği Herkül-Ejderha Katili takımı ejderha kostümüyle elde etti. Yarışmada birbirinden renkli görüntüler ortaya çıktı.


Tohum Otizm Vakfı, Tanap Sosyal Ve Çevresel Yatırım Programları Kapsamında Finanse Edilen “Eğitime Uzanan Yol” Projesi Kapsamında Gümüşhane’De Otizm Eğitim Atölyeleri!

Tohum Otizm Vakfı, Eğitime Uzanan Yol Projesi Kapsamında Gerçekleştirilen Otizm Eğitim ve Farkındalık Yolculuğunda Gümüşhane’de, Öğretmenler ve Ailelerle Bir Araya Geldi!


La Boucherie Dinner Theatre, Yenilenen Menüsü İle Yeni Sezonda Her Akşam Farklı Bir Program Sunuyor

Emirgan Group bünyesinde yer alan La Boucherie, yeni sezonda misafirlerini yeni lezzetleri, şık sunumları ve keyifli müzik programları ile ağırlıyor.


Etiketler: Çamaşır, Steam™, Makinesi, eden, üstünYorumlar 0 adet

Yorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.

img