25 Nisan 2019 Perşembe 10:33

GÜNDEM

Lg’Den, Enerji Tasarruflu Ve Yüksek Performanslı Çamaşır Makineleri

Lg’Den, Enerji Tasarruflu Ve Yüksek Performanslı Çamaşır Makineleri
Lg’Den, Enerji Tasarruflu Ve Yüksek Performanslı Çamaşır Makineleri
Lg’Den, Enerji Tasarruflu Ve Yüksek Performanslı Çamaşır Makineleri
Lg’Den, Enerji Tasarruflu Ve Yüksek Performanslı Çamaşır Makineleri

34volt » 34Volt

LG Electronics Hakkında:

Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

LG, InnoFest MEA’da, bu yıl bölgeye gelecek olan en son çamaşır makinelerini görücüye çıkardı. LG’nin yeni önden yüklemeli çamaşır makinesi, şirketin derin öğrenme özelliğine sahip yeni AI DD (Doğrudan Tahrik) motoru ile çalışıyor. Kumaşa verilen hasarı minimize etmek için, her yükün özelliklerini ve hacmini belirleyerek derin ama hassas bakım sağlanıyor. Bu ise, her seferinde istisnai sonuçları garanti edip kumaşta meydana gelen hasarları yüzde 18 oranında azaltarak, en sevdiğiniz kıyafetlerin ömrünü uzatıyor.

Önden yüklemeli çamaşır makinesinin sahip olduğu TurboWash™360° sayesinde, sadece 39 dakikada tamamlanan Hızlı Yıkama programı, geleneksel TurboWash™ özelliğine kıyasla yüzde 34 daha kısa sürüyor. Çamaşır makinesi, çamaşırı daha hızlı ve daha iyi temizlemek için suyu ve çamaşır deterjanını dört farklı yönde püskürtüyor. Bu kapsamlı çamaşır çözümü, özel bir sterilizasyon programı ile alerjenlerin yüzde 99,9’unu yok eden ve Wrinkle Care ile kırışıklıkları yüzde 30’a kadar önleyen Steam™+ özelliği ile tamamlanıyor. 10 yıllık garanti ile sunulan bu dayanıklı ve güvenilir çamaşır makinesi, A+++-%50 enerji verimliliğine sahip.

LG’nin en son üstten yüklemeli çamaşır makinesi de, kendi eşsiz özellikleri ile sunuluyor. Yeni üstten yüklemeli çamaşır makinesinde, yüksek kaliteli performans sunmak üzere, TurboShot™ (WaveForce™ ve JetSpray’in eşleştirilmesi) ve TurboDrum™ teknolojilerinin ortak gücünden yararlanan TurboWash3D™ teknolojisi kullanılıyor. WaveForce™, yukarıdan aşağıya güçlü dikey su akımları göndererek her bir yükün derinlemesine temizlenmesini, JetSpray ise hızlı ve etkin durulama sağlıyor. Aynı zamanda, TurboDrum™ da zıt yönlerde hareket eden dinamik su akışları üretmek üzere tekne ile titreşim aparatını döndürüyor.

Ayrıca, LG’nin üstten yüklemeli çamaşır makinesinde daha yüksek verimlilik de bulunuyor; TurboWash™ seçeneği açıldığında, program uzunluklarını yaklaşık 39 dakikaya kadar indirebilirken, geleneksel LG çamaşır makinelerine kıyasla enerji tüketimini yüzde 27’ye, su tüketimini ise yüzde 14’e varan oranlarda azaltıyor.

Tam Büyüklükte bir Paslanmaz Çelik Tekne ve Geniş Paslanmaz Çelik tiftik filtresi ile donatılan çamaşır makinesi, kullanışlı hijyen yönetimi sağlayarak her yükte kirlenmeyi önlüyor ve temizliği güvence altına alıyor. Auto Tub Cleaning fonksiyonu, tekneyi çamaşır programı sırasında durulayarak rahatsız edici, zaman alan bir ev işine son verdiği gibi, ayrı bir temizlik programına olan ihtiyacı da ortadan kaldırıyor.

Hassas çamaşır bakımı için, kullanıcılar, Stain Care programına Steam™ özelliğini devreye alarak çamaşırlarını sıcak suda (40 derece) yumuşak bir şekilde bekletip yıkayabiliyorlar. Dahası, 60 derecelik Celsius Steam™ özellikli Allergy Care programı da, kullanıcıların sağlığını korumak için bu güçlü çamaşır makinesinin hijyen performansını artırarak alerjenleri yüzde 99,9 azaltıyor.

LG’nin en son yelpazesinden önden ve üstten yüklemeli çamaşır makineleri, kullanıcıların cihazlarını akıllı telefonlarından kontrol edebilmesine imkan veren SmartThinQ™ uygulaması ile uyumlu. Tüketiciler, Smart Diagnosis™ ile, özel yıkama programlarını indirebiliyor, enerji tüketimini izleyebiliyor ve program ve ayarları yönetebiliyor.

“En son önden ve üstten yüklemeli çamaşır makinelerimizin InnoFest katılımcıları tarafından böylesine olumlu bir şekilde karşılanmış olmasından büyük bir mutluluk duyuyoruz” diyen LG Electronics Beyaz Eşya ve Havalandırma Çözümleri Başkanı Song Dae-hyun sözlerini şöyle sürdürdü: “Hem daha iyi yıkama sonuçları ve enerji tasarrufu sağlayan, hem de daha yüksek esneklik sunan, 2019 model yeni çamaşır makinelerimizin, Ortadoğu ve Afrika bölgesindeki tüketicilerimizi etkileyeceğinden eminiz. LG olarak, tüketicilerimizin yaşamlarını iyileştirmek için yenilikçiliği ön planda tutmaya, farklılaştırılmış ürün ve çözümler sunmaya devam edeceğiz.”İlginizi Çekebilir

İstanbul’Da Mabel Matiz Gecesi

İSTANBUL’DA MABEL MATİZ GECESİ


Rocketman Filminin Soundtrack Albümü Geliyor!

Merakla beklenen ve ülkemizde 14 Haziran’da vizyona girecek filmin orijinal film müzikleri albümü 24 Mayıs’ta çıkıyor


Yaz Akşamları Bilkent Center’Da Renkleniyor

YAZ AKŞAMLARI BİLKENT CENTER’DA RENKLENİYOR


Arçelik’E Ar Ge Liderliği Özel Ödülü

Arçelik, 3-4 Mayıs 2019 tarihlerinde İstanbul Kongre Merkezi’nde düzenlenen İnovasyon Haftası’nda gerçekleştirilen İnovaLig Ödül Töreni’nde “Ar-Ge Liderliği Özel Ödülü’ne layık görüldü. Ödülü Koç Holding Dayanıklı Tüketim Grubu Başkanı Fatih Kemal Ebiçlioğlu, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın elinden aldı.


Lg Ürün Bilgileri Qr Kodla Ceplerde

LG Electronics Hakkında:


Etiketler: çamaşır, yüklemeli, yüzde, daha, makinesiYorumlar 0 adet

Yorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.

img