14 Haziran 2018 Perşembe 11:01

GÜNDEM

Lg’Den Buzdolaplarını Yenilemek İsteyenler İçin Mükemmel Kampanya!

  Lg’Den Buzdolaplarını Yenilemek İsteyenler İçin Mükemmel Kampanya!
  Lg’Den Buzdolaplarını Yenilemek İsteyenler İçin Mükemmel Kampanya!
  Lg’Den Buzdolaplarını Yenilemek İsteyenler İçin Mükemmel Kampanya!

34volt » 34Volt

LG Electronics Hakkında:

Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

LG Electronics (LG), buzdolaplarını yenilemek isteyenler için bir değişim kampanyası başlattı. Kampanya kapsamında markası, modeli ne olursa olsun eski buzdolaplarını getirenler, LG InstaView Door-in-Door™ buzdolabına 1000 TL indirimle sahip olacak.

7 Haziran-30 Haziran tarihleri arasında geçerli olacak kampanya, İstanbul, Bursa, Ankara, İzmir, Antalya, Adana,Kayseri,Konya, Samsun ve Mersin illerindeki LG Premium Shop, Teknosa ve Mediamarkt mağazalarında geçerli olacak.

LG InstaView Door-in-Door™ buzdolabı ile tek tıkla tüm gıdalar görüntülenebiliyor

Yapılan araştırmalar, tüketicilerin buzdolabı kapısını günde ortalama 66 kez açıp kapattığını, bunun 32’sini sadece bakmak ya da bir şeyleri kontrol etmek için yaptığını, açılan buzdolabı kapısının da çoğu kez açık unuttuğunu gösteriyor. Önemli ölçüde soğuk hava ve enerji kaybına neden olan bu hareket, LG’nin yenilikçi “tıklama” özelliği ile hayata geçirdiği InstaView Door-in-Door™ buzdolabı ile son buluyor. LG InstaView Door-in-Door™buzdolabı, camının üzerine iki kez tıkladıklarında buzdolabının kapısını açmaya gerek kalmadan içerisinde yer alanlara bakmalarını sağlıyor. Bunun yanı sıra, geniş Door-in-Door™ bölmesi tüketicilerin hızlıca erişmek istedikleri aperatif ve içecekleri kolayca saklamalarına olanak tanırken, aynı zamanda soğuk hava kaybını yüzde 41'e kadar azaltıp, gıdaların daha uzun süre taze kalmasını sağlıyor.

LG InstaView Door-in-Door™ buzdolabı, yiyecekleri daha uzun süre taze tutacağına olan güveni sağlayan yenilikçi teknolojilere sahip. Hygiene Fresh+™, buzdolabının kötü kokuları gideren ve daha uzun tazelik sağlayan 5 aşamalı bir hava filtresi ile donatıldı. Sebze bölmesini sızdırmaz hale getirerek, nem seviyesini optimize eden Fresh Balance™ 'a ek olarak, InstaView Door-in-Door™ buzdolabında da nemi optimum seviyede tutan yenilikçi kafes şeklindeki bölme kapağı olan Moist Balance Crisper ™ bulunuyor.



İlginizi Çekebilir

Fintech Alanında Çok Yönlü Bir Oyuncu Multinet Up

Türkiye’nin lider yeni nesil finansal teknoloji ve hizmet şirketi Multinet Up, fintech ekosistemine yaptığı önemli yatırımlarla adından söz ettiriyor. ininal, iPara ve inventiv gibi şirketleriyle, sektöre yenilikçi finansal teknoloji çözümler sunan Multinet Up, 21 bin kurumsal müşterisi, 37 bin üye işyeri ağı ve 2 milyon kart kullanıcısı ile Türkiye’deki faaliyetlerine hız kesmeden devam ediyor.


Avva, Aynı Gün Hem Yurt İçi, Hem Yurt Dışı Şubesini Açtı

AVVA HIZ KESMEDEN BÜYÜMEYE DEVAM EDİYOR


Krıs Wu’Dan Yepyeni Bir Video “Lıke That”

Geçtiğimiz ay Interscope Records / Universal Music Group ile anlaşma imzalayan Çinli besteci, söz yazarı, prodüktör ve aktör Kris Wu’nun 18 Mayıs’ta yayınlanan yeni solo çalışması ‘Like That’ Amerika’da iTunes listelerine bir numaradan giriş yapmıştı.


Sony Interactıve Entertaınment Uefa Şampiyonlar Ligi İle Olan 20 Yıllık İş Birliğini Uzatıyor

Yeni anlaşmayla PlayStation®’ın 2020/2021 sezonu sponsorluğu da kesinleşti.


Gecikmeli Kutlamada Dostluk Rüzgarı Esti

SIKI DOSTLAR ÖĞLE YEMEĞİNDE BULUŞTU


Etiketler: InstaView, Door-in-Door™, buzdolabı, olacak, hava



Yorum Yazın

420

Üye olmadan yazmak istiyorum

Yorumlar 0 adet

Yorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.

img