3 Mayıs 2019 Cuma 17:01

GÜNDEM

Lg, 8 Bin Çocuğu Eğlendirdi

Lg, 8 Bin Çocuğu Eğlendirdi
Lg, 8 Bin Çocuğu Eğlendirdi

34volt » 34Volt

LG Electronics Hakkında:

Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

LG Türkiye, 20 – 21 Nisan tarihlerinde, Mall of İstanbul’da düzenlediği “LG Çocuk Şenliği” ile 8 bin çocuğa renkli anılar bıraktı. İki gün boyunca LG etkinlik alanına gelen çocuklar, yüz boyamadan resim yapmaya, PC oyunlarından simülasyonlara kadar bir çok eğlenceli deneyimi LG ekibi eşliğinde yaşadı. Çocuklara, LG ekranlarında gerçek Formula deneyiminin yaşatıldığı Vesaro’nun yanı sıra, Pub G sevenlerin yine LG ekranlarında oyun keyfine doyduğu LG Çocuk Şenliği’nde Just Dance etkinliği büyük ilgi gördü.

“LG Çocuk Şenliği”nde hem çocukların, hem de büyüklerin ilgisini çekecek oyun ve son model LG ürünlerinin yanı sıra, küçükler için Survivor, yüz ve kitap boyama alanı da ziyaretçi akınına uğradı.

İki gün boyunca LG Çocuk Şenliği alanına gelen çocukları minik hediyelerle de sevindiren LG, toplam 3 bin 750 parça hediye dağıttı.İlginizi Çekebilir

Kızılay Avrupa’Nın En Üst Kalite Modeli Efqm Mükemmellik Modeli’Ni Hayata Geçiriyor

Yürüttüğü projelerle standartlarını her zaman bir üst seviyeye çıkaran Türk Kızılay, Avrupa’daki en üst kalite modellerinden biri olan EFQM (Avrupa Kalite Yönetim Vakfı) Mükemmellik Modeli’ne geçerek, hizmet kalitesi standartlarını bir üst seviyeye çıkarıyor.Kızılay’ın kalitede hep daha iyisini arayan bir kurum olduğuna dikkat çeken Türk Kızılay Genel Başkanı Dr. Kerem Kınık, “Kalite hayatın her alanında uygulanması gereken bir yaşam biçimidir.” dedi.


Jazeera Havayolu’Nun Sabiha Gökçen’Den Kuveyt Uçuşları Başladı

Kuveyt’in önde gelen havayolu şirketlerinden Jazeera Airways, Sabiha Gökçen Havalimanı’ndan uçmaya başladı. A320 tipi uçaklarla haftada 3 gün (Çarşamba, Cuma ve Pazar) Kuveyt’e uçacak olan şirket, 26 Ekim tarihine kadar uçuşlarını bu şekilde sürdürecek.


Bülten M.O.F.C By Eda Güngör, Mercedes Benz Fashion Week'te 'Night Bird' İle Damga Vurdu..

M.O.F.C By Eda Güngör, FW ’19


Kadın Çalışanlar İçin Esnek Çalışma Saatleri Ve Süt Odası Belirleyici

Anne ve anne adaylarına özel uygulamalar, güven ve iş yeri seçimi için önemli kriter


Kayak Mevsiminde Diş Sağlığının Önemi

Müzeyyen GÜMRÜKÇÜ Yapımcı-Yönetmen TANFER Sağlık Grubu


Etiketler: Çocuk, Şenliği, boyunca, alanına, gelenYorumlar 0 adet

Yorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.

img