3 Mayıs 2019 Cuma 17:01

GÜNDEM

Lg, 8 Bin Çocuğu Eğlendirdi

Lg, 8 Bin Çocuğu Eğlendirdi
Lg, 8 Bin Çocuğu Eğlendirdi

34volt » 34Volt

LG Electronics Hakkında:

Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

LG Türkiye, 20 – 21 Nisan tarihlerinde, Mall of İstanbul’da düzenlediği “LG Çocuk Şenliği” ile 8 bin çocuğa renkli anılar bıraktı. İki gün boyunca LG etkinlik alanına gelen çocuklar, yüz boyamadan resim yapmaya, PC oyunlarından simülasyonlara kadar bir çok eğlenceli deneyimi LG ekibi eşliğinde yaşadı. Çocuklara, LG ekranlarında gerçek Formula deneyiminin yaşatıldığı Vesaro’nun yanı sıra, Pub G sevenlerin yine LG ekranlarında oyun keyfine doyduğu LG Çocuk Şenliği’nde Just Dance etkinliği büyük ilgi gördü.

“LG Çocuk Şenliği”nde hem çocukların, hem de büyüklerin ilgisini çekecek oyun ve son model LG ürünlerinin yanı sıra, küçükler için Survivor, yüz ve kitap boyama alanı da ziyaretçi akınına uğradı.

İki gün boyunca LG Çocuk Şenliği alanına gelen çocukları minik hediyelerle de sevindiren LG, toplam 3 bin 750 parça hediye dağıttı.İlginizi Çekebilir

Panik Atağın 4 Belirtisine Dikkat

PANİK ATAĞIN 4 BELİRTİSİNE DİKKAT!


“Geleceğin Aydınlık Şehirleri” Çocukların Düşlerinde Hayat Buldu

Trakya Elektrik Dağıtım A.Ş.’nin (TREDAŞ) ilkokul çağındaki çocuklara enerji tasarrufu bilincini aşılamak amacıyla düzenlediği “Aydınlık Bir Şehir” temalı resim yarışmasında dereceye giren çocuklar ödüllerini aldı.


Tegv, Çocukların Yabancı Dil Gelişimine Daha Fazla Destek Olmak İçin Cambridge University Press İle İş Birliği Yaptı

Türkiye Eğitim Gönüllüleri Vakfı çocukların nitelikli eğitimle buluşmasına destek olabilmek ve yabancı dil gelişimine daha fazla katkı sağlamak için Cambridge University Press ile iş birliği yaptı.


Anadolu Sigorta’Dan “Yeni Nesil” Konut Sigorta Paketleri

Tüketicilerin ve aracılarının taleplerini ve ihtiyaçlarını göz önüne alan Anadolu Sigorta, farklı teminat içeriklerine bağlı olarak farklılaştırılmış primlerle satın alınabilen ‘Yeni Nesil Konut Paket Sigorta Poliçesi’ni sigortalıların hizmetine sundu.


Cdmvision, Türk Şirketlerini Küresel Rekabette Güçlü Kılıyor

Türkiye’nin milli ve yerli teknoloji şirketi CDMVision, pek çok alanda kullanılabilen Artırılmış Gerçeklik, 3 boyutlu görselleştirme ve etkileşim teknolojilerini bugünden sunarak üretim sanayiinin dünya genelindeki dönüşüm sürecine hazır olduğunu gösterdi. CDMVision tarafından geliştirilen Augmented Distant Services, Surface Projector, Variant Control, HoloZee ve CAD2AR gibi satışa hazır teknolojiler, Türkiye’nin yanı sıra dünyanın dört bir yanındaki üretim sanayiinden savunma sanayiine kadar pek çok farklı alanda kullanılabiliyor.


Etiketler: Çocuk, Şenliği, boyunca, alanına, gelenYorumlar 0 adet

Yorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.

img