18 Haziran 2019 Salı 16:35

GÜNDEM

Lezita, Bebek Şenliği’Ne Lezzet Kattı!

Lezita, Bebek Şenliği’Ne Lezzet Kattı!
Lezita, Bebek Şenliği’Ne Lezzet Kattı!
Lezita, Bebek Şenliği’Ne Lezzet Kattı!
Lezita, Bebek Şenliği’Ne Lezzet Kattı!

34volt » 34Volt

Lezita, İstanbulluları her yıl birbirinden renkli etkinliklerle karşılayan Bebek Şenliği’nde binlerce katılımcıyla buluştu. 14-16 Haziran tarihlerinde Bebek’te gerçekleştirilen şenliğe sponsor olan Lezita, katılımcıları yenilikçi, lezzetli ve pratik ürünleriyle tanıştırırken sunduğu sürpriz hediyelerle şenlik coşkusunu ikiye katladı.

Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

Türkiye’nin önde gelen piliç eti markalarından olan Lezita, 14-16 Haziran tarihlerinde İstanbul Bebek semtinde düzenlenen Bebek Şenliği’nde sponsor olarak yer aldı. Lezita, yaklaşık 300.000 kişinin katıldığı şenlikte açtığı stantta yenilikçi ürünleri Lezita Aç Ye Izgara Dilimli Piliç Fileto ve Disney’in efsane karakterleri Mickey&Minnie Mouse temalıPiliç Nugget’larını lezzet tutkunları ile buluşturdu.

Yaklaşık 10.000 kişiye Lezita Aç Ye Izgara Dilimli Piliç Fileto ikram edilen Lezita standı yoğun ilgi gördü. Lezita standından alışveriş yaparak ürünleri satın alma imkanı da bulan katılımcılar bunun yanında sürpriz ödüller kazanma şansı yakaladı. Ayrıca Instagram Printer aracılığıyla katılımcıların etkinlik alanından #LezitaŞenlikte etiketi ile paylaştığı fotoğraflar şenliğe özel tasarlanan çerçeve ile hediye edildi.

14-16 Haziran tarihlerinde gece 00.00’a kadar devam eden programlara sahne olan şenlik boyunca katılımcılar yoga, pilates ve dans gibi aktivitelerde bulunurken, Kenan Doğulu konseri ile coştu; jazz, blues ve etnik müziğin önemli isimleri ile eğlence dolu üç gün geçirdi.



İlginizi Çekebilir

Hurriyet Cocuk Kulubunden 23 Nisan'a Ozel Kutlama

Hürriyet Çocuk Kulübü’nden


Hilton İstanbul Bosphorus’Tan Babalar Günü’Nde İstanbul’Un En Büyük Havuz Başında Barbekü Keyfi

Hilton İstanbul Bosphorus, bu yıl 16 Haziran’a denk gelen Babalar Günü’nde lezzetli ve keyifli bir Pool Barbekü Brunch’a imza atıyor. Otelin kendini sayfiye yerinde hissetmek isteyenler için ideal bir ortam sunan havuz başında gerçekleşecek olan etkinlikte, bugüne özel olarak babalardan havuz giriş ücreti de alınmıyor.


Tegv, Çocukların Yabancı Dil Gelişimine Daha Fazla Destek Olmak İçin Cambridge University Press İle İş Birliği Yaptı

Türkiye Eğitim Gönüllüleri Vakfı çocukların nitelikli eğitimle buluşmasına destek olabilmek ve yabancı dil gelişimine daha fazla katkı sağlamak için Cambridge University Press ile iş birliği yaptı.


Flo'dan Erzuruma 4'Üncü Mağaza Ve Görselleri

Ayakkabı sektörünün pazar lideri FLO, Erzurum Palerium AVM’deki mağazasının açılışını gerçekleştirdi. Mağaza ağını her geçen gün daha da büyüten FLO; ulaşılabilir fiyatlı, kaliteli ve dünya trendlerine uygun ürünlerini Palerium AVM’deki 1591 metrekarelik yeni mağazasında Erzurumluların beğenisine sunuyor.


Çevre Ve Biyolojik Çeşitlilik Belgeseli Docubox Hd’De

Çevre ve biyolojik çeşitlilik belgeseli DocuBox HD’de


Etiketler: Lezita, olan, 14-16, Haziran, tarihlerinde



Yorumlar 0 adet

Yorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.

img