10 Ekim 2019 Perşembe 09:46

GÜNDEM

Lenovo’Ya İf Tasarım Ödülleri’Nde 12 Ödül Birden

  Lenovo’Ya İf Tasarım Ödülleri’Nde 12 Ödül Birden

34volt » 34Volt

Lenovo’ya iF Tasarım Ödülleri’nde 12 ödül birden

Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

Teknoloji devi Lenovo, 65 yıldır ünlü bağımsız tasarım organizasyonu iF International Forum Design tarafından düzenlenen ve kusursuz tasarımları belirleyen iF Tasarım Ödülleri’nde 12 prestijli ödülün sahibi oldu.

DÜNYANIN ve Türkiye’nin lider teknoloji şirketlerinden Lenovo, 65 yıldır dünya çapında tasarımda kusursuz formları belirleyen ünlü iF Tasarım Ödülleri’nde 12 ödül birden aldı. Her yıl 70 ülkeden 5000'den fazla başvurunun yapıldığı ödüllerde jüri estetik, kalite ve ergonomi kriterleri üzerinden tasarım mükemmelliğini ödüllendiriyor.

iF Tasarım Ödülleri, tüm dünyadaki şirketler tarafından kullanıcı odaklı tasarımlar arasında en mükemmel formları belirliyor.

65 yıldır verilen iF Tasarım Ödülleri’nde jüri, Lenovo’nun çarpıcı tasarım mükemmelliğine sahip 12 ürününü ödüle layık gördü. iF Tasarım Ödülleri’nde tasarımlarıyla değerlendirmeye alınan şirketlerin herhangi bir ödül alabilmesi için kullanıcı ihtiyaçlarını inceleyerek yıllar süren bir ürün geliştirme çalışması ile tasarımda kusursuz bir forma ulaşması gerekiyor.

Lenovo’nun 12 tasarım ödülünün sahibi olan kusursuz tasarıma sahip dizüstü bilgisayar ve diğer ürünleri aşağıda yer alıyor:

Lenovo Hakkında

Lenovo (HKSE: 992) (ADR: LNVGY) 50 milyar ABD Doları değerinde bir Fortune 500 şirketidir ve en iyi kullanıcı deneyimini yaratan akıllı cihazlar ve altyapı aracılığıyla Akıllı Dönüşümü yürüten küresel teknoloji lideridir. Lenovo, akıllı ve bağlantılı ürünlerde dünyanın en geniş portföylerinden birine sahiptir. Bunlara, akıllı telefonlar (Motorola), tabletler, kişisel bilgisayarlar (Thinkpad, Yoga, Lenovo Legion) ve iş istasyonlarının yanı sıra AR/VR (Artırılmış Gerçeklik / Sanal Gerçeklik) cihazları ile akıllı ev / ofis çözümleri dahildir. Lenovo’nun veri merkezi çözümleri (ThinkSystem, ThinkAgile), iş dünyasını ve toplumu değiştiren bağlantılar için bilgi işlem gücü ve kapasite oluşturmaktadır. Lenovo, herkesin içindeki farklı yana ilham vermek ve herkesin gelişim sağladığı daha akıllı bir gelecek oluşturmak için çalışmaktadır. Bizi LinkedIn, Facebook, Twitter, Instagram, Weibo üzerinden takip edip, Storyhub üzerinden en güncel Lenovo haberlerini okuyabilir ve http://www.lenovo.com/ adresini ziyaret edebilirsiniz.

Hill & Knowlton Strategiesİlginizi Çekebilir

Renault Grubu, Fiat Chrysler Automobiles’İn Teklifini Değerlendirmeye Aldı Bb27.05.2019

Renault Yönetim Kurulu, Fiat Chrysler Automobiles (FCA) ile gerçekleşebilecek olası bir yüzde 50-50 birleşmeyi değerlendirmeye karar verdi.


Gaziler Ve Şehit Aileleriyle İlk İftar

Gaziler ve Şehit Aileleriyle İlk İftar


Dış Gebelik Anne Olma Hayallerinize Gölge Düşürmesin

Pek çok anne adayı bebeğinin sağlıkla dünyaya gelmesini diler. Ancak mutlu başlayan gebelik hikayeleri bazen istenildiği gibi sonuçlanamayabilir. Buna örnek olan en önemli sorunlardan biri de dış gebelik. Normal gebeliğe benzer belirtilerle gelişen dış gebelik, anne adaylarını “Bir daha çocuğum olmayacak mı?” gibi sorulara iterken, doğru teşhis ve tedaviyle dış gebelik problemi çözülebiliyor. Memorial Şişli Hastanesi Kadın Hastalıkları ve Doğum Bölümü’nden Op. Dr. Koray Özbay, dış gebelikle ilgili merak edilenler hakkında bilgi verdi.


Her Kuşak Farklı Bir Müşteri Deneyimi İstiyor

Müşteri deneyimi, sunulan ürün ve hizmet bazında farklılaşıyor. Her sektörün müşteri deneyimine yaklaşımı ve stratejisi farklılık gösteriyor. İşletmelerin müşteri deneyimi stratejilerini belirlerken dikkat etmesi gereken diğer önemli bir konu ise hitap edilen kuşak.


Kadıköy Belediyesi, Avrupa Irkçılık Karşıtı Kentler Ağına Üye Oldu

KADIKÖY BELEDİYESİ’NDEN IRKÇILIKLA MÜCADELEDE ÖNEMLİ ADIM


Etiketler: Lenovo, Tasarım, Ödülleri, akıllı, tasarımYorumlar 0 adet

Yorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.

img