10 Ekim 2019 Perşembe 09:46

GÜNDEM

Lenovo’Ya İf Tasarım Ödülleri’Nde 12 Ödül Birden

  Lenovo’Ya İf Tasarım Ödülleri’Nde 12 Ödül Birden

34volt » 34Volt

Lenovo’ya iF Tasarım Ödülleri’nde 12 ödül birden

Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

Teknoloji devi Lenovo, 65 yıldır ünlü bağımsız tasarım organizasyonu iF International Forum Design tarafından düzenlenen ve kusursuz tasarımları belirleyen iF Tasarım Ödülleri’nde 12 prestijli ödülün sahibi oldu.

DÜNYANIN ve Türkiye’nin lider teknoloji şirketlerinden Lenovo, 65 yıldır dünya çapında tasarımda kusursuz formları belirleyen ünlü iF Tasarım Ödülleri’nde 12 ödül birden aldı. Her yıl 70 ülkeden 5000'den fazla başvurunun yapıldığı ödüllerde jüri estetik, kalite ve ergonomi kriterleri üzerinden tasarım mükemmelliğini ödüllendiriyor.

iF Tasarım Ödülleri, tüm dünyadaki şirketler tarafından kullanıcı odaklı tasarımlar arasında en mükemmel formları belirliyor.

65 yıldır verilen iF Tasarım Ödülleri’nde jüri, Lenovo’nun çarpıcı tasarım mükemmelliğine sahip 12 ürününü ödüle layık gördü. iF Tasarım Ödülleri’nde tasarımlarıyla değerlendirmeye alınan şirketlerin herhangi bir ödül alabilmesi için kullanıcı ihtiyaçlarını inceleyerek yıllar süren bir ürün geliştirme çalışması ile tasarımda kusursuz bir forma ulaşması gerekiyor.

Lenovo’nun 12 tasarım ödülünün sahibi olan kusursuz tasarıma sahip dizüstü bilgisayar ve diğer ürünleri aşağıda yer alıyor:

Lenovo Hakkında

Lenovo (HKSE: 992) (ADR: LNVGY) 50 milyar ABD Doları değerinde bir Fortune 500 şirketidir ve en iyi kullanıcı deneyimini yaratan akıllı cihazlar ve altyapı aracılığıyla Akıllı Dönüşümü yürüten küresel teknoloji lideridir. Lenovo, akıllı ve bağlantılı ürünlerde dünyanın en geniş portföylerinden birine sahiptir. Bunlara, akıllı telefonlar (Motorola), tabletler, kişisel bilgisayarlar (Thinkpad, Yoga, Lenovo Legion) ve iş istasyonlarının yanı sıra AR/VR (Artırılmış Gerçeklik / Sanal Gerçeklik) cihazları ile akıllı ev / ofis çözümleri dahildir. Lenovo’nun veri merkezi çözümleri (ThinkSystem, ThinkAgile), iş dünyasını ve toplumu değiştiren bağlantılar için bilgi işlem gücü ve kapasite oluşturmaktadır. Lenovo, herkesin içindeki farklı yana ilham vermek ve herkesin gelişim sağladığı daha akıllı bir gelecek oluşturmak için çalışmaktadır. Bizi LinkedIn, Facebook, Twitter, Instagram, Weibo üzerinden takip edip, Storyhub üzerinden en güncel Lenovo haberlerini okuyabilir ve http://www.lenovo.com/ adresini ziyaret edebilirsiniz.

Hill & Knowlton Strategiesİlginizi Çekebilir

Riot Games Türkiye Galatasaray Espor'un Vodafone Freezone Şampiyonluk Ligi'ne Katılımı Hakkında

Türkiye’deki oyun ve espor pazarının en büyük destekçisi Riot Games, 2019 yılında hayata geçirdiği yeni lig yapılanması kapsamında Türkiye’nin ilk ve en büyük profesyonel espor ligi Vodafone FreeZone Şampiyonluk Ligi’nde (VFŞL) köklü değişikliklere gitmiştir. Bu kapsamda profesyonel espor ligine takım başvuru süreci başlatılmış ve takım yönetimi, marka ve iş planlaması konularında Riot Games ile ortak vizyona sahip 10 takımla, 3 yıl boyunca sürecek bir iş ortaklığı sözleşmesi imzalanmıştır.


Lazer Epilasyon İçin İdeal Zamanı Biliyor Musunuz

İstenmeyen tüylerden kurtulmanın hızlı, pratik ve kalıcı yollarından birini hiç şüphesiz lazer epilasyon oluşturuyor. Peki lazer epilasyon nedir? Kaç seans yaptırmak gerekir? Lazer epilasyon için ideal zaman hangisidir? İşte bu ve bu gibi soruların yanıtlarını DoktorTakvimi.com uzmanlarından Uzman Dr. Emine Dilek Bahçekapılı Yıldırım veriyor.


Ambalajlardan Cagri “Biz Gıdaları Koruruz. Sen De Cevreyi Koru”

Ambalaj Sanayicileri Derneği (ASD), “Ambalajlı Gıdaları Tercih Et” mottosuyla iki yıl önce hayata geçirdiği kampanyasına geri dönüşümün önemine dikkat çeken mesajlarla devam ediyor. Kampanya ile ambalajlı gıdaların kullanımı ve ambalajların geri dönüşümü konusunda farkındalık yaratılması hedefleniyor.


Fibrobeton Yga İşbirliği İle Düzce’De ‘Mucit Çocuklar’ Yetiştirecek…

Fibrobeton “Çocuklarımız bilimle büyüsün” dedi,


9 Yılda Bir Gelen Ay Döngüsündeyiz! Kaderimiz Değişiyor, Senin Burcun Nasıl Etkileniyor

Astrolojide Ay Düğümleri bizim kadersel döngülerimizi gösteriyor ve 05 Mayıs 2020 itibariyle burç değiştiriyor. Astrolog Kenan Yasin Bölükbaşı bu değişim sonrası Ay Düğümleri’nin 1,5 yıl boyunca aynı burçta ilerleyişine devam edeceğini belirtiyor ve bu kadersel ilerleyişinin önemine vurgu yaparak Astrolojide iki ay düğümü olduğunu ve bunların aynı bir yol gibi olduğunu belirtiyor.


Etiketler: Lenovo, Tasarım, Ödülleri, akıllı, tasarımYorumlar 0 adet

Yorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.

img