18 Ağustos 2019 Pazar 10:41

GÜNDEM

Lazzoni’Den New York’Un En Prestijli Projesi!

Lazzoni’Den New York’Un En Prestijli Projesi!
Lazzoni’Den New York’Un En Prestijli Projesi!
Lazzoni’Den New York’Un En Prestijli Projesi!

34volt » 34Volt

LAZZONİ'DEN NEW YORK'UN EN PRESTİJLİ PROJESİ!

Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

New York’a Lazzoni İmzası!

Ünlü New York şehir siluetinin merkezini süsleyen One57 projesinde bulunan lüks rezidans, Lazzoni Mobilya tarafından tasarlandı. Lazzoni ABD’nin Kurucu CEO’su Efe Kababulut ''Bugün New York'un simgesel yapılarından biri haline gelmiş olan One57 projesinde yer almak bizim için büyük bir gurur kaynağı. New York'da açtığımız 4. mağazamız ile heyecanımızda katlanarak artıyor. Türk kalitesini ve tasarım algısını tüm dünyaya duyurmaya devam etmek en büyük mutluluğumuz” dedi.

Amerika’da ki başarılarıyla adından sıkça söz ettiren Lazzoni Mobilya, Türk kalitesini dünyaya tanıtmayı sürdürüyor. New York’da açtığı üçüncü mağazasıyla dünya devleri ile olan yarışını başarıyla sürdüren Lazzoni, şimdi de New York’un en ünlü ve en prestijli projesine imzasını atmayı başardı. Central Park ve Midtown Manhattan’ın göbeğinde yer alan One57 Projesinde bulunan lüks rezidansın tamamı, Lazzoni Madison mağazanın deneyimli proje yöneticilerinin ellerinde hayat buldu.

Lazzoni Mobilya’nın en çok sevilen ve tercih edilen ürünlerinin kullanıldığı proje de salon, 2 yatak odası ve bir çalışma odası yer alıyor. Minimal tarzıyla salon, maskülen renkleriyle yatak odaları ve işlevselliği ile çalışma odası rezidansın tüm şıklığına eşlik ederken, projenin her aşamasında rahatlık ön planda tutuldu.

New York’da açtığı mağazalarıyla kıtalar arası bir köprü kurarak birçok önemli projeye imzasını atan Lazzoni, en son Amerika’nın en iyi mimar ve tasarımcıları arasında gösterilen Jennifer Post’un kendi yaşam alanını tasarlamasıyla biliniyor.İlginizi Çekebilir

Niyazi Erdoğan, Mbfwı Kapsamında Sergisini Sundu.

#1ADAM10YIL


Shıseıdo’Nun Yaza Özel Güneş Koruma Ve Bakım Serisi İle Güneşten Korunurken Güzelliğinizden Taviz Vermeyin

Shiseido Sun Care serisi ile şehrin yoğun temposunda, plajda veya spor yaparken hem güneşten korunmanız hem de kalıcı güzelliğinizi korumanız mümkün


Türk Mobilyaları Dünyanın Üç Kıtasında

Özenle seçilmiş dairelerinde konaklama hizmeti veren Blueground, dünya çapında tüm dairelerini Türkiye’den temin ettiği mobilya, tekstil ürünleri ve aksesuarlarla eşyalandırıyor. Yeni açılacağı pazarlarla birlikte 2019 yılında mobilya ihracatını 40 milyon TL’ye çıkarmayı hedefleyen şirket, misafirlerine hem estetik hem de akıllı yaşam alanları yaratıyor.


Sas “Risk Yöneticilerinin Yüzde 81’İ Şimdiden Yapay Zekanın Faydalarını Günlük İş Süreçlerinde Görmeye Başladı”

SAS’ın Global Association of Risk Porfessionals (GARP) ile yürüttüğü ankette, görüşülen risk yöneticilerinin %81’i şimdiden yapay zekanın faydalarını günlük iş süreçlerinde görmeye başladıklarını ve teknolojideki gelişmeleri yakından takip ederek bu alanda yatırım yapmaya devam edeceklerini belirttiler. Yapay zekanın kullanıldığı alanların başında da süreç otomasyonu (%52), kredi derecelendirmesi(%45) ve veri yönetimi (%43) geliyor.


Daha İyi Yargı Derneği, Yargı Reformu Stratejisi 2019 Belgesi Hakkındaki İnceleme Raporu İle Görüş Ve Önerilerini Yayınladı

Daha İyi Yargı Derneği, Yargı Reformu Stratejisi 2019 belgesi hakkındaki inceleme raporu ile görüş ve önerilerini yayınladı:


Etiketler: Lazzoni, York, One57, Mobilya, odasıYorumlar 0 adet

Yorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.

img