16 Ağustos 2019 Cuma 09:34

GÜNDEM

Lazzoni’Den New York’Un En Prestijli Projesi!

Lazzoni’Den New York’Un En Prestijli Projesi!
Lazzoni’Den New York’Un En Prestijli Projesi!
Lazzoni’Den New York’Un En Prestijli Projesi!

34volt » 34Volt

LAZZONİ'DEN NEW YORK'UN EN PRESTİJLİ PROJESİ!

Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

New York’a Lazzoni İmzası!

Ünlü New York şehir siluetinin merkezini süsleyen One57 projesinde bulunan lüks rezidans, Lazzoni Mobilya tarafından tasarlandı. Lazzoni ABD’nin Kurucu CEO’su Efe Kababulut ''Bugün New York'un simgesel yapılarından biri haline gelmiş olan One57 projesinde yer almak bizim için büyük bir gurur kaynağı. New York'da açtığımız 4. mağazamız ile heyecanımızda katlanarak artıyor. Türk kalitesini ve tasarım algısını tüm dünyaya duyurmaya devam etmek en büyük mutluluğumuz” dedi.

Amerika’da ki başarılarıyla adından sıkça söz ettiren Lazzoni Mobilya, Türk kalitesini dünyaya tanıtmayı sürdürüyor. New York’da açtığı üçüncü mağazasıyla dünya devleri ile olan yarışını başarıyla sürdüren Lazzoni, şimdi de New York’un en ünlü ve en prestijli projesine imzasını atmayı başardı. Central Park ve Midtown Manhattan’ın göbeğinde yer alan One57 Projesinde bulunan lüks rezidansın tamamı, Lazzoni Madison mağazanın deneyimli proje yöneticilerinin ellerinde hayat buldu.

Lazzoni Mobilya’nın en çok sevilen ve tercih edilen ürünlerinin kullanıldığı proje de salon, 2 yatak odası ve bir çalışma odası yer alıyor. Minimal tarzıyla salon, maskülen renkleriyle yatak odaları ve işlevselliği ile çalışma odası rezidansın tüm şıklığına eşlik ederken, projenin her aşamasında rahatlık ön planda tutuldu.

New York’da açtığı mağazalarıyla kıtalar arası bir köprü kurarak birçok önemli projeye imzasını atan Lazzoni, en son Amerika’nın en iyi mimar ve tasarımcıları arasında gösterilen Jennifer Post’un kendi yaşam alanını tasarlamasıyla biliniyor.İlginizi Çekebilir

Saran Group Premier Lig Heyecanı 9 Ağustos’Ta Başlıyor

Dünyanın en çok izlenen futbol ligi olan İngiltere Premier Ligi 9 Ağustos'ta Liverpool-Norwich City karşılaşmasıyla başlıyor. Premier Lig 2019/20 sezonunda da S Sport ekranlarında ve S Sport Plus’ta sporseverlerle buluşuyor.


4. Deniz Kızı Ulusal Kadın Yelken Kupası Canlı Yayınlar Ve Özel Haberlerle 6 7 8 Eylül’De Woman Tv Ekranlarından İzlenecek

Türkiye’nin ilk kadın kanalı olan Woman TV, Türkiye’nin ilk ulusal kadın yelken kupasının sponsoru oldu


Yazı Sağlıklı Geçirmek İçin Klimanızın Bakımını Yaptırın!

Sıcak yaz günlerinde pek çok kişinin vazgeçilmezi olan klimalar dikkatli kullanılmadığı takdirde pek çok hastalığa neden oluyor. Klima içine yerleşen mikrop ve partiküllerin ortama yayılması, başta klima hastalığı olarak da bilinen ve bir çeşit akciğer enfeksiyonu olan lejyoner hastalığı olmak üzere ciddi sağlık sorunlarına yol açabiliyor. Bu nedenle uzmanlar, özellikle solunum rahatsızlıkları yaşayanlar, bebekli ve çocuklu aileler olmak üzere klima kullanan herkesi, klimalarının düzenli bakımını ve temizliğini yaptırmaları konusunda uyarıyor.


Karne Stresine Karşı Önemli Öneriler

Yaz tatili yaklaşırken öğrenciler ve veliler karne heyecanı yaşıyor. Notları iyi olmayan öğrencilerde ise karne heyecanı, karne stresine dönüşebiliyor. Karnedeki notlar karşısında ailelerin verdiği olumsuz ve abartılı tepkiler de çocukların stresini iyice artırıyor. Çocuğun başarısızlığının altında yatan sebebi bulmak burada büyük önem taşıyor. Memorial Şişli Hastanesi Psikoloji Bölümü’nden Uzman Klinik Psikolog Gizem Mine Çölümlü, ailelerin karne notları karşısında çocuklara nasıl davranılması gerektiği ve yaz tatilini verimli geçirmenin yolları hakkında bilgi verdi.


Acer Dünyaca Ünlü Twitch Yayıncısı ‘Shroud’ İle İş Birliğini Duyurdu

Acer Inc., dünyanın en popüler Twitch yayıncılarından Mike “Shroud” Grzesiek’in global Predator marka elçisi olduğunu duyurdu. Shroud, Acer Predator oyuncu bilgisayarları ve monitörleri serisini hayranlarına ve oyun dünyasına tanıtacak.


Etiketler: Lazzoni, York, One57, Mobilya, odasıYorumlar 0 adet

Yorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.

img