16 Ağustos 2019 Cuma 09:34

GÜNDEM

Lazzoni’Den New York’Un En Prestijli Projesi!

Lazzoni’Den New York’Un En Prestijli Projesi!
Lazzoni’Den New York’Un En Prestijli Projesi!
Lazzoni’Den New York’Un En Prestijli Projesi!

34volt » 34Volt

LAZZONİ'DEN NEW YORK'UN EN PRESTİJLİ PROJESİ!

Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

New York’a Lazzoni İmzası!

Ünlü New York şehir siluetinin merkezini süsleyen One57 projesinde bulunan lüks rezidans, Lazzoni Mobilya tarafından tasarlandı. Lazzoni ABD’nin Kurucu CEO’su Efe Kababulut ''Bugün New York'un simgesel yapılarından biri haline gelmiş olan One57 projesinde yer almak bizim için büyük bir gurur kaynağı. New York'da açtığımız 4. mağazamız ile heyecanımızda katlanarak artıyor. Türk kalitesini ve tasarım algısını tüm dünyaya duyurmaya devam etmek en büyük mutluluğumuz” dedi.

Amerika’da ki başarılarıyla adından sıkça söz ettiren Lazzoni Mobilya, Türk kalitesini dünyaya tanıtmayı sürdürüyor. New York’da açtığı üçüncü mağazasıyla dünya devleri ile olan yarışını başarıyla sürdüren Lazzoni, şimdi de New York’un en ünlü ve en prestijli projesine imzasını atmayı başardı. Central Park ve Midtown Manhattan’ın göbeğinde yer alan One57 Projesinde bulunan lüks rezidansın tamamı, Lazzoni Madison mağazanın deneyimli proje yöneticilerinin ellerinde hayat buldu.

Lazzoni Mobilya’nın en çok sevilen ve tercih edilen ürünlerinin kullanıldığı proje de salon, 2 yatak odası ve bir çalışma odası yer alıyor. Minimal tarzıyla salon, maskülen renkleriyle yatak odaları ve işlevselliği ile çalışma odası rezidansın tüm şıklığına eşlik ederken, projenin her aşamasında rahatlık ön planda tutuldu.

New York’da açtığı mağazalarıyla kıtalar arası bir köprü kurarak birçok önemli projeye imzasını atan Lazzoni, en son Amerika’nın en iyi mimar ve tasarımcıları arasında gösterilen Jennifer Post’un kendi yaşam alanını tasarlamasıyla biliniyor.İlginizi Çekebilir

“Dumlupınar Vatan Sağ Olsun” İlk Teaser Yayınlandı

Teaser’ı İndirmek İçin Linke Tıklayınız:


Metin Akpınar’La “Kabare Tiyatro” Söyleşisi Tesakta

Tiyatro’nun ve Yeşilçam’ın duayen ismi Metin Akpınar 27 Nisan Cumartesi saat 14:00’te TESAK’ta sevenleriyle buluşuyor.


Airpreneurs Programı’Nın Kazananları Belli Oldu

Türkiye Girişimcilik Vakfı ve havacılık sektörünün lideri Boeing işbirliğiyle düzenlenen, üniversite öğrencilerine yeni fırsatlar sunan Airpreneurs Programı Final Yarışması 5 Kasım’da gerçekleşti.


Eset Ya Siber Tehdit İçerden Gelirse

ESET Türkiye Satış Müdürü Asım Akbal, şirketlerin en büyük sıkıntılarından birinin, içeriden dışarıya yönelik veri sızıntıları olduğunu söyledi. “Bu sızıntı, endüstriyel casusluk ve kötü niyetle olabileceği gibi ihmalkârlık veya personel hatası ile de meydana gelebilir” diyen Akbal, “şirketler veri sızıntılarına karşı artık savunmasız değil” açıklamasını yaptı.


“Yarının Kadın Yıldızları” 47. İstanbul Müzik Festivali’Nde

TSKB işbirliğiyle İstanbul Müzik Festivali kapsamında hayata geçirilen ‘’Yarının Kadın Yıldızları: Genç Kadın Müzisyenler Destek Fonu’’ndan geçen yıl olduğu gibi bu sene de 14 genç kadın müzisyen yararlanmaya hak kazandı. Dünya sahnelerinde ülkemizi temsil edecek genç müzisyenler, 47. İstanbul Müzik Festivali kapsamında ünlü keman virtüözü Ayla Erduran’ın konuk sanatçı olarak yer aldığı konserde sahne aldı.


Etiketler: Lazzoni, York, One57, Mobilya, odasıYorumlar 0 adet

Yorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.

img