4 Kasım 2019 Pazartesi 11:20

GÜNDEM

Küçük İşletmeler Atp100 İle Güven Altıda

Küçük İşletmeler Atp100 İle Güven Altıda

34volt » 34Volt

| Barbaros Mah. Dereboyu Cad. Ağaoğlu My World Andromeda Residence C4 Blok No: 12 Ataşehir 34746 | İstanbul, Türkiye | Tel +90 0216 688 69 98 /| GSM +90 543 320 31 13 firuze.kaymaz@alyailetisim.com

Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

Tek bir kutuda küresel tehdit istihbaratı

Bulut tabanlı güvenlik hizmeti sunan ATP100, çok katmanlı yapısı ile siber korsanlara geçit vermiyor. Ürünün Bulut Sorgulama özelliği ile milyarlarca siber tehdit, kolay bir şekilde algılanabiliyor. Dünya genelinde her geçen gün büyüyen siber tehdit veri tabanı, ATP100 bünyesindeki yapay zeka algoritması ile efektif bir şekilde analiz ediliyor. Böylece siber tehditlere ve olası malware ataklarına karşı en efektif önlemler alınıyor.

Siber saldırılar, tehditlere karşı önlem almak için yeteri kadar kaynağa veya altyapıya sahip olmayan küçük işletmeleri daha derinden etkiliyor.

Araştırma verilerine göre Türkiye’de siber saldırıların %71’i 100 kişiden az çalışanı olan KOBİ’lere karşı gerçekleştiriliyor. Dünyada neredeyse her 40 saniyede, 1 şirketin verileri siber saldırganlar tarafından ele geçiriliyor. Her 2 KOBİ’den 1’i farklı seviyelerde siber saldırıya maruz kalıyor. Atak karşısında siber korsanlarla mücadele eden bir şirketin yaşadığı mağduriyet, ortalama 50 gün sürüyor. Bu süre zarfında çoğu zaman iş akışlarını durma noktasına bile gelebiliyor.

Minimum çaba, maksimum etki

Zyxel Satış Müdürü Ömer Faruk Erünsal Zyxel ATP100’ün kullanımı kolay, küçük işletmelerin donanım maliyetlerini minimize eden, bulut tabanlı bir güvenlik çözümü olduğuna dikkat çekiyor.

IP Reputation Filtresi, tüm ATP güvenlik duvarlarında ekim ayından itibaren kullanıma sunuldu. Öte yandan Zyxel’in yeni güvenlik yazılımı olan ZLD 4.35 ise veri ağlarının yönetimini kolaylaştırıyor ve güvenliği en üst seviyeye taşıyor. Tüm ATP güvenlik duvarları ile entegre çalışan yeni yazılım, efektif acces point yönetimi, Microsoft Azure ile entegrasyon kolaylığı, fonksiyonellik, kullanıcı dostu arayüzü gibi bir çok özelliği bünyesinde barındırıyor.

Ağ güvenliği alanında komple çözüm sunan Zyxel her ölçekten kuruma hizmet sunuyor.Yeni nesil güvenlik duvarı serisinin üyeleri ATP200, ATP500 ve ATP800 ile daha büyük ölçekte olan kurumlara hitap ederken, ATP100 serisi küçük işletmelerin ağ mimarisini daha çevik hale getiriyor ve artarak karmaşıklaşan güvenlik tehditlerine karşı koruyor. ATP serisi güvenlik duvarlarının makine öğrenme tabanlı bulut zekası, anlık raporlama ve analitik değerlendirme, çok katmanlı koruma, bilinmeyen tehditlere karşı ekstra savunma gibi artıları bulunuyor.İlginizi Çekebilir

Geleceğe Dokunan Anneler

GEDA tarafından organize edilen Anneler Günü etkinliğinde, son dönemin popüler televizyon dizisi İstanbullu Gelin’in yazarı ve Madalyon Psikiyatri Merkezi Başkanı Dr. Gülseren Budayıcıoğlu’nun “Kader Motifi” başlıklı söyleşisi gerçekleştirildi.


Yeni ‘Febreze Banyo’ Benzersiz Formülüyle Dünyada Bir İlk!

Tüketiciler, ferah bir koku vermenin yanı sıra kokuları gideren hava bakım ürünleri talep ediyor. Tüketicilerin yaşamlarını iyileştirmeye odaklanan P&G’nin hava ferahlatıcı markası Febreze, kötü kokuları maskelemek yerine ortadan kaldırarak geride hoş ve ferah bir koku bırakıyor.


Kadıköy Belediyesi’Nin Kadın Çalışanları “6284” İçin Sokağa Çıktı

Kadıköy Belediyesi’nin kadın çalışanları, “25 Kasım Kadına Yönelik Şiddete Karşı Uluslararası Mücadele Günü”ne dikkat çekmek üzere farkındalık çalışması başlattı. Kadın çalışanlar “Ailenin Korunması ve Kadına Karşı Şiddetin Önlenmesi”ne dair kanunun numarası olan “6284” sayısını Kadıköy’ün farklı noktalarına taşıdı. 6284 sayılı yasa ve yasanın dayanağı olan “İstanbul Sözleşmesi”ne dikkat çekmek için Kadıköy’ün farklı noktalarına “6284?” şeklinde grafiti ve yazılar yazdılar, afişler astılar.


Ülker Bu Yıl Da ‘İyi Yaşam Markası’ Seçildi

Ülker bu yıl da


Okul Sezonu Flo İle Başlıyor!

Okulların açılmasına sayılı günler kaldı. Okula dönüş yapacak öğrenciler için heyecan başladı. Okul sezonu için tüm çocuklara konforlu ve cazip alternatifler sunan FLO’nun, sezon trendlerini yansıtan birbirinden şık, spor ve casual modellerini görmeden okul alışverişinizi yapmayın!


Etiketler: güvenlik, siber, karşı, ATP100, ZyxelYorumlar 0 adet

Yorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.

img