11 Haziran 2019 Salı 13:47

GÜNDEM

Kral Benim!

Kral Benim!
Kral Benim!
Kral Benim!
Kral Benim!

34volt » 34Volt

Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com


İlginizi Çekebilir

Popüler Oyunlar, Sorumluluklarını Unutturuyor

Popüler oyunlar, sorumluluklarını unutturuyor


L’Oréal, 2019 Vıva Technology’Ye ‘Güzelliğin Geleceği’ İle Damgasını Vurdu

L’Oréal Grup, Paris’te gerçekleşen Viva Technology etkinliğinde geleceğin güzellik anlayışı ve müşteri deneyimine dair “Sınırsız Güzellik” vizyonunu sergiledi. Dünyanın ve Türkiye’nin lider güzellik şirketi L’Oréal’in yeni bakış açısını simgeleyen Tekno-Güzellik kavramının vurgulandığı Viva Technology’de L’Oréal, grubun sesli komut sistemi, sanal gerçeklik ve arttırılmış gerçeklik ile çalışan en son teknolojik yeniliklerini ziyaretçilerle paylaştı.


Balıkesir'e 'Akademisyenler' El Attı

Cumhur ittifakı Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Yücel Yılmaz, Balıkesir'in gerçek yol haritasını ve eylem planını ortaya çıkarmak için 50 doçent ve profesörden oluşan akademisyenler ile Akademik Danışma Kurulu düzenledi. Yaklaşık 6 saat süren toplantıda güvenli, huzurlu, eğitim kalitesi yüksek şehre, yerli ve yabancı turistlerin daha uzun süre konaklaması ve istihdamı nasıl arttırabileceği masaya yatırıldı.


Uzun Yaz Gecelerinin Enerjisini Zirveye Taşıyan Dokunuş R&V For Trendyol Ss 19 Koleksiyonu

Yılın en uzun ve en renkli günlerinin enerjisiyle hareketlenen etkinlik sezonuyla birlikte özel günlere uygun kıyafet seçme telaşı da artıyor. Moda sektöründe özgün tarzları ve benzersiz çizgileriyle adından söz ettiren tasarımcı ikizler Raisa & Vanessa, Trendyol için özel olarak hazırladıkları , tüm sezonun enerjisini sonuna kadar yansıtan SS 19 koleksiyonuyla tüm arayışlara çözüm sunmak için bir kez daha sahnedeki yerini alıyor.


Prima’Dan Bir İlk Ebeveynlerin İhtiyacı Olan Her Şey Tek Uygulamada!

Türkiye’nin 1 numaralı bebek bezi markası Prima; ebeveynlerin hem hayatlarını kolaylaştıracak hem de ev ekonomilerine katkı sağlayacakları yepyeni bir mobil uygulama geliştirdi: Prima Kulübü! Çeşitli fırsat ve kampanyalardan yararlanma imkânı sunan Prima Kulübü mobil uygulamasında, ebeveynler Prima alışverişlerinin fişlerini taratarak, uygulamayı arkadaşlarıyla paylaşarak ya da çeşitli anketlere katılarak puan yerine geçen kalpler kazanıyor. Toplanan bu kalplerle ebeveynler, hem Prima bebek bezi hem de çeşitli hediyeler kazanabiliyor.


Etiketler: Kral, BenimYorumlar 0 adet

Yorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.

img