13 Temmuz 2018 Cuma 13:32

GÜNDEM

Kozmos’Tan “Son Günüm Gibi”

Kozmos’Tan “Son Günüm Gibi”
Kozmos’Tan “Son Günüm Gibi”
Kozmos’Tan “Son Günüm Gibi”
Kozmos’Tan “Son Günüm Gibi”
Kozmos’Tan “Son Günüm Gibi”

34volt » 34Volt

Türk rap müziğinin en iyi isimlerini bünyesinde toplayan Basemode Records, müzikseverleri Kozmos ile tanıştırmaya hazırlanıyor!

Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

Müzik çalışmalarını İzmir’de sürdüren Kozmos, Basemode Records & Sony Music Türkiye etiketiyle bugün yayımlanan yeni single’ı“Son Günüm Gibi” ile dinleyicilerin karşısına çıkıyor. Altyapısı başarılı prodüktör Bugy imzası taşıyan şarkının,mix – mastering işlemleri ise Khontkar’a ait.

İzlemek için görsele tıklayınız!

Bugün tüm dijital platformlarda yerini alan Son Günüm Gibi, yönetmen koltuğunda “Kötü Adam”ın oturduğu, çekimleri İzmir’de gerçekleşen video klibiyle ilk kez redbull.com’da sizlerle!

İzmir'de 4 Haziran 1992’de dünyaya gelen ve cocukluğunu blues, funk, soul türlerine aşina olarak geçiren Kozmos, 7 yaşında org ve piyano çalmaya başladı. 2000lerin başında hip-hop kültürüyle tanıştı. 2006’da ilk altyapılarını hazırlamaya 2007’de ilk kayıtlarını almaya başladi. 2012 yılında Miller Music Factory yarismasında ilk 10 da rock indie elektronik gibi türlerle yarışarak 3. oldu. 2013 yılında ilk yasal çalışması olan “Boşver” adlı single’ı yayınladı . 2014 te ise “İkizler Paradoksu” adlı fiziksel albümünü satışa sundu. Bugüne kadar bir çok organizasyonda yer aldı ve şuanda çalışmalarını Basemode Records & Sony Music bünyesinde sürdürmektedir.İlginizi Çekebilir

Türk Telekom Dijital Reklamlarında Artık Yerli Ve Milli Çözümler Kullanacak

Türk Telekom, dijital reklam dünyasında yerli ve milli çözümler sunan Admatic ile işbirliğine giderek dijital reklam çözümlerini zenginleştiriyor


Yerli Sermayeli Petlas İhracatta 200 Milyon Doları Aştı

2019 Hedefi Çeyrek Milyar Doları Aşmak


Luxury Network İle Uluslararası Lüks Konferansı’ İstanbul'da Toplanıyor

Londra merkezli uluslararası pazarlama ve lobi şirketi olan The Luxury Network, Türkiye’ye yatırım yaparak İstanbul ofisini açtı.Dünyanın en büyük lüks markalarının üye olduğu bu network, lüks markalar arasında ortaklıklar ve işbirlikleri oluştururken markaları ve ülkeleri birbirine bağlayarak yeni ticari ve kültürel köprüler kuruyor. Dünya çapında Kuzey Amerika’dan Avrupa’ya, Asya’dan Avustralya’ya kadar 29 temsilciliği bulunan The Luxury Network, Türkiye ofisinin açılmasının ardından İstanbul’da 17-18 Nisan 2019’da “Lüksün Yeni Rotası: İpekyolu ve Bölgesel İşbirlikleri” temasıyla “Uluslararası Lüks Konferansı” gerçekleştirecek.


Yks Öncesi Veli Ve Öğrencilere Önemli Tavsiyeler

YKS Öncesi Veli ve Öğrencilere Tavsiyeler


Dünya Kupası’Nda Zirve Türkiye’Nin!

Cartoon Network’ün düzenlediği Toon Kupası 2018’de çocuklar Türkiye’yi birinciliğe taşıyor:


Etiketler: İzmir, Music, çalışmalarını, Kozmos, BasemodeYorum Yazın

420

Üye olmadan yazmak istiyorum

Yorumlar 0 adet

Yorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.

img