6 Haziran 2014 Cuma 14:46

OYUN

Köy Okuluna Oyuncak Kütüphanesi

Köy Okuluna Oyuncak Kütüphanesi
Köy Okuluna Oyuncak Kütüphanesi
Köy Okuluna Oyuncak Kütüphanesi
Köy Okuluna Oyuncak Kütüphanesi

DHA » Yavuz KUŞDEMİR

Uşak Bilim ve Sanat Merkezi'nde (Bilsem) öğrenim gören 38 öğrenci, hazırladıkları 'En İyi İyilik' projesi kapsamında Banaz İlçesi'ne bağlı Ovacık Köyü İlkokulu anasınıfında içinde oyuncakların da bulunduğu kütüphane açtı.

Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

Bilsem-Köy Okuluna Oyuncak Kütüphanesi

Uşak Bilim ve Sanat Merkezi'nde (Bilsem) öğrenim gören 38 öğrenci, hazırladıkları 'En İyi İyilik' projesi kapsamında Banaz İlçesi'ne bağlı Ovacık Köyü İlkokulu anasınıfında içinde oyuncakların da bulunduğu kütüphane açtı.

Ovacık Köyü İlokulu Anasınıfı Oyuncak Kütüphanesi'nin açılışına Banaz Kaymakamı Muzaffer Şahiner, Uşak Milli Eğitim Müdür Yardımcısı İlhan Akyay, Bilsem Müdürü Şakir Özdemir, öğrenciler, veliler ve vatandaşlar katıldı. Oyuncak Kütüphanesi ile çocuklukta söylenen 'Orada Bir Köy Var Uzakta' şarkısının gerçekleştiğini ifade eden Bilsem Müdürü Şakir Özdemir, "Bilsem'de öğrenim gören 38 öğrencimiz 'En İyi İyilik' ismini verdiği proje kapsamında kendi oyuncaklarını, arkadaşlarının oyuncaklarını ve velilerinin almış olduğu oyuncakları toplayarak Ovacık Köyü İlkokulu Anasınıfı'na Oyuncak Kütüphanesi kurdu. Oyuncak kütüphanesinde 700 oyuncak ve 700 kitap bulunuyor" dedi.

Banaz Kaymakamı Muzaffer Şahiner ise şehir ve ilçe merkezlerine uzak olan köylerde yaşayan insanların gönüllerin her zaman gelen misafirlere açık olduğunu ifade ederek Oyuncak Kütüphanesi'nin kuruluşunda emeği geçenlere teşekkür etti. Oyuncak Kütüphanesi'nin açılış kurdelesi Kaymakam Şahiner ve protokol üyeleri tarafından kesildi. Oyuncak Kütüphanesi'nde bulunan oyuncak ve kitapları gören ilkokulu ve anasınıfı öğrencileri sevince boğuldu. 

 İlginizi Çekebilir

Kapadokya Bölgesinin Yeni Girişimler İçin Cazibesi Artırıyor

Girişim Hareketi Nevşehir ve Sera Kapadokya Kuluçka Merkezi Nevşehir’de girişimcilik alanında farkındalık oluşturmak ve girişimcilik kültürünü yaygınlaştırmak üzere işbirliği protokolü imzaladı.


Aydınspor 1923 Deplasmanda Kayıp

Spor Toto 2'nci Lig Kırmızı Grup'ta deplasmanda Niğde Belediyespor'a 90+3'üncü dakikada yediği penaltı golüyle 1-0 mağlup olan Aydınspor 1923, deplasmanda 5'inci maçında 4'üncü mağlubiyetini aldı.


Kore Dizi Ve Filmlerini Sever Misiniz

Güzellik ürünleri, dizi ve filmleri derken bir Kore furyasıdır gidiyor. Netflix de izleyicilerin bu ilgisini bildiği için zengin bir Kore kataloğu sunuyor. 4 Mayıs’ta tüm dünyada aynı anda Netflix’te yerini alan ve her cuma yeni bölümü eklenen orijinal seri Busted! öne çıkan Kore yapımlarından biri ancak Netflix’te çok daha fazlası var. Netflix arama butonuna Kore yazın, beğendiğiniz yapımları mobil cihazlarınıza indirerek, istediğiniz zaman, istediğiniz yerde, internet bağlantısı olmadan izleyin.


Vakıfbank’Tan 380 Milyon Dolar’Lık Yeni Seküritizasyon İşlemi

VakıfBank, milli ekonomiye destek olmak üzere yurtdışından uzun vadeli ve uygun maliyetli kaynak getirme çalışmalarına hız kesmeden devam ediyor. Türkiye’nin “yanındaki güç” olan VakıfBank, bu kez yurtdışı nakit havale akımlarına dayalı seküritizasyon programı kapsamında 380 Milyon Dolar’lık yeni bir kaynak temin etti. 6 ayrı dilimde Dolar ve Avro cinsinden sağlanan kaynağın vadesi 5 yıl olurken, işleme kredi derecelendirme kuruluşu Fitch tarafından, yatırım yapılabilir seviyenin iki derece üzerinde,BBB+ notu verildi.


“Kudüs Müslümanlarındır Öyle De Kalacak”

“KUDÜS MÜSLÜMANLARINDIR ÖYLE DE KALACAK”


Etiketler: bilsem, uşak, ovacık köyüYorum Yazın

420

Üye olmadan yazmak istiyorum

Yorumlar 0 adet

Yorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.

img